Treść opublikowana przez staniek
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zmienia się jak w serii jest 280 mm
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Brzydka zdecydowanie nie jest
-
A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
To życzę w takim razie realizacji planów, pozdr
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Tak o brembo z Q5
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Nie zmierzyłem całkowitej szerokości zacisku bo nie chciało mi się koła zdejmowac, i w sumie wiele by to nie dało/zobrazowało. Ale zmierzyłem odległośc najdalej wysuniętej części zacisku od powierzchni tarczy i jest to około 5,8cm plus minus 1 czy 2mm.
-
B6 DIVISION
Orientujesz się czy w każdej B6 z navi był ten wzmacniacz?
-
A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
Standardowe pytanie po sprzedaży, co następne?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Jutro jak będę pamiętał to zmierzę mniej więcej. Najwięcej zależy od ukształtowania ramion danego modelu felgi.
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Brembo z q5 waży około 5,5 kg z klockami. Mogę się mylić o parę deko bo ważyłem je dawno temu i pamięć już nieta
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
Ładne koło Ja tam widzę nawet dwa otwory? Normalnie tajemnicza sprawa
-
B6 DIVISION
Ori osłona według mnie jest wystarczająco mocna. Ameliniowa ma tylko taki plus, że się pognie, ale nie połamie, i chyba nie wisi tak nisko jak ori. Koledze chodziło o wentylację komory silnika w lecie w mocno pomodzonym aucie, ludzie zdejmują osłony na lato.
-
B6 DIVISION
Dzięki Kolego Wandej, właśnie dlatego napisałem, że konkretnej gleby brak, koło ciągle blisko pionu
-
B6 DIVISION
Dzięki Kolego za potwierdzenie proszę napisz jeszcze na jakim obniżeniu jeździłeś w B7-ce, i na jakim śmigasz teraz w B6-tce (wyczuwam sporą glebę)? Nic nie przycierało?
-
B6 DIVISION
Panowie, takie pytanie, może ktoś śmiga na takim zestawie. Czy fela 8,5J 18" et30 będzie mocno wystawała z przodu? Uprzedzam, że gleby nie mam, jest 64cm do rantu. Po mojemu będzie wystawała sporo, pewnie około 1cm, ale chciałbym się upewnic Poszedłem, zmierzyłem, powinno byc równiutko z nadkolem/błotnikiem z przodu.
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Tak,są takie same.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Jeśli wysokośc/długośc sprężyny jest taka sama to średnica drutu jest inna.
-
Slabe ladowanie, duzy spadek napiecia miedzy alternatorem a akumulatorem
Dzięki Kolego za podpowiedź co do marki regulatora. Altek był wymieniany jeszcze w niemcowni, ale nie wiem dokładnie kiedy. Cyrki były w największe upały, i wtedy też podpięłem czarny kabelek o którym wspominasz. Zobaczy się, albo kupię regulator, albo jakiś młody altek. Pozdr
-
Slabe ladowanie, duzy spadek napiecia miedzy alternatorem a akumulatorem
Kolego, a orientujesz się może jak jest z regulatorami w zamienniku? Jaki kupic żeby trzymał trochę wyższe napięcie ładowania? Nigdy nie badałem tego tematu i nie orientuję się. Też mam tak, że w upały napięcie siada, i moduł DRL się wyłącza (próg załączenia/wyłączenia to 13,8V) Ogólnie to kupię pewnie mocniejszy altek 150A albo 180A i powinno byc po sprawie.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Elektryke tył to ojciec już miał w "beczce" z '78 roku Apropo mgłowych, mam, i jak dla mnie nie ma wielkiego "łał". Według mnie za wąsko pryskają, i dolne rogi szyby są suche. Alle ogólnie jest lepiej niż na standardowych bo odpada beznadziejne ustawianie dysz. Tyle,że ja mam pierwszą wersje sprysków z regulacją na płaski śrubokręt. Może te z regulacją na torx'a są lepsiejsze/zmodyfikowane.
-
B6 DIVISION
Według mnie, tak jak już wcześniej pisałem, to wina zbiorniczka/sitka. Sprawdziłeś to? Płyn masz napowietrzony i pompa się odzywa. Miałem kiedyś podobnie, sitko niby ładnie na miejscu siedziało, ale gdy się je docisnęło w jednym miejscu na krawędzi wkrętakiem, to w zbiorniczku robił się spokój. Wymiana zbiorniczka rozwiązała problem.
-
B6 DIVISION
Ja tak samo, ale myślałem, że to przez to, że stary już jestem. Wychodzi na to, że nie jest aż tak źle
-
B6 DIVISION
Zdaje się ma trochę/dodatkowo wygłuszać.
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
W pierwszym poście jest numer węża - 038 121 473
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Z poprawionym, ale według mnie trochę przydroga ta pompa.
-
B6 DIVISION
Sprawdź może jeszcze sitko w zbiorniczku zanim kupisz pompę. Przy spienionym/napowietrzonym płynie pompa może hałasowac. Mi po wymianie płynu, nie wiedziec czemu, wywaliło sitko w zbiorniczku i była fontanna. I, o ile pamiętam, pompa też zaczęła hałasowac.