Treść opublikowana przez szogun0
-
VAG Can+K jak odczytać immo
Ten samochód to prawie że kalkulatorem windowsowym można zrobić.
-
Wyłaczanie immo, problem z mrugająca lampka powrócił
Przez VAG się nie da.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Już się nie chwal, bo ochronę komponentu robi się już od ponad dobrego roku, tylko że dopiero teraz niektórzy kupili, kiedy staniało.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Więc nie siej zamętu, że z B7 pasuje Plug&Play do B6. Bo tak nie jest.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
byłem wczoraj u elektryka powiedział ze mam immoboxx i ze bedzie musiał go wyjać i wstawić emulator ... dobrze mówi ? jest moze możliwość samemu cos zrobić ? Ciekawe, gdzie wy w ECU z 1998 r. znajdziecie PIN.
-
Problem z wyświetlaczem Radio RNS E
Uszkodzona płyta główna.
-
Problem z wyświetlaczem Radio RNS E
Płyta kosztuje około 1000 PLN, czasami za 800 można znaleźć.
-
[ALL] Problem z Kluczykiem
Nie da się zaprogramować transpondera.
-
Problem z wyświetlaczem Radio RNS E
Tak, płyta główna (chassis), a nie DVD.
-
Problem z wyświetlaczem Radio RNS E
Tak, zepsuła się płyta w RNS-E
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
VDC lubi czasami nie działać
-
AWX zapala i odrazu gaśnie
Już napisałem. Ale powtórzę. Brakuje zasilania.
-
Radio CYFROWE DAB
Będzie, ale tylko bardzo blisko niemieckiej granicy hehe. ZTCW to tylko w Niemczech DAB się przyjął.
-
dorobienie kluczyka-karty PASSAT B6
Używanej nie dopiszesz.
-
dorobienie kluczyka-karty PASSAT B6
Commanderem raczej nie. Jak masz kartę nówkę i PIN to szybciej VCDS może ogarnąć.
-
Gdzie jest antena od centralnego zamka w B5 lift
W pompce centralnego zamka. A pompka jest?..... po prawej stronie.
-
Pochylanie lusterek zewnetrznych na biegu wstecznym.
Nie miałeś. Jak fotele bez pamięci, to nie ma takiej opcji.
-
[B5 AFN] Audi a4 b5- zalozenie klimatu do wersji bez klimatu
Zakładałem climatronic do auta bez. Jeśli masz anglika, to musisz dokupić od europejskiej wersji: przewodu, obudowę nagrzewnicy razem z wentylatorem. Resztę przełożysz z anglika.
-
[b5] Air Bag się świeci !
Przecież zapisany błąd 65535 i nie skasuje go.
-
Instalacja MMI 3G / 3G+
W ASO nie. Raczej nie przewidują pofabrycznego montażu MMI 3G
-
AWX zapala i odrazu gaśnie
Brak zasilania modułów.
-
[B5 AEB] Prośba o analiza logów 1.8TQ
Od kiedy lambda na pełnym bucie w open-loop ma mierzyć 0,1 Volt?
-
8d0 959 655l senson jakie czujniki uderzeniowe w podlodze a4 b598r
Tak, indeksy muszą się zgadzać.
-
gdzie dorobić kluczyk do A4 B8 ?
Do b8 nie ma samych pestek, a ceny za robociznę ustala każde ASO indywidualnie. Można jechać na drugi koniec Polski jeśli tam taniej.
-
Wymiana komputera 1.8T
Bo się nie chce szukać. Lenie. Immobilizer II ECU Swapping - Ross-Tech Wiki