Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Separator nie pomoże. Wzmacniacz też nie bardzo, bo jeden już jest. Chyba że oryginał jest niesprawny.
  2. Dziura w dolocie i tyle. Tylko kwestia gdzie.
  3. Znajdzie go wszędzie, tylko nie pod pedałem sprzęgła. Samodzielna wymiana bardzo kłopotliwa.
  4. Tak to prawda. W 1996 r. nie potrzeba separatora, bo kablem do anteny nie idzie nic więcej oprócz sygnału. Wzmacniacz w tylnym lewym słupku. Moim zdaniem to wymień sobie radio, bo Sony to nigdy dobre w odbiorze FM nie było i na wszystkich jakie słuchałem zdarzały się takie szumy przy słabym odbiorze.
  5. Ale pytasz się o modyfikację nagłośnienia, czy naprawę usterki? Usterkę zlokalizujesz zdejmując gumę pomiędzy drzwiami a słupkiem.
  6. Przez przelotkę idą tylko dwa przewody. Rozdział jest w drzwiach.
  7. Złamane kable w przelotce przednich drzwi. Tylko sam musisz poszukać po której stronie.
  8. Nieprawidłowa pozycja przełącznika.
  9. Dla aut z lat 2007-20013 pin nic ci nie da. I tak nie zakodujesz kluczy w taki sposób. Tam się to inaczej robi.
  10. Nie da rady przekodować, ECU nie obsługuje takiego kodowania.
  11. Już dostałeś na innym forum odpowiedź, że brak jakiegoś zasilania.
  12. No przecież napisał, że wiązka dobra, to chyba sprawdzona.
  13. a co mam mowic jak 90% ludzi boi sie ukrainskiego paliwa ktore jest duzo lepsze niz polskie a i co lepsze duzo tansze :D Od 4 lat jezdrze na UA i tam tankuje niewazne czy pompowtrysk czy vp44 nic nigdy sie niedzialo przez paliwo Piotrek, najlepsze to jest.... ty wiesz co
  14. Z opisu wynika uszkodzenie blokady.
  15. Asr

    szogun0 odpowiedział(a) na lukidunaj temat w Elektryka i Oświetlenie
    Otóż to.
  16. Asr

    szogun0 odpowiedział(a) na lukidunaj temat w Elektryka i Oświetlenie
    Tylko jeszcze sprawdź. Bo w 1995 r. ABS miał sterownik pod tylną kanapą i był starej generacji. W 1996 r. pakowali już ABS Bosch 5.3 i sterownika nie było pod tylną kanapą.
  17. Cienki śrubokręt, zatrzaski nawet na zdjęciu widać.
  18. Tak, kodowania i adaptacje.
  19. Oznaczenie, oznaczeniem. Napisz w ile KM celujesz. Bo jeśli w okolice 200 to te wałki nie mają najmniejszego sensu. Nie poprawią nic albo poprawią w stopniu niezauważalnym.
  20. Tylko weźcie jeszcze pod uwagę "czystość" polskiego LPG i jak długo pompa wysokiego ciśnienia pociągnie na takim gazie.
  21. Jak zaczniesz odpinać wtyczki od wtrysków na pracującym silniku to ostatecznie naleje ci paliwa do pełna i ugnie korbę. Przynajmniej nie będzie wątpliwości co jest uszkodzone.
  22. Problem taki, że albo przerwa w okablowaniu albo uwalony kabel do diagnostyki.
  23. I chyba nie sądzisz, że wpisanie od nowa kodów IMA i ISA pomoże na to. Wtryskiwacz do wymiany i tyle.
  24. Przyczyną jest rozładowanie akumulatora i spadek napięcia podczas rozruchu a naprawi to elektronik samochodowy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.