Treść opublikowana przez staniek
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
Według mnie idealnie ustawione Jak wydech się nagrzeje to będą wychodzić parę milimetrów/ centymetr.
-
A4 B5 Avant 1.8T Quattro Lewego
Czyli celowo taki kolor wybrałeś. Myślałem, że po prostu nie dało się dobrać.
-
A4 B5 Avant 1.8T Quattro Lewego
Według mnie wyszło bardzo OKi Czy tylko mi się wydaje, czy odcień nowego materiału jest sporo inny od oryginału?
-
B6 DIVISION
@KoJ@K nieee mam Reload'a, ale jak nieee dojdę z tym do ładu to może kupię Też czytałem gdzieś, że skakanie może przejść samoistnie po jakimś czasie, dwa trzy tygodnie. W weekend przetrę ipą jak radzisz. Na razie usunąłem ją i położyłem jeszcze raz. Docierałem chyba dziesięć razy dłużej niż poprzednio i niewiele to pomogło. Założyłem stare wycieraczki i trochę lepiej jest (kupiłem jeszcze jakieś Alca żeby zobaczyć czy nie są winne przypadkiem Denso). Ogólnie to wystarczy odrobina płynu ze sprysków/poślizgu i przez krótki czas nie skaczą. Dzień później była lekka mżawka i o dziwo nie skakały, ale to raczej dlatego, że tylko chwile padało i pewnie nie zmył się dobrze płyn do szyb. Ogólnie jeszcze się nie poddałem Poza tym spostrzeżenie jest takie, że wydaje mi się, że po dziesięć razy solidniejszym/dłuższym dotarciu niewidzialna gorzej odprowadza wodę. @Langista może podpytaj @MemberA4 pamiętam, że walczył coś z wałem, tyle, że nie pamiętam już czy chodziło o podporę. Pozdr
-
B6 DIVISION
Może to kwestia produktu. Ja kładłem, jak pisałem wyżej glaco roll on. @greg2505 @Langista co stosowaliście?
-
B6 DIVISION
@whyduck1 chyba właśnie tak zrobię, że zdejmę tą i z ciekawości położę jeszcze raz lepiej przykładając się do dotarcia. Zobaczymy czy to coś da. Dzięki Panowie za sugestie/rady Pozdr
-
B6 DIVISION
Tydzień od położenia.
-
B6 DIVISION
Szyba przygotowana dobrze, mycie, glinka, mycie, tlenek ceru, mycie, odtłuszczenie K2 klinet (ipa), aplikacja. Możliwe, że trochę za późno dotarłem, ale nie minęło więcej jak 10-12 minut. Dotarcie najpierw wilgotna mikrofibrą, później suchą. Samochód stał później do rana w garażu. Może ją usunę i położę jeszcze raz. W sumie to robiłem to po raz pierwszy, ale według mnie ciężko coś tu zepsuć
-
B6 DIVISION
@Langista ramiona są równo, sprawdzałem i lekko poprawiałem kierowcy. Problemem na 99% jest niestety niewidzialna wycieraczka Przed aplikacją problemu nie było. Trudno trzeba będzie ją usunąć.
-
B6 DIVISION
A w By 6/7 z ramionami aero aplikowałeś?
-
B6 DIVISION
Dałem na pióra i dalej to samo niestety @Hugo właśnie o to chodzi, że czasem trzeba przy małej prędkości przetrzeć szybę, a to skakanie strasznie wkurza. Założyłem nawet nowe pióra Denso bo miałem i bez różnicy. Jak nie urok to wiadomo Ogólnie to produkt nawet OKi, rzeczywiście kropelki zaczynają się ruszać już przed pięćdziesiątką. Może poczytam i kupię jakąś inną, może coś to da. Pozdr
-
B6 DIVISION
Panowie, skaczą Wam wycieraczki po aplikacji niewidzialnej wycieraczki? Podkusiło mnie wrzucić na przednią szybę i wycieraczki niestety skaczą. Dam jeszcze na pióra i jak nieee pomoże to trza będzie ją zdjąć/usunąć Glaco roll on położone jakby co. Pozdr
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Widzę, że nie zmarzniecie tam Miłego wypoczynku.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
@DarekS4 teraz łapię człowiek całe życie czegoś się dowiaduje/uczy, bardzo spoko rozwiązanie. Ale trochę kombinacji z przewodami i mocowaniem samej pompy jednak jest. Napisz mi jeszcze czy ta pompa której użyłeś mieści się bez problemu pod tunel? Bo wnioskuje, że została wykorzystana Ori dźwignia ręcznego. Pozdr
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Widzę, że masz fajną bazę żeby dbać u mnie z tyłu rdzy jest niestety duużo więcej
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
@DarekS4 mógłbym prosić z polskiego na nasze to jest pompa, czy korektor? Działa to tak, że naciskasz hebel zakręcasz/przekręcasz jakiś zaworek i tył trzyma, dobrze kombinuję?
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
I jak rozwiązany ręczny?
-
B6 DIVISION
Dokładnie pasują od zwykłych listew. Też musiałem przekładać w listwie kierowcy bo jak kupowałem swoje to matołki przy demontażu uszkodzili Tyle, że ja nieee wyciągałem tej blachy wtedy bo była w dobrym stanie. Było wtedy trochę kombinacji żeby wcisnąć te prowadnice Ta sika jest lepsza od kleju do szyb?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Ładniutka jest
-
B6 DIVISION
Dobrze to wygląda warto się pomęczyć. Pozdr
-
B6 DIVISION
Pamiętam, że Kamil swoje ratował. Słabo to zrobili/rozwiązali, mogli zrobić je w całości z tworzywa. Tylko kto wtedy by kupował nowe? Z drugiej strony kilkanaście lat wytrzymują. Moje jeszcze nie puchną, ale to tylko kwestia czasu niestety. Pochwał się efektem po, jestem ciekawy czy będą ładnie/akceptowalnie leżały. Pozdr i udanej reanimacji pacjenta życzę PS w 80-tce bardzo ładnie Ci to wyszło.
-
B6 DIVISION
Miła robótka Będziesz je ratował?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Dzięki
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Konkretnie pod B7 sprzedawane, czy jakieś uniwersalne?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
@Tkoczu_ te splitter'ki przy tylnym zderzaku to samoróbka czy jakieś kupne? Nisko siedzi