Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. Osłony pasują, jeśli masz od quattro to zakładaj
  2. Jak dla mnie to grafit połysk
  3. Wyglądają na trochę słabsze, ale dają radę. U siebie mam tak zrobione, jest Oki. A Kamil do tego przodu niech kompletuje wentylowany tył 300 na zacisku z t5 albo phaeton'a
  4. 300 wchodzi pod 16'tkę, ale trzeba zmienić sprężyny ręcznego najlepiej na takie od zacisku pod 288.
  5. staniek odpowiedział(a) na Marek19 temat w Audi A4 B6/B7
    Można i tak zrobić
  6. Kolego, wszystko masz opisane wyżej w podwieszonym temacie o upgrade'ie hamulca w a4 b6 b7. Ogólnie większa tarcza=zmiana jarzma i tarczy, zacisk zostaje. Rs4 ma alu zacisk, s4 żeliwny. Jarzma są inne, bo tarcza jest inna.
  7. staniek odpowiedział(a) na Marek19 temat w Audi A4 B6/B7
    Dwumas dostaniesz tylko luk'a. Są opinie,że dwumasy sygnowane przez sachs'a (w kartonie jest i tak luk) są lepsze, nie padają po kilkunastu tyś kilometrów, jak to się zdarza w przypadku luk'a. Ogólnie jakbym miał brać nowy zestaw, to wziąłbym na wszelki wypadek komplet sygnowany przez sachs'a.
  8. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To samo.
  9. Hella 3 też ma te dołki. Człowiekowi wydaje się, że świeci za wysoko, a tu nikt nie mruga.
  10. Nie zczaiłem, że tylko o cabrio b7 pytasz. Bardzo możliwe,że 2,5tdi tam nie było.
  11. 2,5tdi, 2,7tdi też miały
  12. Może jak się trafi, nie wiem, nie znam się ale ja nie jestem zadowolony. Lakiernik dobrze wie który zamiennik kupić, żeby dał się spasować, i żeby klient był zadowolony.
  13. Do b6 tak jak piszesz, ale założyłem, że te do b7 też będą Oki
  14. Odradzam te za około 330zł, Tajwańskie zamienniki, kupiłem takie do b6. O ile sam lakier na tych które kupiłem jest według mnie całkiem Oki (lekka różnica w kolorze jest, jak z odpornością na odpryski jeszcze nie wiem bo za mało czasu minęło), to spasowanie jest słabe. Lewy pasuje całkiem Oki, prawy sporo gorzej. Jeśli chcesz brać już w kolorze, to patrz na te za około 550zł, są to zamienniki firmy Blic, które są polecane. Ale musiałbyś dopytać sprzedającego czy są to błotnik z końcówką Q bo właśnie te są polecane. Ja za późno trafiłem na to info niestety
  15. Martwisz się największymi plusami. Zanim będziesz chciał cokolwiek regenerować wymień uszczelniacze pompek, jak koledzy radzą. Tylko dobrze by było żeby ktoś się przyłożył do tej roboty
  16. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tam powinna być zaślepka, jakiś czas temu miałem to samo.
  17. Zdaje mi się, czy wczoraj kleił się spoiler klapy?
  18. staniek odpowiedział(a) na Adrian2341 temat w Audi A4 B6
    Powinna być taka Narva Żarówka P21/5W 12V 21W/5W BAY15D DWUWŁÓKNOWA 7217962186 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 1,79 zł - Narva Żarówka...
  19. Praktycznie każda a4 b6 b7 po latach siedzi z tyłu. Jak poszukasz w tym dziale to znajdziesz sporo tematów o tym. Dlatego dwie kategorie wyżej, albo ta sama kategoria i talerzyki na przód od b5. Wtedy powinno być równo przód i tył. Albo taka sama sprężyna na lewą stronę jak masz z prawej. Skoro ktoś dobrał Ci amorki do zawiasu sportowego, to odboje też pewnie dobrał właściwe.
  20. Niech Kolega zacznie od założenia kompletu jednakowych sprężyn na tył. Szukaj takiej samej jak lewa, albo kompletu ori, ale najlepiej dwie kategorie wagowe wyżej. Co mi się jeszcze przypomniało to odboje, trzeba by zweryfikować czy są właściwe, pod zawias 1BE. Jeśli ktoś wymieniał i założył pod 1BA to mogą ograniczać skok amorka i potęgować podskoki.
  21. Lewy tył ktoś kiedyś wymieniał jeśli nie ma tam oznaczenia barwnego. 66cm to prawidłowa odległość od rantu do gleby dla zawiasu 1BE 68 jest dla 1BA Jak jeździsz po kiepskich drogach to będziesz podskakiwał.
  22. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja osobiście nie przerabiałem tego tematu, podrzuciłem jedynie info, że Kolega nie był zadowolony ze sztywnej tarczy. Najprościej chyba będzie go spytać co go denerwowało/powodowało dyskomfort.
  23. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tarczę trzeba dać od 1,8t bo ta od awx jest sztywna, nie ma sprężyn. Kolega @Emejcz pisał niedawno o tym w temacie o swojej b7.
  24. Mam na myśli te typowo z b6 b7 et42

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.