Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Ten samochód to prawie że kalkulatorem windowsowym można zrobić.
  2. Już się nie chwal, bo ochronę komponentu robi się już od ponad dobrego roku, tylko że dopiero teraz niektórzy kupili, kiedy staniało.
  3. Więc nie siej zamętu, że z B7 pasuje Plug&Play do B6. Bo tak nie jest.
  4. byłem wczoraj u elektryka powiedział ze mam immoboxx i ze bedzie musiał go wyjać i wstawić emulator ... dobrze mówi ? jest moze możliwość samemu cos zrobić ? Ciekawe, gdzie wy w ECU z 1998 r. znajdziecie PIN.
  5. Płyta kosztuje około 1000 PLN, czasami za 800 można znaleźć.
  6. Nie da się zaprogramować transpondera.
  7. Tak, płyta główna (chassis), a nie DVD.
  8. Tak, zepsuła się płyta w RNS-E
  9. VDC lubi czasami nie działać
  10. Już napisałem. Ale powtórzę. Brakuje zasilania.
  11. Będzie, ale tylko bardzo blisko niemieckiej granicy hehe. ZTCW to tylko w Niemczech DAB się przyjął.
  12. Używanej nie dopiszesz.
  13. Commanderem raczej nie. Jak masz kartę nówkę i PIN to szybciej VCDS może ogarnąć.
  14. W pompce centralnego zamka. A pompka jest?..... po prawej stronie.
  15. Nie miałeś. Jak fotele bez pamięci, to nie ma takiej opcji.
  16. Zakładałem climatronic do auta bez. Jeśli masz anglika, to musisz dokupić od europejskiej wersji: przewodu, obudowę nagrzewnicy razem z wentylatorem. Resztę przełożysz z anglika.
  17. Przecież zapisany błąd 65535 i nie skasuje go.
  18. W ASO nie. Raczej nie przewidują pofabrycznego montażu MMI 3G
  19. Brak zasilania modułów.
  20. Od kiedy lambda na pełnym bucie w open-loop ma mierzyć 0,1 Volt?
  21. Do b8 nie ma samych pestek, a ceny za robociznę ustala każde ASO indywidualnie. Można jechać na drugi koniec Polski jeśli tam taniej.
  22. Bo się nie chce szukać. Lenie. Immobilizer II ECU Swapping - Ross-Tech Wiki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.