Treść opublikowana przez staniek
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Mi poradził regenerację alternatora Moduł trafił do A2-ki siostry i ta sama historia. Ogólnie gdyby moduły Proeltec'a miały regulację napięcia załączania to nie miałbym im nic do zarzucenia.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Moduły od Proeltec/Be-smart mają napięcie załączania/wyłączania ustawione na poziomie 13,8V (przynajmniej w moim tak było). Z kolei napięcie ładowania w naszych B6tkach potrafi w upały mocno siadać. No i efekt jest taki, że na obrotach jałowych dzienne się wyłączają Miałem moduł proelteca i z tego powodu zmieniłem go na moduł Lepard'a w którym napięcie załączania można sobie ustawić.
-
B6 DIVISION
Witam Czy ktoś z Was orientuje się czy są jakieś działające kody rabatowe Link4 na więcej niż 10%? Pozdr
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Polecam moduł tego producenta co wkleił Kamil. Mam ich moduł już dłuższy czas tyle, że na 30% długich, i działa elegancko. Plusem jest, że można go sobie skonfigurować, np ustawić napięcie przy jakim nas się włączyć. Miałem Proelteca, ale tam nie ma możliwości konfiguracji. I np w upały kiedy siadało mi napięcie ładowania moduł na obrotach jałowych się wyłączał.
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Mi się również podoba
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Co do obniżania to według mnie obniżyć przód na równo z tyłem i będzie OKi Ładnie się prezentuje
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Fajna lampka
-
Brak pozycji w przeczepce.
Za bardzo nie pomogę bo hak zakładałem kilka lat temu, ale sterownik podaje napięcie dopiero wtedy kiedy widzi obciążenie. Bez obciążenia nic nie zmierzysz raczej
-
Brak pozycji w przeczepce.
A żarówki i instalację przyczepki sprawdzałeś? Może to wcale nie jest wina sterownika haka.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Nie odpowiem bo nie wiem czy pasuje (na logikę są zamienne więc powinien pasować i jeden i drugi) ale spytaj jeszcze na Division'ie, możliwe, że więcej osób tam zagląda. Ogólnie piękna robota :)
-
A4 1.8 turbo Cabrio takie zwykłe - STROKER
Świetna robota Dołączam do pytania, jakie średnice mają te staby h&r ?
-
Felga do A4B6 czy pasuje
Źle wkleiłeś link, nie widać co to za felgi. Sugerując się ET są z jakiegoś młodszego audi i będziesz potrzebował pierścienie centrujące z 66,6/66,5 na 57,1 Ogólnie po zastosowaniu pierścieni będą pasowały do B6tki pod warunkiem, że mają rozstaw 5x112
-
Jakie amory a4b7 sedan sline.
Zamiennika typowo do 1BV nie ma. Są Sachs'y do zawieszenia 1BE, przy odrobinie chęci numery znajdziesz w tym dziale.Będzie bardziej komfortowo od 1BV Ewentualnie możesz myśleć o Bilstein'ie b6/b8 (b6 jeśli nie zamierzasz obniżać auta, B8 jeśli będziesz dodatkowo obniżał), będzie dość twardo, mniej więcej jak na 1BV. Są też Koni strt pomarańczowe, odpowiednik 1BE raczej. Jakiś wybór jest
-
Świst turbiny po czyszczeniu zmiennej geometrii.
Na połączeniu turbo - kolektor nie ma/nie daje się uszczelki.
-
Sprzęgło kevlarowe.
Co do grubości to Ci nie pomogę, ale z czystym kevlarem może być różnie (info przeczytane w kilku tematach). Ogólnie chyba lepiej zapodać LUK'a 8090s
-
Problem felgi audi a4 b7
Możesz kupić dystanse przelotowe 57,1 a do felg pierścienie centrujące 66,6 na 57,1 Można i tak. Pamiętaj żeby dystanse miały kołnierz centrujący, czyli będą musiały mieć min 12-13 mm grubości.
-
Problem felgi audi a4 b7
Ale to raczej będziesz musiał pofatygować się i zadzwonić/napisać do producenta, powiedzieć o co chodzi/czego potrzebujesz i zrobią. Od ręki chyba nie znajdziesz. Jakie parametry, szerokość i ET ma ta felga, którą kupiłeś?
-
Problem felgi audi a4 b7
Są takie dystanse. Musisz kupić/zamówić dystanse ze zmianą centrowania.
-
Audi S3 8V FL Navarrablau Stage 1 354km 477nM
Ładna, fajna Nie siedzę zbytnio w nowszych modelach audi, dlatego pytam co to jest OPF? Już doczytałem, że to filtr
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
W sumie to winne są tulejki z jakiegoś tworzywa/plastiku w tych nitach, które się wycierają i powstaje luz Po mojemu tulejki mają za zadanie zapobiegać jakimkolwiek piskom z połączenia.
-
wahacz banan prosty a4 b6 1.9tdi 131km
Prosty nie będzie, ale banan będzie pasował. Górne też będą pasowały.
-
B6 DIVISION
Masz na myśli prowadnice z linkami? Jeśli tak, to one są przykręcane do ramki szyby. Odkręcasz, przykręcasz dwie śrubeczki i tyle.
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
W pierwszym poście masz wagę z gumami i obejmami 4,9 Gumy i obejmy to pewnie góra paręnaście deko.
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Zapowiada się ciekawie
-
B6 DIVISION
@MaTeo85 dzięki za info, poszło PW