Treść opublikowana przez staniek
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Pięknie wygląda Turbo funkiel nówka? Też założyłem taką (tyle, że używkę), ale jak narazie jeżdżę na serii, bo na strojenie jakoś nie mogę się umówić
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
@turzol kiedyś opisywał jak mi się zdaje różnice między poszczególnymi numerami przekaźników. Ten z esy utwardza się chyba przy niższej prędkości. Same przekładnie są takie same.
- B7 Crew
-
Kto pomoże przy doborze serwa
Ale Koledzy dobrze Ci radzą żebyś sprawdził w pierwszej kolejności króciec vacum. Jeśli jest obruszany to wymiana serwo niczego nie zmieni.
-
B6 DIVISION
Chyba ten drugi, w dziale zawieszeń masz podwieszony temat, gdzie są podane numery
-
B6 DIVISION
Pasuje, szukaj serwa ATE z końcówką AJ, ale konkretnie z seata, bo serwa z tym numerem były montowane (o ile się nie mylę) również w ostatnich B7-kach. Najlepiej w komplecie z pompą i zbiorniczkiem. Przy okazji będziesz miał młodszą pompę, i nie będziesz się stresował, że zbiorniczek pęknie przy demontażu ze starej pompy.
-
B6 DIVISION
Montował, a co konkretnie chcesz wiedzieć?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wejdą, ale sprężynki dźwigienek ręcznego pasuje zmienić na te krótsze od zacisków 288mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie wejdą.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Normalnie spaliła, u mnie podobne spalanie.
-
Auto zrobiło się "miękkie"?
A jaki zawias miałeś w oryginale 1BV? Te Sachs'y do zawieszenia sportowego według mnie są dość miękkie i nie ma się co spodziewać, że będzie na nich sztywno i twardo.
-
B6 DIVISION
To w sumie nie powinno siedzieć nawet na odbojach 1BA, chyba, że tył Ci mocno siedział (nie wiem ile masz z tyłu do nadkola) to jest to możliwe. Zerknij sobie dla pewności jakie masz odboje, długie czy krótkie. Ciśnienie gazu też potrafi odrobinę (ale naprawdę odrobinę) podnieść, ale to przy amorkach typu bilstein B8 b6. Tam ciśnienie gazu jest sporo wyższe niż w standardowych amorkach.
-
B6 DIVISION
Pewnie oboje dali od 1BA i siedzi na odbojach. sprężyny masz ori 1BE czy jakieś obniżone?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podchodzi, ale trzeba ją odrobinę zebrać ze średnicy, bo zostaje nieładny rant po zewnątrz.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Te z linku są pod 320 Tak wygląda pod 345 https://www.google.com/search?q=brembo+audi+q5&client=ms-android-samsung&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj427rHmdfhAhVii8MKHSmSDfUQ_AUoAXoECAkQAQ#imgrc=hdNBARRXUg6DiM od frontu oba wyglądają tak samo.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Nie ma info jakie turbo wpada na planowaną moc?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Kolego,to było buczenie, czy dudnienie? Bo pisałeś tak i tak. Pytam bo wymieniłem wałek i buczy mi trochę, albo więcej niż trochę i albo tak ma być, albo coś ciągle jest nie tak Broki oczywiście na miejscu, szklanki też nowe.
-
B6 DIVISION
Nie miałem S4 b6, ale dawno temu miałem a4 2,8 quattro i paliła mi właśnie mniej więcej dwanaście średnio. Według mnie dwanaście średnio nierealne, ale jest sporo eSek na forum to zaraz ktoś konkretnie odpowie podejrzewam, że od 15tu w górę.
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Odezwij się do @Trewor87 jeśli chcesz kupić mts'a W sumie możliwe, że to ich strona,ale pewności nie mam.
-
[B7 TDI PD] Co to jest za czujnik?
Wygląda na czujnik/zaworek poduszki silnika. Widać masz założoną poduszkę bez czujnika i żeby błędu nie wywalało to czujnik ze starej poduszki sobie wisi.
-
Brak kierunkowskazu
Jeśli to przednia lampa, bo nie określiłeś o którą chodzi, to prawie na pewno jest to wypalony styk w oprawce żarówki. Ale żeby to sprawdzić to i tak lampę musisz wyciągnąć.
-
B7 1.8t BFB Q - Średnica tłoczka przód.
57 dla 288/312 60 dla 320/345
-
[ALL TDI PD] Wałek Kolbenschmidt, wytarcie po wymianie
ori wałki mają oznaczenia bite jedynie na czole wałka od strony koła zębatego rozrządu. Jeśli ten o którym piszesz ma oznaczenia jedynie na krzywce, to raczej na pewno nie jest ori.
-
Odbłyśniki bixenon a4 b6
Kolego, spytaj @emilk89 o ile dobrze pamiętam kiedyś oferował takie adaptery, może coś będzie miał.
-
Jakie serwo kupić.
Najnowsze, jeśli chodzi o używkę, będzie serwo z końcówką AJ z seata exeo. Ten dopisek raczej nie ma znaczenia.