Treść opublikowana przez szogun0
-
Separator antenowy dla auta rocznik 96
Separator nie pomoże. Wzmacniacz też nie bardzo, bo jeden już jest. Chyba że oryginał jest niesprawny.
-
Problem po wymianie filtra powietrza.
Dziura w dolocie i tyle. Tylko kwestia gdzie.
-
tempomat po zamontowaniu i kodowaniu nie działa
Znajdzie go wszędzie, tylko nie pod pedałem sprzęgła. Samodzielna wymiana bardzo kłopotliwa.
-
Separator antenowy dla auta rocznik 96
Tak to prawda. W 1996 r. nie potrzeba separatora, bo kablem do anteny nie idzie nic więcej oprócz sygnału. Wzmacniacz w tylnym lewym słupku. Moim zdaniem to wymień sobie radio, bo Sony to nigdy dobre w odbiorze FM nie było i na wszystkich jakie słuchałem zdarzały się takie szumy przy słabym odbiorze.
-
Radio Concert brak głosu i samoczynne wyciszanie
Ale pytasz się o modyfikację nagłośnienia, czy naprawę usterki? Usterkę zlokalizujesz zdejmując gumę pomiędzy drzwiami a słupkiem.
-
Radio Concert brak głosu i samoczynne wyciszanie
Przez przelotkę idą tylko dwa przewody. Rozdział jest w drzwiach.
-
Radio Concert brak głosu i samoczynne wyciszanie
Złamane kable w przelotce przednich drzwi. Tylko sam musisz poszukać po której stronie.
-
Problem z dachem B6 B7 Cabrio.
Nieprawidłowa pozycja przełącznika.
-
potrzebny security Access Code
Dla aut z lat 2007-20013 pin nic ci nie da. I tak nie zakodujesz kluczy w taki sposób. Tam się to inaczej robi.
-
Automat na manual - kodowanie
Nie da rady przekodować, ECU nie obsługuje takiego kodowania.
-
AWX wyswietlacz licznika nie dziala, SAFE na Radiu, kreci ale nie odpala
Już dostałeś na innym forum odpowiedź, że brak jakiegoś zasilania.
-
po zakupie radia brak połaczenia
Tak, mogą być.
-
Sprawdzenie wiazki ABS
No przecież napisał, że wiązka dobra, to chyba sprawdzona.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co mam mowic jak 90% ludzi boi sie ukrainskiego paliwa ktore jest duzo lepsze niz polskie a i co lepsze duzo tansze :D Od 4 lat jezdrze na UA i tam tankuje niewazne czy pompowtrysk czy vp44 nic nigdy sie niedzialo przez paliwo Piotrek, najlepsze to jest.... ty wiesz co
-
Igniction lock failure - błąd blokady kierownicy
Z opisu wynika uszkodzenie blokady.
- Asr
-
Asr
Tylko jeszcze sprawdź. Bo w 1995 r. ABS miał sterownik pod tylną kanapą i był starej generacji. W 1996 r. pakowali już ABS Bosch 5.3 i sterownika nie było pod tylną kanapą.
-
Demontaż gniazd kostek
Cienki śrubokręt, zatrzaski nawet na zdjęciu widać.
-
Wyświetlanie informacji na FIS
Tak, kodowania i adaptacje.
-
1.8T AEB zamiana wałków rozrządu na 1.8 ADR
Oznaczenie, oznaczeniem. Napisz w ile KM celujesz. Bo jeśli w okolice 200 to te wałki nie mają najmniejszego sensu. Nie poprawią nic albo poprawią w stopniu niezauważalnym.
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Tylko weźcie jeszcze pod uwagę "czystość" polskiego LPG i jak długo pompa wysokiego ciśnienia pociągnie na takim gazie.
-
kodowanie wtrysków w audi 2.0tdi CR CAGA
Jak zaczniesz odpinać wtyczki od wtrysków na pracującym silniku to ostatecznie naleje ci paliwa do pełna i ugnie korbę. Przynajmniej nie będzie wątpliwości co jest uszkodzone.
-
Brak komunikacji z modułem 37
Problem taki, że albo przerwa w okablowaniu albo uwalony kabel do diagnostyki.
-
kodowanie wtrysków w audi 2.0tdi CR CAGA
I chyba nie sądzisz, że wpisanie od nowa kodów IMA i ISA pomoże na to. Wtryskiwacz do wymiany i tyle.
-
[ALL B6] Zapala się Airbag
Przyczyną jest rozładowanie akumulatora i spadek napięcia podczas rozruchu a naprawi to elektronik samochodowy.