Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Te do B6 mają et43
  2. staniek odpowiedział(a) na SzymekA4 temat w Audi A4 B6
    SWF, jeśli się nie mylę, nie ma niestety w ofercie aero do B6/7
  3. @dayd_4 dzięki za fotkę Jak dla mnie jest całkiem OKi, kwestia co się komu podoba. Wszystkim nieee dogodzisz Pytałem bo miałem plan kupić ten wzór na zimę, z golfa 6 chyba, w parametrach 7,5j18. Pozdr
  4. Chyba mnie zmobilizowałeś żeby do końca ogarnąć swojego trupa Tempo nie będzie takie jak u Ciebie, ale do wiosny może się ogarnę. Tak myślałem, że przy zdrowych pompkach granica 200 koni jest do przeskoczenia/osiągnięcia. Chociaż ja mam AR'ki które chyba są mniej wydajne od BA. Ogólnie dobra robota
  5. Siemka jak na co dzień to może być Na jakim doładowaniu wyszło 194 konie? Pozdr
  6. Pisałem o średnicy zewnętrznej tego Ori tłumika który wygrzebałeś ze swojego starego węża i którego średnicę oceniłeś na trzydzieści/trzydzieści parę milimetrów. Te kupne mają średnice takie jak napisałeś.
  7. Edytowałem bo źle napisałem/słabo zdjęciu się przyjrzałem Czysto informacyjnie, ten Ori tłumik szmerów ssania ma 46mm średnicy.
  8. Rzeczywiście to ten garb najpewniej pasuje wszystko. Ogólnie według mnie zupełnie wystarczające są Ori opaski ślimakowe stosowane przez fabrykę do skręcania dolotu. Te z tą dodatkową blaszką.
  9. Przyjemny zestaw
  10. Według mnie nie będzie dlatego, że silikon nie wychodzi poza opaskę.
  11. Miałem Ci pisać, że silikon chyba będziesz miał za duży Tam pewnie jest jakieś 48
  12. Przekonasz się jak cierpliwymi ludźmi muszą/musieli być posiadacze np SDI
  13. Ma być bez G Ta z końcówką G jest od węża łączącego smic'a z tą plastikową rura idącą do egr'a.
  14. Mi etk'a pokazuje 1J0 145 769 bez G Ale aktualizacje mi się kończą na '17 roku.
  15. Może ktoś Cię poratuje tą spinką. Pewnie jest do kupienia, zerknę do etki i Ci powiem.
  16. W sumie to zwężka żadna się jednak nieee zrobi bo średnica wewnętrzna tego tłumika jest identyczna z średnicą wyjścia turbo.
  17. Ten numer który podałem to od golfa skody itp Ale możliwe, że w Ori wężu masz ten tłumik. Chyba auta modelowo '04 go miały. Sprawdź dla pewności
  18. Możesz kupić taki wąż 1K0145790C i wykorzystać z niego szybkozłączkę, a dokładniej jest to tłumik szmerów ssania. Wadą jest, że robi się zwężka, ale tak musi być żeby działał tak jak założono. Miałem tak u siebie zrobione za czasów seryjnej turbiny.
  19. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @greg2505 jakiej pojemności masz tam aku, to chyba varta?
  20. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ciężkawy i duży, i mniej więcej takiej pojemności 95-100 będę chciał kupić jeśli mój obecny okaże się trupem. @pila24 dzięki za potwierdzenie, że wejdzie. Jeszcze może jakaś dobra dusza potwierdzi czy po prawej stronie aku od strony grodzi/firewall'a ma przykręcony jakiś plastikowy ogranicznik? Tak drążę bo w sumie lubię mieć tak jak fabryka przewidziała
  21. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8E0 805 462A O takim dynksie piszę. 8E0+805+462A - Szukaj w Google WWW.GOOGLE.PL
  22. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki Panowie Ogólnie to 353mm wejdzie na pewno jeśli wywalić ten ogranicznik. Bardziej chodziło mi o to żeby ktoś kto miał fabrycznie aku 95Ah potwierdził czy ma ten/jakiś ogranicznik po prawej stronie akumulatora, czy fabrycznie go nie było przy tak dużym aku?
  23. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie chyba będę musiał kupić i dlatego pytam bo chciałem dać większy.
  24. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Czy ktoś z Was orientuje się czy do B6 wchodzą akumulatory o długości 353mm obudowa L5 Jak patrzę to wychodzi mi, że trzeba wywalić ten przykręcany ogranicznik przy grodzi od strony serwa/węży nagrzewnicy żeby taki aku wszedł. Dobrze się mi zdaje? Pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.