Treść opublikowana przez szogun0
-
drgania podczas przyspieszania w przedziale 1800-3000obr/min
A jakich tu pomysłów szukać. Pompowtryskiwacz nadaje się na złom.
-
Problem z wyświetlaczem Radio RNS E
Zrobiłeś tą RNS-E? Czy jeździsz z ciemnym wyświetlaczem?
-
Jak odczytać kod imobilajzera
Wcale nie jest to najlepsze wyjście. Najlepsze wyjście to zgrać w oryginale.
-
Proszę o analizę błedów po wymianie włącznika świateł i poduchy bocznej...
Żaden z tych numerów nie jest numerem silnika. Masz podany VIN zaczynający się od WAU i nr identyfikacyjny immobilizera zaczynający się od AUZ
-
Problemy z B6 1.8T.
Źle. Zła kolejność. Najpierw szczelność dolotu. Bo potem się okaże, że cewki dobre.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie ma kości 29F400 jednokrotnego zapisu. U ciebie na pewno jeszcze sterownik w aluminiowej obudowie, a tam tylko programator.
-
Zwiększenie mocy 2.0 TDI z 143KM do 170KM w ASO?
I tak jest z każdą marką. MB z Brabusem itp.
-
sterownik airbag 4b0959655j a 8b0959655j roznica ?? czym a6 a a4
Nie są zamienne.
-
A4 B5 Problem z Licznikiem
Ciężko czytać zawartości z Jeagera po kablu. To raz. A dwa. W tych licznikach jest wiele wersji softu, mimo, że każdy licznik ma numer VAG taki sam.
-
Problem z moca : turbo przeplywka dv...
No fakt, się pospieszyłem hehe. Nie powinna się ruszać po przygazówce.
-
połączenie z ABS
Tak, to normalne, bo podczas diagnozy układ ten jest wyłączany.
-
Problem z moca : turbo przeplywka dv...
Nie. Masz również uwaloną gruszkę od WG.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Każdy z tych liczników ma tyle samo do wzbudzenia alternatora co i licznik w polonezie. W starych kontrolka odpowiadała za wzbudzenie i w poliftach również za to odpowiada. A każdy alternator jest samowzbudny po przekroczeniu pewnych obrotów, dlatego po przygazówce pojawiało się ładowanie.
-
błędne wskazania temp i paliwa
Zapewne Jeager i wskazówka w niedługim czasie przestawi się ponownie.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak, dokładnie.
-
odwrotnie działający czujnik paliwa,
Potencjometr do ogarnięcia, ale trzeba licznik rozebrać. Jak licznik po lifcie ale nie crypto to wskaźnik też do ogarnięcia, bez rozbierania obudowy.
-
odwrotnie działający czujnik paliwa,
Zegary VDO od audi A6.
-
Problem z licznikiem Jaegera (drgające, szalejące,warjujące wskazówki)
Można. I co ci z niego? Masz czym wgrać flash do HC908?
-
vag commander 3,6 a crash data jak czy jest mozliwe
Tak, ale nie w roczniku 2004.
-
Czyszczenie N80
Płukanie i czyszczenie nic nie da. A w nim jest nawet możliwość regulacji. Ale i tak nic nie daje.
-
Odczyt prędkości z czujników ABS - Da się?
Nie da się.
-
brak mocy do 2 tyś śmierdzą spaliny i dotego stracił moc
Pewnie EGR się przycina.
-
b8 dorobienie klucza
Jakoś nie widzę B8 w opisie.
-
Jaki przewód i soft do odczytu PIN i dodania kluczyków.
Czyta się to po złączu wystarczająco, żeby dostać PIN. Aczkolwiek kluczykarz załatwiłby sprawę najszybciej.
-
VCDS nie łączy z zegarami i ABS
Jest bezpiecznik od licznika to po pierwsze. Po drugie to zieleń w instalacji elektrycznej.