Treść opublikowana przez staniek
-
B6 DIVISION
W sumie pewnie tak zrobię. Na zdjęciach ramiona w zamiennikach wyglądają praktycznie jak Ori. Pytanie, ile takie ramię wytrzyma Pozdr
-
B6 DIVISION
Siemka kolejne pytanie. Będę musiał kupić czujnik samopoziomu na przód. Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z jakością zamienników? Jest coś wartego kupna? Czy raczej używka, której w dobrym stanie ze świecą szukać , a cena Ori czujnika lekko zaporowa. Tak naprawdę to w tej chwili potrzebuję samo ramię, bo się posypało. Pozdr i z góry dzięki za jakieś info
-
B6 DIVISION
Pytam, bo oprócz słabego spasowania, bardziej obawiam się jakości tworzywa. Żeby przypadkiem w zimie nie kruszyło się to w rękach Błotniki blic'a niby są OKi to może i dokładka będzie w porządku.
-
B6 DIVISION
Siemka kiedyś już chyba pytałem, ale pamięć coraz gorsza. Jakiej firmy dokładkę S-Line przód kupić? Polcar, Blic, inny producent? Czy może jeden grzyb którą bo jakość porównywalna? Stelaż leży mi chyba już z szósty rok i trzeba by go w końcu użyć. Pozdr i z góry dzięki za podpowiedzi.
-
B6 by Gwerty
Jak Kolega wyżej, czarne
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Podziękował za opinię Pozdr
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Siemka jesteś zadowolony z tej opony? Tak podpytuje bo też się nad nią zastanawiam. Pozdr
-
Przycinanie kierownicy powietrza
Według mnie nic to nie da. Kratka/dziura w zderzaku ciągle będzie taka sama. Więcej już dałoby wywalenie halogenów.
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Ładniutka ta zima
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
-
B6 DIVISION
Raczej/pewnie akumulator szrot
-
B6 DIVISION
@dzejo w tym temacie, jeśli go nie widziałeś, masz napisane jak to podłączyć żeby było OKi. Potrzebny jest min. dodatkowy przekaźnik
-
B6 DIVISION
Ja mam moduł LEPARDA i jest OKi. Podłączony pod przełącznik DRL CLH z B7/Exeo PROELTEC'A też miałem i były z nim cyrki plus marne podejście producenta, dlatego nie polecam. Jak już piszę to @dzejo jak tam dwumas sachs'a, ciągle daje radę?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Topla Energy (czerwona) przeżyła u mnie 6 zim. Nigdy o nią nie dbałem, była ładowana dwa czy trzy razy przez ten czas. Pewnie gdyby zadbać, że dwa razy w roku podładować to pociągnęła by dłużej. Tym razem kupiłem polskiego AutoParta z Mielca, chciałem Bannera, ale u mnie w okolicy nieee było od ręki. Kiepskie jest jedynie to, że w Topli słabo z większymi pojemnościami. Jest 75Ah a później jedynie 100Ah. Mam na myśli tą czerwoną.
-
B6 DIVISION
Na gtc powinno być około/do 200/400
-
B6 DIVISION
Jak kasa nie gra roli to bierz jakieś gtd np od Fiodora i idź grubiej. Do seryjnych pompek jakieś gtd1752, będzie/powinno być ponad 200/400 Niestety do 8V nie ma nic sensownego p&p. Nawet przy gtc1549vz jest sporo roboty/przeróbek. Zaleta taka, że później jak padnie to kupujesz drugą, przykręcasz i śmigasz bez żadnych kombinacji.
-
[A4 B7 Avant] 2.0TDI 16v BLB by Twardyyy
Mi ten kolor się podoba, podpytuję bo też o nim myślałem Ale pójdę chyba odważniej i dam miami beach blue, ale to na przyszły sezon dopiero. Jeszcze się zobaczy. Z większego hebla na pewno będziesz zadowolony
-
[A4 B7 Avant] 2.0TDI 16v BLB by Twardyyy
Kolor to carbon z Foliatec'a?
-
B6 DIVISION
Teoretycznie tak, o ile będziesz w stanie z tym żyć
-
B6 DIVISION
20mm ma takie same gumy i obejmy jak zwykły, guma siedzi bezpośrednio na metalu. 22mm ma inne gumy, a obejmy to już nie pamiętam dobrze, ale chyba też. Gumy są w zapasie, bo ciasno ma być, bez luzu.
-
B6 DIVISION
Stabilizator ma 18mm plus tulejka. Stabilizator S4 ma 20mm nie ma tulejki ale guma jest ta sama. Mi wychodzi, że tulejka powinna mieć 1mm grubości tylko pewno się wytarła
-
B6 DIVISION
Średnica Ci się zmniejsza przeca. Chyba, że znajdziesz gumę o mniejszej średnicy pasująca do obejmy. Ori gumy są pod średnicę 20mm
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Ogólnie to bez pasty powinno być szczelnie. Sam ocenisz czy wystarczy tylko dobrze oczyścić, czy jednak warto odrobinę pasty dać. A może któraś nakrętka jest luźna?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
One fabrycznie są rozcięte.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Między turbo i kolektorem nie ma uszczelki. Pozdr