Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

staniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez staniek

  1. 312mm to prawie żadna zmiana, myszkowania nie będzie.
  2. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepiej po numerze. W cabrio są pewnie takie same, ale nie mam jak tego sprawdzić w tej chwili.
  3. Podpytaj Wandej'a,pewnie podpowie/pomoże.
  4. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba inną zapalniczkę, taką pod panel MENU/NAVI Zapalniczkę masz wtedy tu gdzie teraz ten mini schoweczek za zapalniczką.
  5. staniek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, mam prośbę, może ktoś podrzucić kodowanie Concert'a bądź Symphony 2+ z Bose,mam wątpliwości co do jednej pozycji w kodowaniu mojego radia. A dokładniej chodzi mi o opcję Digital Sound System,czy powinna być aktywna? Pozdr
  6. Tam jest elektryczny ręczny. Potrzebujesz/możesz wykorzystać tylko przód.
  7. Wzmacniacz do sedna jest inny, numeru nie znam. Z centralnym miałem tak samo, tyle, że mi udało się wyciągnąć silniczek/zamek bez demontażu ramki. Ładna eSa
  8. Sporo osób jeździ na wielotłoku i seryjnej pompie (ja również), jest OKi.
  9. Podpytaj Kolegę czy zadowolony z Sachs'ów + ProKit http://a4-klub.pl/index.php?/topic/218027-b6-avf-czarnula-biggmana-projekt-full-opcja-webasto-led/page-45
  10. Pytanko do autora tematu, czy jest widoczna różnica (oczywiście nocą) w jakości oświetlenia/ilości światła po czyszczeniu soczewek? Pytam, bo nie wiem czy warto się za to brac Pozdr
  11. Podejdzie, ale możliwe, że tył nie siądzie tak jak trzeba.
  12. Odkręcić, odpowiednio ustawić/trzymać, pamiętać o jakimś dystansie żeby tłoczka nie wypchnąć całkowicie i odpowietrzać.
  13. Panowie dajcie już spokój z tym tematem. Hebel z eSy B6/B7 i tak nie ma homologacji (jak się mi zdaje) w innych wersjach silnikowych mimo,że buda ta sama. Zostaje "seria" i tyle, a odważniejsi mogą zakładac coś większego
  14. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mialem sprężyny 1BE i bile B6, teraz mam prokit i bile B8, na prokicie komfortu jest więcej. Co do prowadzenia to nie widzę większej różnicy, może nawet na 1BE i bilach B6 było ciut lepiej/pewniej.
  15. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Alle szyber ma, czyli ma to czego większość egzemplarzy niema. Nie jest źle :-P
  16. Chyba łatwiej kupić jarzma z A6 C6 pod 330mm, ale to już jak się trafi.
  17. Nie ma nic większego w 100% p&p
  18. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nigdy tego nie robiłem i niestety nie podpowiem Ci jak to dokładnie ze szczegółami wygląda
  19. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Inne są ramki, szyby z prowadnicami, no i uszczelka drzwi. Przełożysz.
  20. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ramki tylnych drzwi są inne
  21. Dawno zakładałem hak i czytałem na ten temat, ale jeśli chcesz sprawdzic czy moduł działa, to musisz dac dwie/trzy żarówki obciążenia. Na "pusto" jak mi się pamięta nie pomierzysz/nie sprawdzisz. W gnieździe trzeba chyba też zblokowac ten dodatkowy włącznik (nie pamiętam już od czego jest), czyli najlepiej wpiąc wtyczkę z obciążeniem w postaci jakichś żarówek.
  22. Nie pamiętam już jaki nr modułu haka mam u siebie, ale też go "nie widac", działa jednnak tak jak powinien, tak ma byc. Hak dokładałem tak jak i Ty.
  23. staniek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-mce-09-modul-centralnej-elektryki-lusterko-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-coming-leaving-home/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/301862-schemat-instalacji-clh-drl-h7-w-a4-b6/#entry4293771
  24. Robisz tak jak na filmiku z tym, że nie zakodujesz hebla 345/300 na sterowniku ABS, który masz w aucie. Największy hebel jaki możesz zakodowac to 1LA/1LG.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.