Treść opublikowana przez staniek
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ten dyfer z blokadą jest od 80-dziesiątki? Torsen wyleciał, czy dało radę go zostawić?
-
Wymiana silniczeka klapy
Ja do samego czyszczenia potencjometru nie wyjmowałem tego silniczka. Rozłożyłem go tak jak jest zamontowany. Obudowa, a dokładniej jej przednia częśc siedzi tylko na zatrzaski, chyba cztery. Jak się przyjrzysz i podejdziesz do tego na spokojnie to dasz radę to zrobic (oczywiście leżąc na plecach z głową przy pedałach). Ewentualnie zdejmij schowek i przecwicz to sobie na innym łatwo dostępnym silniczku. Do smarowania/czyszczenia potencjometru kup sobie w jakimś elektronicznym "Kontakt PR"
-
GTB2056 VS GTB2060 do AVF na moc ~250hp ??
Wykres od jakiejś turbobenzyny się zaplątał
-
Audi a4 b6 avf
Koledze chodziło o zderzaki slajnowe,listwy i lotkę których w roku modelowym 2003 nie było. Zresztą w temacie który wkleiłeś wszystko jest fajnie rozpisane
-
Audi S4 B6 Avant Nogaro blue
eski w avancie nie miały lotek
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Wszystko wskazuje na uszkodzony włącznik świateł,ale niech jeszcze potwierdzą to bardziej obeznani.
-
B6 DIVISION
Jest, ale w formie cyfrowego wskazania. Przyjrzyj się. dodatkowego wskaźnika oczywiście niema.
-
Auto poziomowanie xenonów
Xenon, po uruchomieniu silnika, poziomuje się niezależnie od tego czy światła są włączone czy nie.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Lepiej komplet 345/300. Ale według mnie jak już masz 320 na przodzie, to na tył 288mm będzie wystarczające. @KoJ@K szybkiego powrotu do modów życzę, co chyba już się zaczyna
-
zestaw hamulcowy S4 b7 - tyl - 300/22
W sumie to masz tam napisane, że przy kupnie tego z literką E wymagany jest zwrot starej części i dlatego jest naliczona kaucja w wysokości 256zł. Po odesłaniu starego zacisk wyszedłby Cię 299zł
-
Odblysniki
myślę, że nie będziesz żałował
-
Odblysniki
Projektory 200zł, adaptery do żarników 50, szpraje chyba 60-70, sznur butylowy jakiś trochę chyba lepszy z hidretrofit 50, plus od groma czasu i swojej roboty bo robiłem to pierwszy raz. Dodatkowo kupiłem kiedyś za 250 zł ori lampy angliki z połowy 2016 roku na dawców kloszy. Kolega z forum o którym wspomniano wyżej robi to chyba w okolicach 500 zł. Ty jedynie wysyłasz lampy, odbierasz gotowe.
-
Odblysniki
Niedawno przerabiałem swoje xenony na bixenony na soczewkach Hella3, żarniki i przetwornice zostały stare, i różnica jest spora/zdecydowanie zauważalna. A odbłyśniki w projektorach od xenonu miałem w dobrym stanie, lewy w bdb, a prawy w dobrym+ Modyfikacja warta rozważenia.
-
B6 DIVISION
Temat aktualnego właściciela autka
-
B6 DIVISION
Tak mini h1 8.0 pod zwykłe soczewki. A to spoko, bo coś mi się skojarzyło, że pisałeś wcześniej o soczewkach Hella3. A w takim przypadku jest spora rzeźba i żaden adapter w zwykłej lampie się nie sprawdzi. Właśnie grzeję piekarnik , to znaczy kończę drugą lampę i szczerze powiem, że jednak jeśli już rezać lampy to na bazie ori biksa. W uja czasu trzeba poświęcić robiąc to po raz pierwszy. Będziesz robił bihalogen? Pozdr
-
B6 DIVISION
To ma być adapter pod soczewkę? Z CAD'em nie pomogę niestety.
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
Tak, trzeba je nauczyc kierunków/skalibrowac. Na bank był na forum o tym temat, o kalibracji. Znalazłem ten temat :)
-
Odbłyśniki bixenon a4 b6
Według mnie zdecydowanie lepiej zrobisz zakładając projektory/soczewki z a4 b8 polift. Będzie Cię to kosztowało niewiele ponad 200 zł, i będziesz miał naprawdę fajne światła.
-
Gwint AP
Fizycznie będzie pasowało, ale tylne sprężyny będą miały niższą kategorię wagową zapewne.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Sprężynka jest od ręcznego i ta ori od S4 jest w uj odstająca/długa i trze o felgę. Ta od 288mm jest dużo krótsza i nie ma problemu z ocieraniem. Linka jest za krótka swoją drogą, a przynajmniej u mnie w quattro była.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Trzeba zmienić sprężynki w zaciskach na te od zacisków pod tarcze 288mm i wchodzi biedronka. Przynajmniej ja tak zrobiłem.
-
[B6 AWX] Jakiej firmy pompa wody ?
HEPU będzie dobra.
-
235/40R18 - może coś innego
standard dla 17tu cali, a kolega chce taki profil na osiemnastkę. Według mnie albo komfort,albo wygląd.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
seryjny egr to za***ista zwężka w sumie jest.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
On miał gtd2060 W dziale "wykresy własnych aut" jest wykres Leona Jarol'a na GTD1752VR i chyba na trochę wydajniejszych pompkach.