Treść opublikowana przez szogun0
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czym tu się podniecać, jeszcze trzeba jakieś finanse na to, samo poparcie nie wystarczy.
-
Mapy 2013/2014 do MMI 3G HIGH HDD
Bardzo dobra rada. Potem będą się cieszyć ci, którzy potrafią postawić MMI na nogi po nieudanym update.
-
2.0 TFSI prośba o analizę logów
Te logi to sobie można w... Poczytaj jak należy dynamicznie zrobić logi, a nie przegazówka na postoju.
-
Analiza logów problem z pracą silnikai
Przepływomierz tnie dawkę i turbo się przycina.
-
spalony układ w ecu ?
Pewnie, że da radę ale po co? Taniej wyjdzie kupić cały sterownik. Poza tym niekoniecznie upalony procesor. Może być coś innego po drodze upalone, albo to coś innego plus procesor. Na odległość tego nie sprawdzi. Dlatego naprawa nie warta zachodu, jak napisał QaDo.
-
air bag blad N131
Zwarcie. Kostka po prostu nie zapięta.
-
problem z uruchomieniem auta, problem z komunikacją CAN
Wina licznika lub jego instalacji. Do sprawdzenia też zasilania.
-
spalony układ w ecu ?
No kwarcu to raczej nie mogło upalić. Ten nalot to nieumyta kalafonia po lutowaniu FLASH-a. Zresztą takim sobie lutowaniu, jak nawet to na zdjęciach widać.
-
Dobrzy chiptunerzy
Rob555, myślę, że chodziło mu o ul. Wrocławską w Warszawie.
-
Słynne wtryski 216.
To sądzę, że jak masz seryjne turbo to przy limicie 51 mg/suw przy końcu obrotomierza już zaczyna przydymiać. Tak, jak chcesz większe wtryski to dozbieraj jeszcze do turbiny i wtedy będziesz zadowolony.
-
Słynne wtryski 216.
Przy tej dawce, dużych wtryskach i seryjnej turbinie to raczej dymienie ci się nie spodoba. Chyba że masz jakieś większe turbo wsadzone.
-
Słynne wtryski 216.
51 mg to maksimum jakie poda pompa bez ruszenia mapy napięcia nastawnika. Jak dałeś większe wtryski, to dawka powinna pójść w dół, jeśli nie chcesz nadmiernego dymienia.
-
Interfejs VW AUDI do Opla?
Tryb OBDII tak naprawdę to się nie liczy. Opel ma z różnymi modułami komunikację na różnych pinach, więc VAG i tak gadałby tylko z silnikiem.
-
Dwa błędy jaki powód
Pierwszy zmienia się w opcji CAR w MMI, Nie potrzeba żadnego ukrytego menu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trzeba mieć czym przyjechać A na Ciebie to tylko na drodze zawsze trafie a mam sprawe. To dzwoń. Tel masz.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Taa, weź szampanskoje, to oblejemy TAKĄ wizytę.
-
Adaptacja czujnika kąta skrętu - G85, B5 2.8 Quattro, Potrzebna instukcja
Najpierw to ABS musi mieć odpowiednie kodowanie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Maciek, zadzwoń, telefon chyba jeszcze masz. Ja pamiętam o tych tematach, tylko przecież nie wyrwę ci z auta. Może jutro na spocie pogadamy? Po dłuższym niebycie powinienem się pojawić.
-
Jak zainstalowac Chip
Nie rozmawiamy o EDC15 tylko Motronic M3.2, lub M5.9. Wymagane lutowanie FLASH-a
-
wyciąganie RNS-E
W mercedesie te same są o połowę tańsze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A to ty. Bo za nic w świecie nie mogłem załapać od jakiego Grześka był. Z małymi przygodami ale pozytywnie zakończone. Dzięki.
-
AIR BAG blad 65535 internal control module memory
Co ty chcesz dmuchać w nawigacji?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wow, Maciek, ty żyjesz? 100 lat cię tu nie widziałem.
-
Zapala się Kontrolka ABS ,zaczyna migać (!),pali wszystkie żarówki=POMOCY
Napraw alternator. W pewnym momencie ładowanie masz na pewno zbyt wysokie, a ten dziwny zapach w nawiewach to siarkowodór z akumulatora.
-
Revo sps
To co widzimy na filmiku to tylko przełącznik. Działa tylko z ECU przerobionym przez Revo. A więc urządzonko "zmienia kodowania" sterownika w uproszczeniu.