Treść opublikowana przez staniek
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
Chyba, że klimatronik będzie z B7-mki to trzeba jeszcze dołożyć przekaźnik żeby tylna szyba grzała.
-
Turbo GTC 1549VZ do 2.0 TDI BRD
Kolega w swoim temacie pisał, że będzie stroił 7-mego
-
Turbo GTC 1549VZ do 2.0 TDI BRD
@mravel jakie dokładnie/z jakiego auta gtb masz założone?
-
[B5 AFN+] Sedan, LZ5K
Miód, malina B5'teczka
-
A4 B5 Avant 1.8T Quattro Lewego
-
A4 B5 Avant 1.8T Quattro Lewego
@pelonek1mam komplet Lemfordera na którym przeskoczyłem już 100k, pewnie jakieś 120/130 będzie zrobione, musiałbym szukać w notatkach
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Na przyszłą zimę będzie jak znalazł
-
Audi A4 B5 Avant LZ9W/Gwint/JR23/Recaro.
Bardzo ładna i fajnie dbana By5, miło się na nią patrzy Kierunek zmian i same mody zdecydowanie przemyślane i na plus, jestem za takim tuning'iem Pozdr
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
Perforowane to tylko dla wyglądu. Jak przeżyjesz bez dziurek to bierz gładkie. Albo inaczej jak trochę więcej grosza za dziurki nie jest dla Ciebie problemem to bierz perforowane look będzie lepszy.
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Wysokość tarczy to tak naprawdę chodzi o odsadzenie tarczy, a nie wysokość części nas której pracuje klocek.
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Jarzma kup od RS6 C5 nie trzeba kombinować że śruba jarzma. @Wandej powinien ogarnąć Ci te jarzma i resztę w sumie też. Tarcze trzeba stoczyć bo będzie rant. Chyba nie doczytałeś tych 400tu stron o upgrade'ie hebla w B6/7 tam jest wszystko i co najlepsze to całe info zmieściłoby się na góra dwóch stronach! Pozdr
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Dokładnie, niech dobrze służy
-
A4 B6 Cabrio
To prawda, fajnie wygląda i dobrze pasuje
-
A4 B6 Cabrio
Ładna Felga to ori Porsche?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Propozycja dobra, trudniej będzie znaleźć przyzwoity egzemplarz
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Dużo pracy, kasy i serca włożone w auto! Szkoda, że musiałeś się z nią rozstać Osobiście szkoda mi, że tego tematu już nie będzie, lubiłem tu zaglądać Pozdr
-
B6 1.9 tdi avf 130 słaba seria / słaby chip
Czyści i smaruje.
-
B6 1.9 tdi avf 130 słaba seria / słaby chip
Na forum Toyoty (o ile dobrze pamiętam) był/jest fajny wątek właśnie o olejach 2t i było tam zestawienie najlepszych olei do tego celu. Ja leję Mannol'a 2-Takt Plus semisynthetic bo łatwo dostępny i był wysoko w zestawieniu. Ogólnie nie lejemy minerałów i syntetyków. Kamil też może coś doradzi bo jest zorientowany w temacie
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
W temacie, który podlinkowałeś, w pierwszym poście jest wszystko ładnie opisane. I zgodne z tym co wcześniej Ci już napisałem
-
B6 1.9 tdi avf 130 słaba seria / słaby chip
Kamilowi chodziło o to, że są lepsze od Mixol'a oleje 2T polecane do tego celu/jako dodatek.
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Odpaliłem jeszcze dla pewności etkę i muszę doprecyzować. S4 B6/7 mają przedni stabilizator z końcówką 309B, taki sam jak B6 z zawiasem 1BE/BV. Taki kupiłeś. W B7 dla zawieszenia 1BE/BV etka podaje stabilizator przedni z końcówką 309N czyli taki sam jak ma rs4. Taki powinien być u Ciebie aktualnie, ori sztywniejszego już nie ma. Tak czy inaczej nie warto przekładać, chociaż teoria mówi, że słabszy stabilizator na przodzie zmniejsza podsterowność. Pozdr
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
A jaki zawias masz, bo może szkoda roboty? Przód od S4 jest taki sam jak przy 1BE.
-
Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz
Dzięki za link Pozdr
-
Srebrny chrupek 1.9 tdi AJM+ - doopowóz
@K4rol81 jeśli to nie problem to podrzuć proszę link do modułu kierunków który kupiłeś, oczywiście jeśli jesteś z niego zadowolony i polecasz Może siostrze do A2ki bym kupił i założył Polift B5 w avancie chyba zawsze będzie się podobał
-
A4 b7 2.0 Tfsi quattro Avant
Mam te dywaniki (oprócz maty do bagażnika) i ogólnie to według mnie koncepcja dobra, trochę gorzej z wykonaniem (i nie mam tu na myśli jedynie dopasowania) Gdyby producent trochę bardziej się przyłożył mogłyby to być naprawdę fajne i wyjątkowe dywaniki. Tylne zrobili uniwersalne do B6/7 i dzięki temu w B6 słabo pasuje lewy tył, a chyba w B7 prawy? Nie dość, że przód i tak by im pasował do trzech modeli B6/7/exeo to jeszcze na siłę zrobili żeby tył również pasował Ale jak dostaniesz to sam wyrobisz sobie opinię. Ogólnie mogą być