Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Klapa gasząca to dobra rzecz. Ja wspawałem sobie klapę gaszącą z trzylitrowego diesla montowanego w Oplu, Renault i Sabb'ie. Fajnie pasuje i ma chyba 60mm średnicy. Do tego lekko przycięta osłona silnika z pastucha i prawie nic nie widać. Spawów proszę nie komentować, bo spawałem sam mimo, że nie potrafię
  2. Nie wiem jak to skutecznie od strzała ustawić żeby nie poprawiać
  3. Te prowadnice mechanizmu to tak na sztukę przyłożone, nie wiem czy nie odwrotnie
  4. Patrzyłem, i jakaś tam regulacja samej szyby jest właśnie na tych fasolkach. Na mój chłopski rozum chyba chodzi o ustawienie równoległości krawędzi szyby do prowadnicy/ramki. Ale jak źle ustawić to chyba właśnie tak będzie, że szyba będzie lekko przekoszona.
  5. Jeśli dobrze pamiętam to właśnie na tych plastikowych uchwytach jest regulacja samej szyby. Mam to gdzieś luzem to w wolnej chwili zerknę i potwierdzę. Z tym, że jeśli nic tam nie grzebałeś, to samo z siebie raczej się nie przestawiło. Może musisz spróbować inaczej ustawić ramkę?
  6. Dobrze porobiona :), ale i baza, trzeba przyznać, była nie zgorsza. Podoba mi się i auto i podejście właściciela. Tylny hebelek będzie nas zacisku T5 czy eS'kowym? Swoją trzymam trochę krócej bo od sierpnia '13 Pozdr
  7. Ładnie ogarnięte , zazdraszczam braku rudej, u mnie nie jest tak pięknie. Jakie błotniki brałeś? Pozdr
  8. staniek odpowiedział(a) na Misieqq7 temat w Audi A4/S4 B6
    To prawda, że w sumie to trochę loteria, może być i tak, że bez podkładek będzie OKi Założysz to się dopiero okaże. Ja też trochę tych sprężyn się owymieniałem, zanim doszedłem do tego stanu Pozdr
  9. staniek odpowiedział(a) na Misieqq7 temat w Audi A4/S4 B6
    Ja bym zaryzykował i na tył od razu dał te podkładki do zawiasu 1BR W avancie quattro mam eibachy typowo pod avanta quattro i dopiero z tymi podkładkami jest fajnie równo.
  10. Dzięki Panowie, trzeba nabyć diody i kiedyś przy okazji ściągania boczków podmienić. Pozdr
  11. Ja się zastanawiałem czy na min podświetleniu (bo tak jeżdżę) nie będzie za jasno wychodzi, że powinno być dobrze. Bo teraz na Ori diodach na min podświetleniu to praktycznie w ogóle nie widać tego podświetlenia. Dekory bardzo ładnie Ci wyszły
  12. Nie przeszkadzają w nocy, tzn czy dla odmiany nie świecą za mocno?
  13. To przecież normalnie tak jak być powinno masz. A tak z ciekawości to po co Ci długie na stałe bez mijania?
  14. Jak zwał tak zwał, widać, że moc jest A tak na poważnie, to zostawiasz te pompki i czarny zderzak, czy wymieniasz na te których nie dostałeś? Albo większe turbo kłaść
  15. O ile dobrze widzę, i nie jest to złudzenie, to po tylnym zderzaku widać wykrzesaną moc Pozdr i życzę udanego wyjazdu
  16. Miód, malina
  17. 1,8t nie ma drugiego chwytu powietrza z nadkola, o ile mi się dobrze pamięta.
  18. Przez wkładkę K&N'a też świat widać
  19. To prawda, cena mocno duża za B6/8 Jest jeszcze KONI str (street), też dobre amorki, ale nie wiem jak twarde? Jeśli na przodzie masz jeszcze Ori amorki (i nie były jeszcze wymieniane) to możesz pomyśleć o całym komplecie. Ale możesz też wymienić na razie sam tył, a za jakiś czas przód. Jeśli nie chcesz wymieniać przodu do czasu aż padnie, to według mnie, kup sobie Sachs'y czy też Bilstein'y B4 do zawieszenia sportowego i śmigaj.
  20. Sachs do sportowego zawieszenia to raczej takie 1BE jeśli chodzi o twardość. Ale to dobre amorki.
  21. Czarny to B4 jest Sachs'a do zawieszenia sportowego 1be/bv + eibach prokit mam aktualnie i komfort jest o wiele wyższy niż na bilstein'ach b8 + eibach prokit które miałem wcześniej. Na b8 jest twardo, ale da się żyć. Jeśli oczekujesz komfortu, wozisz dzieci to raczej odradzam. Bilstein B6 (też miałem je z prokit'em) to to samo co B8 (twardość) tyle, że do zawieszenia seryjnego 1ba,i do 1be/bv według mnie. B8 do większych obniżeń, bo ma sporo mniejszy skok od B6. Pozdr
  22. Podwójne szyby to bardziej akustyka niż ochrona termiczna. Ale nie miałem, to i nie upieram się, że tak jest
  23. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, są dłuższe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.