Treść opublikowana przez staniek
-
B6 DIVISION
Nie wiem czy lampki w tej plastikowej i aluminiowej są identyczne (chyba tak), ale najlepiej będzie jak kupisz kompletną z lampkami. W komplecie powinny byc też "blaszki" mocujące (są trochę inne niż w aluminiowej i nie wiem czy pasują zamiennie?). Potrzebujesz jedynie kompletną blendę/listwę, nic więcej.
-
B6 DIVISION
Proszę chyba, że nie jesteś przywiązany do zamka/wkładki zamka w klapie to można brac od kombiaka. Łatwiej wyrwac w dobrej kasie.
-
B6 DIVISION
Na alledrogo idzie wyrwac za przyzwoite pieniądze. Szukaj od A6 C6 sedan, A4 B7 sedan, w których te listwy są z tworzywa i nie ma z nimi później problemu.
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Raczej nie.
-
B6 DIVISION
Jeśli masz jeszcze ori moduł to nie kupuj takiego samego (4B0......... chyba) tylko ten nowszy 8K0........... Znalazłem numer 8K0 919 145A
-
B6 DIVISION
Za parę dych dostaniesz, trzeba brac/szukac z B8-mki. Może ktoś podrzuci Ci numer tego modułu, albo poszukaj w dziale warsztat, jest chyba temat o zegarku radiowym.
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Tak z ciekawości spytam (bo ciężko o takie info na necie) co daje wałek od SDi? W tym przypadku jest tak samo jak w 1,9tdi na pompie? Jaki liczby powinny się pojawic po montażu tego turbo, okolice 300koni?
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Antena jest przykręcana nic nie trzeba kleić.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
ucho.77 dzięki, czyli mam jak trzeba
-
B6 DIVISION
Panowie taka sprawa, włącznik świateł na auto, na zewnątrz ciemno, wyłączam silnik, kluczyk zostaje w stacyjce i cały czas świecą pozycje do momentu wyciągnięcia kluczyka. Tak powinno to wyglądac? I jeszcze jedno, te kropeczki we włączniku drl/clh powinny świecic? Pozdr
-
swap 2.7 bi turbo
Dyfer musisz zgrac ze skrzynią, inaczej się nie da. Nie każdy pasuje do konkretnej skrzyni. Podobno jakaś B7mka z 2,7 już jeździ, ale ciężko o info może na sportsaudi, ktoś Ci podpowie. ooo widzę,że odpowiedź już padła. Daj kod skrzyni to będzie można sprawdzic jaki dyfer pasuje.
-
Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
Jeśli na przodzie masz ET48? tak jak wcześniej pisałeś, to spokojnie 13-15mm możesz dac. Pozdr
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
To ryglowanie drzwi/wnętrza dla pasażerów tylnej kanapy w wersji na USA
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Dzięki za podpowiedź, któregoś weekend'u powalczę
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Ten zacisk, czterotłok , który masz nie siądzie na większą tarczę niż 345mm. Dwutłok o którym tu piszą pracuje na tarczy 356mm, ma inną budowę/gabaryty i 18tka wchodzi.
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Wycinanie dziur pod lampki poszło bezproblemowo, brzegi materiału podsufitki trzeba jakoś zabezpieczac coby się nie strzępiły? Tak podpytuję, bo podświetlane słoneczka leżą mi już trzeci rok i jakoś nie mogę się zabrac za tą robotę Pozdr
-
B6 DIVISION
We włączniku z B7-ki trzeba przepiąc jakieś PINy i będzie działał w B6. Poszukaj bo było na forum, na pewno w temacie o auto światłach/clh.
-
B6 DIVISION
Takie miałem i było nisko,teraz mam 0YM i jest około 65-65,5cm. Ty masz dodatkowo butle. Ale tu nie ma pewników jak to siądzie,sprężyna też sie zużywa. Jak masz około 2cm różnicy to daj może podkładki do zawieszenia 1BR
-
B6 DIVISION
kategoria 0YM, pewnie ze trzy wyżej. W serii miałem 1xniebieski 1xzielony 0YL
-
B6 DIVISION
Widzę, że masz gaz, proponuję szukac oznaczeń 1xniebieski 2x zielony. Ale gwarancji, że będzie równo z przodem nie ma
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ferodo powinno byc tańsze. Kilka osób na forum handluje częściami, spytaj o cenę. Prawdopodobnie będzie lepsza niż ta z alledrogo.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tylko B7 2,0tfsi,3,0tdi ewentualnie seat exeo 2,0tfsi
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Pod 320 też były, siadają bez adapterów, są prawie p&p.
-
B6 DIVISION
Ori osłony jak mi się zdaje to właśnie LOBRO. Pozdr