Treść opublikowana przez staniek
-
Co to za felga?
Te do B6 mają et43
-
Dobre Wycieraczki
SWF, jeśli się nie mylę, nie ma niestety w ofercie aero do B6/7
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
@dayd_4 dzięki za fotkę Jak dla mnie jest całkiem OKi, kwestia co się komu podoba. Wszystkim nieee dogodzisz Pytałem bo miałem plan kupić ten wzór na zimę, z golfa 6 chyba, w parametrach 7,5j18. Pozdr
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Chyba mnie zmobilizowałeś żeby do końca ogarnąć swojego trupa Tempo nie będzie takie jak u Ciebie, ale do wiosny może się ogarnę. Tak myślałem, że przy zdrowych pompkach granica 200 koni jest do przeskoczenia/osiągnięcia. Chociaż ja mam AR'ki które chyba są mniej wydajne od BA. Ogólnie dobra robota
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Siemka jak na co dzień to może być Na jakim doładowaniu wyszło 194 konie? Pozdr
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Pisałem o średnicy zewnętrznej tego Ori tłumika który wygrzebałeś ze swojego starego węża i którego średnicę oceniłeś na trzydzieści/trzydzieści parę milimetrów. Te kupne mają średnice takie jak napisałeś.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Edytowałem bo źle napisałem/słabo zdjęciu się przyjrzałem Czysto informacyjnie, ten Ori tłumik szmerów ssania ma 46mm średnicy.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Rzeczywiście to ten garb najpewniej pasuje wszystko. Ogólnie według mnie zupełnie wystarczające są Ori opaski ślimakowe stosowane przez fabrykę do skręcania dolotu. Te z tą dodatkową blaszką.
-
Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka
Przyjemny zestaw
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Jakieś foto od boku poproszę jeśli posiadasz
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Według mnie nie będzie dlatego, że silikon nie wychodzi poza opaskę.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Miałem Ci pisać, że silikon chyba będziesz miał za duży Tam pewnie jest jakieś 48
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Przekonasz się jak cierpliwymi ludźmi muszą/musieli być posiadacze np SDI
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Ma być bez G Ta z końcówką G jest od węża łączącego smic'a z tą plastikową rura idącą do egr'a.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Mi etk'a pokazuje 1J0 145 769 bez G Ale aktualizacje mi się kończą na '17 roku.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Może ktoś Cię poratuje tą spinką. Pewnie jest do kupienia, zerknę do etki i Ci powiem.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
W sumie to zwężka żadna się jednak nieee zrobi bo średnica wewnętrzna tego tłumika jest identyczna z średnicą wyjścia turbo.
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Ten numer który podałem to od golfa skody itp Ale możliwe, że w Ori wężu masz ten tłumik. Chyba auta modelowo '04 go miały. Sprawdź dla pewności
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
Możesz kupić taki wąż 1K0145790C i wykorzystać z niego szybkozłączkę, a dokładniej jest to tłumik szmerów ssania. Wadą jest, że robi się zwężka, ale tak musi być żeby działał tak jak założono. Miałem tak u siebie zrobione za czasów seryjnej turbiny.
-
B6 DIVISION
@greg2505 jakiej pojemności masz tam aku, to chyba varta?
-
B6 DIVISION
No ciężkawy i duży, i mniej więcej takiej pojemności 95-100 będę chciał kupić jeśli mój obecny okaże się trupem. @pila24 dzięki za potwierdzenie, że wejdzie. Jeszcze może jakaś dobra dusza potwierdzi czy po prawej stronie aku od strony grodzi/firewall'a ma przykręcony jakiś plastikowy ogranicznik? Tak drążę bo w sumie lubię mieć tak jak fabryka przewidziała
-
B6 DIVISION
8E0 805 462A O takim dynksie piszę. 8E0+805+462A - Szukaj w Google WWW.GOOGLE.PL
-
B6 DIVISION
Dzięki Panowie Ogólnie to 353mm wejdzie na pewno jeśli wywalić ten ogranicznik. Bardziej chodziło mi o to żeby ktoś kto miał fabrycznie aku 95Ah potwierdził czy ma ten/jakiś ogranicznik po prawej stronie akumulatora, czy fabrycznie go nie było przy tak dużym aku?
-
B6 DIVISION
Nie chyba będę musiał kupić i dlatego pytam bo chciałem dać większy.
-
B6 DIVISION
Witam Czy ktoś z Was orientuje się czy do B6 wchodzą akumulatory o długości 353mm obudowa L5 Jak patrzę to wychodzi mi, że trzeba wywalić ten przykręcany ogranicznik przy grodzi od strony serwa/węży nagrzewnicy żeby taki aku wszedł. Dobrze się mi zdaje? Pozdr