Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W sumie pewnie tak zrobię. Na zdjęciach ramiona w zamiennikach wyglądają praktycznie jak Ori. Pytanie, ile takie ramię wytrzyma Pozdr
  2. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka kolejne pytanie. Będę musiał kupić czujnik samopoziomu na przód. Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z jakością zamienników? Jest coś wartego kupna? Czy raczej używka, której w dobrym stanie ze świecą szukać , a cena Ori czujnika lekko zaporowa. Tak naprawdę to w tej chwili potrzebuję samo ramię, bo się posypało. Pozdr i z góry dzięki za jakieś info
  3. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pytam, bo oprócz słabego spasowania, bardziej obawiam się jakości tworzywa. Żeby przypadkiem w zimie nie kruszyło się to w rękach Błotniki blic'a niby są OKi to może i dokładka będzie w porządku.
  4. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka kiedyś już chyba pytałem, ale pamięć coraz gorsza. Jakiej firmy dokładkę S-Line przód kupić? Polcar, Blic, inny producent? Czy może jeden grzyb którą bo jakość porównywalna? Stelaż leży mi chyba już z szósty rok i trzeba by go w końcu użyć. Pozdr i z góry dzięki za podpowiedzi.
  5. staniek odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4/S4 B6
    Jak Kolega wyżej, czarne
  6. Siemka jesteś zadowolony z tej opony? Tak podpytuje bo też się nad nią zastanawiam. Pozdr
  7. Według mnie nic to nie da. Kratka/dziura w zderzaku ciągle będzie taka sama. Więcej już dałoby wywalenie halogenów.
  8. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej/pewnie akumulator szrot
  9. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @dzejo w tym temacie, jeśli go nie widziałeś, masz napisane jak to podłączyć żeby było OKi. Potrzebny jest min. dodatkowy przekaźnik
  10. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam moduł LEPARDA i jest OKi. Podłączony pod przełącznik DRL CLH z B7/Exeo PROELTEC'A też miałem i były z nim cyrki plus marne podejście producenta, dlatego nie polecam. Jak już piszę to @dzejo jak tam dwumas sachs'a, ciągle daje radę?
  11. Topla Energy (czerwona) przeżyła u mnie 6 zim. Nigdy o nią nie dbałem, była ładowana dwa czy trzy razy przez ten czas. Pewnie gdyby zadbać, że dwa razy w roku podładować to pociągnęła by dłużej. Tym razem kupiłem polskiego AutoParta z Mielca, chciałem Bannera, ale u mnie w okolicy nieee było od ręki. Kiepskie jest jedynie to, że w Topli słabo z większymi pojemnościami. Jest 75Ah a później jedynie 100Ah. Mam na myśli tą czerwoną.
  12. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na gtc powinno być około/do 200/400
  13. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak kasa nie gra roli to bierz jakieś gtd np od Fiodora i idź grubiej. Do seryjnych pompek jakieś gtd1752, będzie/powinno być ponad 200/400 Niestety do 8V nie ma nic sensownego p&p. Nawet przy gtc1549vz jest sporo roboty/przeróbek. Zaleta taka, że później jak padnie to kupujesz drugą, przykręcasz i śmigasz bez żadnych kombinacji.
  14. Mi ten kolor się podoba, podpytuję bo też o nim myślałem Ale pójdę chyba odważniej i dam miami beach blue, ale to na przyszły sezon dopiero. Jeszcze się zobaczy. Z większego hebla na pewno będziesz zadowolony
  15. Kolor to carbon z Foliatec'a?
  16. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teoretycznie tak, o ile będziesz w stanie z tym żyć
  17. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    20mm ma takie same gumy i obejmy jak zwykły, guma siedzi bezpośrednio na metalu. 22mm ma inne gumy, a obejmy to już nie pamiętam dobrze, ale chyba też. Gumy są w zapasie, bo ciasno ma być, bez luzu.
  18. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stabilizator ma 18mm plus tulejka. Stabilizator S4 ma 20mm nie ma tulejki ale guma jest ta sama. Mi wychodzi, że tulejka powinna mieć 1mm grubości tylko pewno się wytarła
  19. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Średnica Ci się zmniejsza przeca. Chyba, że znajdziesz gumę o mniejszej średnicy pasująca do obejmy. Ori gumy są pod średnicę 20mm
  20. Ogólnie to bez pasty powinno być szczelnie. Sam ocenisz czy wystarczy tylko dobrze oczyścić, czy jednak warto odrobinę pasty dać. A może któraś nakrętka jest luźna?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.