Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Stabilus, z tego co się orientuję, dostarcza siłowniki na pierwszy montaż, i właśnie stabilus'a bym brał.
  2. Oki, dzięki trzeba będzie się zaopatrzyć.
  3. Kamil, jakiego kabla używasz do wgrywania i zgrywania wsadu? Pewnie w temacie bym znalazł, ale parę stron już się tego zrobiło Może i ja zacznę się edukować z edc bo soft mamy od tej samej osoby.
  4. W jakim modelu? W sumie to chyba w a8 była, ale nie mam pewności.
  5. Audi chyba nie ma żadnej podgrzewanej kierownicy trójramiennej, tylko czteroramienne były podgrzewane. Tak to sobie jakiś mądry gamoń z audi wymyślił
  6. Też grubo Mi się wydaje, że trzeba też trafić na dobrą sztukę/egzemplarz.
  7. Przy głębokim rozładowaniu płyty aku się zasiarczają i akumulator traci pojemność niestety
  8. Możecie wierzyć, albo i nie, ale przed tą zimą wymieniałem aku w A2'ce siostry i siedziała tam Ori Varta z 2001 roku (data produkcji potwierdzona 2x, na słupku klemy jest wybity tydzień i rok produkcji i na obudowie/spodzie obudowy aku). Fakt faktem, że już rok temu były z nią kłopoty i zasadniczo powinna być wymieniona zeszłej zimy. Co nie zmienia faktu, że ciężko mi było uwierzyć, że ten akumulator przetrzymał tyle lat! Może dlatego, że miał 80Ah pojemności, a silniczek 1,4 benzynka.
  9. Można było, chyba za dopłatą, nie chcieć oznaczeń. Powinien być nawet kod w kodach wyposażenia jak mi się zdaje.
  10. Kolega @stanley , w dziale sprzedam w podwieszonych tematach znajdziesz jego ofertę. Poza tym, jeszcze niedawno, kolega sprzedawał tu na forum zestaw stabilizatorów H&R za dziewięć stówek (za sam tylny rs4 dasz chyba ponad sześć stówek). Oba są jeszcze grubsze niż rs4. Poszukaj w ogłoszeniach może oferta jeszcze aktualna.
  11. S4 b6/7 jedynie
  12. Osobiście wolałbym już dołożyć do gtd1752, podobno idealne turbo na codzień, no i bez problemu przekracza się granice 200 koni
  13. Nie mam zdjęć, ale w wolnej chwili coś zrobię i Ci podeślę. Co do wydechu trzeba zmienić flanszę. Motyw wcale tak prosty nie jest bo nic nie pasuje p&p Największa zaleta tej sprężarki to to, że nie trzeba jej spawać z kolektorem i przerabiać nas podciśnienie. Jak padnie to wkładasz druga i latasz dalej.
  14. Trzeba do zwykłego zderzaka przełożyć/przenitować Ori stelaż zderzaka sline i jest jak oryginał. Coś tam oczywiście trzeba podciąć, było o tym na forum chyba w temacie o docinaniu zwykłej góry pod dokładkę sline.
  15. Coś tam nas forum jest o tej sprężarce. Parę lat temu kolega @diabelek69 (jeśli nie pomyliłem osób) wklejał wykres swojego avf'a z tym turbo. Ogólnie nieźle wstaje, da się ją zamontować na Ori kolektor bez spawania, zrobi jakoś pod 200 koni 400 Nm w 8v z tego co się czyta. Mam to turbo u siebie już jakiś czas, ale sprzęgło mi się ślizgało i soft był robiony pod sprzęgło niestety. Zostało 178 koni i chyba niecałe 380 Nm. No i od dwóch lat nie mogę się wybrać nas korektę softu może na wiosnę o tym pomyślę.
  16. Daje tyle, że w ręku ustawiasz sobie idealnie zacisk, masz możliwość nim poruszać przy okazji i odpowietrzasz na raz a nie nas kilka razy.
  17. Poproś ewentualnie gościa o foto tego turbo i będzie wiadomo co uszkodzone. Ogólnie to jakbyś brał/szukał tej turbiny to aktuator nie może być ruszany. Tam nawet sztanga nie ma regulacji/jest zaspawana i dlatego ważne jest żeby aktuator był nie dotykany. No i ogólnie niestety jest trochę przeróbek żeby to siadło do AVF'a.
  18. Najlepiej to trafić recaro ze speed'em z RS4, ale to nie w tej kasie i w ogóle trzeba mieć farta żeby trafić
  19. Większości nie będą się podobały
  20. Ja bym szedł standardowo 235/40 I tak wyjdzie lekki naciąg, czyli idealny kompromis wygląd/trakcja W sumie to nawet dobrze mi się wydawało, że R8 na takiej feldze wychodziło.
  21. Jak dla mnie bardzo OKi Tak w ogóle to co to za felga? OEM z grupy vag?
  22. W sumie nie wiem czy myślimy/pieszemu o tym samym turbo. Jeśli piszesz o gtc1549vz z nowszych 177mio konnych modeli audi to tej turbosprężarki nie trzeba przerabiać, bo ma normalna podciśnieniową gruszkę.
  23. Po co Ci to gtc z uszkodzonym aktuatorem? Chyba że jest uszkodzone jedynie gniazdo wtyczki jak to czasem bywa, wtedy warto kupić jeśli sprawna
  24. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też nie ma bidy niech bezawaryjnie służy. Pozdr
  25. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patrząc po heblu dedukuje 3,0tdi? Ten biały też może ładny/ciekawy, ale teraz już pełno białych aut.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.