Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @marky2552 właśnie patrzyłem/przymierzałem tą PT1100 którą mam i według mnie 1,1mm grubości to ciut za mało. Zresztą widać, że Ori taśma była grubsza. Chyba kupię tą RP62 którą polecał @Gregory87 a która ma 1,5mm grubości. Pozdr
  2. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W sumie to widzę dwa plusy wiercenia -sto procent pewności, że jej nie zdejmie (ale to już przedyskutowaliśmy i można tego plus pominąć i ewentualną łatwość w demontażu bez uszkodzeń np gdyby klapę trzeba było wymienić. Ale ogólnie zostałem przekonany i nie będę wiercił Jeszcze raz dzięki i pozdr.
  3. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, dzięki za podpowiedzi i namiary na właściwą taśmę. Może nawet odważę się zamontować tylko na klej i taśmę, zobaczymy Pozdr
  4. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oki, przemyślę A dużo kleju dawałeś w miejsce po bolcach? Taka taśmę mam, ale to raczej nie ta o której wspomniałeś
  5. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trochę boję się, że mi ją zdejmie przy wyższej prędkości Zdarza mi się latać 200+, co prawda krótkie odcinki, ale jednak.
  6. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jakieś dobre/złote rady jak precyzyjnie rozmierzyć otwory pod lotkę sline do avant'a? Nie chcę jej kleić na klej do szyb, chcę zrobić jak w oryginale. Pozdr
  7. Trochę lat mam i wiem, że rzeczywistość bywa brutalna BEX'ik zyskał mocnego (dosłownie) konkurenta. Pozdr
  8. Ori eSowy zderzak.
  9. Na razie zaślep sobie wąż idący do tej puszki bo, tak jak Kamil pisał, masz teraz dziurę w dolocie.
  10. Nie wiem o jakim module pisze Kamil, ale już chyba pisałem, że fajne są moduły Lepard'a. Mam już jakiś czas i mogę polecić.
  11. Ta wyżej jest od AWX/AVF na dwóch paskach. Jeśli masz jeden pasek to masz rurę praktycznie taka sama jak ta od BRD tyle, że wyjście jest w poziomie. O ile dobrze pamiętam to wyjście ma 50mm średnicy. Z Bex'em raczej daj se spokój, ciężko kupić szczelny w ładnym stanie.
  12. W BRD/TFSI rura pasa przedniego jest skierowana do góry. Będziesz pewnie potrzebował jakieś kolano i łącznik. Jeśli masz osprzęt na jednym pasku to chyba najłatwiej by Ci było gdybyś dokupił rurę wzmocnienia z BRD, nr Kolega podał w poście wyżej. Kilka osób nawet z tego tematu to robiło to może ktoś coś podpowie. Więcej nie pomogę bo ja upychałem BEX'a do AVF'a na dwóch paskach. Pozdr
  13. Zestaw sprzęgła to tarcza docisk łożysko wyciskowe. Dwumas w sumie też najlepiej wymienić bo swoje już przelatał zapewne. Tarcze do obicia dajesz swoją, albo tą nową, jak wolisz. Z kewlarem różnie jest, najlepiej obijać okładziną LUK8090S. Ale jeśli nie masz zamiaru iść grubiej z mocą to daj sobie spokój z obijaniem bo zestaw z BRD daje radę chyba do około 450Nm. Przy okazji wymiany sprzęgła wymień łożysko igiełkowe w wale korbowym. Można wymienić również uszczelniacz walka sprzęgłowego (jest tani) skrzyni i jeśli trzeba/jeśli się poci uszczelniacz wału korbowego. Pozdr
  14. Dałem dodatkowy przewód 16mm2 bezpośrednio od alternatora do Aku, ale sprawy to nie rozwiązało mimo tego, że Napięcie zauważalnie podskoczyło. Nie pamiętam już o ile, bo kilka lat temu to było. Chyba regulatory napięcia mają po prostu taką a nie inną charakterystykę i w upały napięcie potrafi siadać
  15. Ja akurat emblematy bym zostawił, nie było/nie ma czego się wstydzić Pozdr
  16. Masz rację, myślałem, że 3,0tdi miało trochę większy hebel. Autorowi tematu gratuluję nowego nabytku
  17. Sam tego nie robiłem, ale tylne trzeba niestety wycinać, żeby listwy podmienić
  18. Prowadnice pasują Ori mają dokładnie tą samą średnicę, trzeba jedynie skrócić je o 9mm Pozdr
  19. Jak wrócę do domu to sprawdzę czy wchodzą, ale mam złe przeczucia Pozdr
  20. @Dev poratujesz właściwym numerem prowadnic/trzpieni tylnego zacisku do S4 B6/7 Sprzedali mi TRW ST1659 fi8,4mm , jeszcze nie przymierzałem czy pasują, ale stare miały chyba 8mm średnicy. Pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.