Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To akurat normalne niestety Przeczytałem i ludzie polecają ten co Ty albo Bolla do zderzaków. Bolla chciałem wczoraj kupić ale nie było u mnie w sklepie. Dałem ogłoszenie w dziale kupię i jak nie wyrwę ładnej klamki i panelu drzwi w znośnej cenie to jeszcze powalczę z regeneracją. Dzięki za pomoc i zainteresowanie
  2. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Panowie @Langista tak wiem, że trzeba jeszcze matem przejechać. Zamówię i ten który podlinkowałeś, może to będzie to. Ja próbowałem spray'mi motip'a i są za czarne niestety. @Muskel1 dzięki, zaraz poczytam
  3. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie pytanko, może ktoś próbował malować/regenerować elementy wnętrza i doradzi. Chciałem doraźnie pomalować plastik klamki wewnętrznej i panel uchwytu drzwi. Lipa jest taka, że nie mogę znaleźć spray'u który miałby zbliżony kolor do oryginału. Chodzi o panel w kolorze czarnym/soul. Próbowałem jakieś spray'e motip'a i ich czarny jest za czarny Jeśli ktoś robił i znalazł jakiś spray zbliżony kolorystycznie to będę wdzięczny za info Pozdr
  4. Dla mnie z kolei taka se ta felga. Ale to właścicielowi koło ma się podobać
  5. Nie jest p&p, trzeba spawać do kolektora i przerabiać na podciśnienie. Plus przeróbki dolotu, wydechu, zasilania. Oprócz BRD nie ma żadnego turbo p&p do wzdłużnego 1,9tdi ale w BRD lepiej się nie pchać. Z tego co się czyta/słyszy GTD to idealne turbo do jazdy na co dzień, ale żeby wykorzystać w100% jej potencjał to trzeba by trochę wydajniejsze pompki od seryjnych. Cen nie znam, pewnie około 2tys. +
  6. Dobrze to wygląda kiedy składasz klocki do kupy?
  7. 178/380 ale pierwszy wyjazd na strojeniu, pierwsze "depnięcie" na trójce i od razu uślizg sprzęgła, no i zamiast dokładać to trzeba było zdejmować, żeby sprzęgło dawało radę Myślę, że jakieś 190/400 może odrobinę więcej będzie jak w końcu dotrę na korektę Na AKP praktycznie już nie zaglądam
  8. Ja mam AVF'a, ale turbinkę mam założoną taką jak teraz ma Adam Nawet fajne turbo do jazdy w koło komina. Wiadomo mocy wielkiej nie będzie, ale jazda jest już zupełnie inna :)
  9. Nie jest źle przeca, ja byłbym całkiem zadowolony z takich cyferek ale u mnie w 8V nie ma szans na taki wynik, raczej będzie coś koło tego co u Ciebie wcześniej (jak już w końcu umówię się na korektę programu po wymianie sprzęgła).
  10. Do gtc którą masz seryjne pompki są jak najbardziej oki Poza tym to chyba raczej ciężko o wydajniejsze pompki do BRD
  11. Z mocą to już chyba wyżej nie pójdziesz, bo jak dobrze mi się pamięta to mniej więcej tak wychodzą CGL z którego masz turbinkę
  12. Nie ma się czym martwić.
  13. No widzisz, człowiek całe życie się uczy rzeczywiście ten dwumas jest typowo do AVF BRD i innych wzdłużnych tdi Ciekawe jak będzie z trwałością w porównaniu do LUK'a. Dopytywałem bo sam będę musiał wkrótce wymienić. Dzięki, pozdrawiam
  14. Dobra, już więcej nie zaśmiecam Ci tematu, jedynie jeśli dysponujesz numerem tego dwumasu to podrzuć go w wolnej chwili. Powodzenia w realizacji pozostałych zaplanowanych modów :)
  15. Według mnie dwumas masz źle dobrany. Mi on wygląda na dwumas do AWX'a czyli 228mm, albo do jakiegoś poprzecznego TDI. Do BRD/AVF dwumasy robi tylko LUK, nawet jak kupisz Sachs'a to w pudełku będziesz miał LUK'a. Przymierz sobie czy w ogóle siada Ci docisk na ten zamach?
  16. Właśnie jakieś gupie takie jest to, że chyba nie było żadnego modelu audi ever z trójramienną grzaną kierownicą Powodzenia w dopieszczaniu ósemki
  17. Regenerowanej bym nie brał. Jak poszukać to tanio idzie wyrwać świeżą używkę. Tak na szybko Ori luk z poprawionym króćcem z '17 roku Zobacz ofertę: PIERBURG VACUM POMPA AUDI A2 A3 A4 A6 TDI https://allegro.pl/oferta/pierburg-vacum-pompa-audi-a2-a3-a4-a6-tdi-9336061954?utm_medium=app_share&utm_source=facebook Jak poszukać to jeszcze tańsza znajdziesz Albo Boscha o numerze jak wkleił Kamil.
  18. To chyba jest AVB a tam jest to inaczej pomotane
  19. Do PD powinny być czarne/ciemne. Te do VP o ile się nie mylę są jasne/w kolorze stali/metalu. Mają taki sam kolor jak szklanki z pierwszego montażu do PD.
  20. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja bym się bał tzn nie kombinował i jeździł na czterech takich samych oponach.
  21. Osobiście wybrałbym LEM'a

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.