Treść opublikowana przez staniek
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
312mm to prawie żadna zmiana, myszkowania nie będzie.
-
B6 DIVISION
Najlepiej po numerze. W cabrio są pewnie takie same, ale nie mam jak tego sprawdzić w tej chwili.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Podpytaj Wandej'a,pewnie podpowie/pomoże.
-
B6 DIVISION
Trzeba inną zapalniczkę, taką pod panel MENU/NAVI Zapalniczkę masz wtedy tu gdzie teraz ten mini schoweczek za zapalniczką.
-
B7 Crew
Panowie, mam prośbę, może ktoś podrzucić kodowanie Concert'a bądź Symphony 2+ z Bose,mam wątpliwości co do jednej pozycji w kodowaniu mojego radia. A dokładniej chodzi mi o opcję Digital Sound System,czy powinna być aktywna? Pozdr
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
Dziękuję uprzejmie za info Kolego
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tam jest elektryczny ręczny. Potrzebujesz/możesz wykorzystać tylko przód.
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
Wzmacniacz do sedna jest inny, numeru nie znam. Z centralnym miałem tak samo, tyle, że mi udało się wyciągnąć silniczek/zamek bez demontażu ramki. Ładna eSa
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Sporo osób jeździ na wielotłoku i seryjnej pompie (ja również), jest OKi.
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Podpytaj Kolegę czy zadowolony z Sachs'ów + ProKit http://a4-klub.pl/index.php?/topic/218027-b6-avf-czarnula-biggmana-projekt-full-opcja-webasto-led/page-45
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
Pytanko do autora tematu, czy jest widoczna różnica (oczywiście nocą) w jakości oświetlenia/ilości światła po czyszczeniu soczewek? Pytam, bo nie wiem czy warto się za to brac Pozdr
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Podejdzie, ale możliwe, że tył nie siądzie tak jak trzeba.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Odkręcić, odpowiednio ustawić/trzymać, pamiętać o jakimś dystansie żeby tłoczka nie wypchnąć całkowicie i odpowietrzać.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie dajcie już spokój z tym tematem. Hebel z eSy B6/B7 i tak nie ma homologacji (jak się mi zdaje) w innych wersjach silnikowych mimo,że buda ta sama. Zostaje "seria" i tyle, a odważniejsi mogą zakładac coś większego
-
B6 DIVISION
Mialem sprężyny 1BE i bile B6, teraz mam prokit i bile B8, na prokicie komfortu jest więcej. Co do prowadzenia to nie widzę większej różnicy, może nawet na 1BE i bilach B6 było ciut lepiej/pewniej.
-
B6 DIVISION
Alle szyber ma, czyli ma to czego większość egzemplarzy niema. Nie jest źle :-P
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Chyba łatwiej kupić jarzma z A6 C6 pod 330mm, ale to już jak się trafi.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie ma nic większego w 100% p&p
-
B6 DIVISION
Nigdy tego nie robiłem i niestety nie podpowiem Ci jak to dokładnie ze szczegółami wygląda
-
B6 DIVISION
Inne są ramki, szyby z prowadnicami, no i uszczelka drzwi. Przełożysz.
-
B6 DIVISION
Ramki tylnych drzwi są inne
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Dawno zakładałem hak i czytałem na ten temat, ale jeśli chcesz sprawdzic czy moduł działa, to musisz dac dwie/trzy żarówki obciążenia. Na "pusto" jak mi się pamięta nie pomierzysz/nie sprawdzisz. W gnieździe trzeba chyba też zblokowac ten dodatkowy włącznik (nie pamiętam już od czego jest), czyli najlepiej wpiąc wtyczkę z obciążeniem w postaci jakichś żarówek.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Nie pamiętam już jaki nr modułu haka mam u siebie, ale też go "nie widac", działa jednnak tak jak powinien, tak ma byc. Hak dokładałem tak jak i Ty.
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-mce-09-modul-centralnej-elektryki-lusterko-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-coming-leaving-home/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301862-schemat-instalacji-clh-drl-h7-w-a4-b6/#entry4293771
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Robisz tak jak na filmiku z tym, że nie zakodujesz hebla 345/300 na sterowniku ABS, który masz w aucie. Największy hebel jaki możesz zakodowac to 1LA/1LG.