Treść opublikowana przez szogun0
-
Nie działający licznik i FIS
czujnik albo okablowanie do niego.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Da się przeskalować. Można też GB na EU przeskalować i w drugą stronę. Jak ktoś chce, to mogę też przeskalować na skalę z RS-a.
-
Dzikie LOGI 1,8 T AWT niby 150 km Passat 2001
Po ciśnieniu doładowania widać, że coś było grzebane. Trochę za dużo jak na seryjne 150KM.
-
Nieznane błędy po wymianie lamp na neon 2012 - moduł komfortu
Oczywiście, że nie do końca poprawnie zrobione, błedy na FIS tez beda .
-
RNS-e wyświetlacz ściemnia się wygasa lub wylącza
To nie taśma. Mogę naprawić. Takiej taśmy nie kupicie, chyba że z innego RNS-E
-
Uszkodzony termostat?
Wymień ten termostat.
-
Strefa Śmiechu
Jak to jest, że większość takich ulepów jest ze Śląska.
-
AJL z witaminą, do oceny.
EEEE nie rozpędzaj się tak, bo ci zaczną wszyscy na słowo wierzyć i będzie płacz na forum. AEB a szczególnie na starych 5-wtyczkowych sterownikach może zapomnieć o wyniku 210 KM samym programem, przy zachowaniu bezpiecznych granic.
-
jak zrobic lecace wskazowki podczas zapalania i wiecej opicji fisa
Nie ma takiej możliwości bez montażu dodatkowego urządzenia. Oryginalne liczniki nie mają takich opcji.
-
RNS-e wyświetlacz ściemnia się wygasa lub wylącza
Tak, uszkodzenie na płycie głównej jest powodem.
-
Chwilowy powrot do stocku?
27c1024
-
Montaż lamp neonowych i A4 B8 2013 rok sedan po lifcie
A gdzie to zrobisz? W Rzeszowie
-
VAG Ciśnienie oleju
Sorry, ale to żaden parametr. Ciśnienie oleju mierzy się manometrem fizycznie wkręconym w kanał olejowy silnika.
-
navigation plus brak obrazu
Sądząc po roczniku to ma RNS-E.
-
navigation plus brak obrazu
Ja mam pomysł. Usterka w układzie: płyta główna - ekran. Muszę poszukać, bo mam gdzieś jeszcze części do naprawy tego.
-
audi a4 rb8 logowanie do immo błąd 37 ???
Zepsułeś licznik i tyle. Nie przeskoczysz zwłoki. Trzeba ręcznie dopisać. Idź do kogoś kto się zna.
-
audi a4 rb8 logowanie do immo błąd 37 ???
Zapłać komuś kto ma pojęcie i cię to najtaniej teraz wyjdzie.
-
audi a4 rb8 logowanie do immo błąd 37 ???
uuuu trzeba było nie cofać licznika. Teraz buba.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nic nie zrobisz. Trzeba by dorobić układ na tranzystorkach zmieniający sygnał dla licznika.
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Nie ma takiej możliwości.
-
Dobrzy chiptunerzy
Jeździłem chyba trzema czy czterema samochodami z 1.8T robionymi przez Goodhope i efekty bardzo fajne. Łącznie z alhambrą, która fajnie zapieprzała po obwodnicy Ropczyc.
-
Dobrzy chiptunerzy
Bliżej niż do Wrocławia masz do Goodhope-a. Też opanuje BFB bez problemu.
-
Linka czy drut
Tak, zmieni. Drut nie jest giętki i jest mniej odporny na wszystko co się dzieje w samochodzie (drgania, wibracje itp.). Do samochodu to się linkę kładzie.
-
Uszkodzony sterownik
Komputer? Ale który sterownik zapisał taki błąd, bo ten akurat może być zapisany w każdym z obecnych w samochodzie.
-
Bład vaga 597
Źle ustawione czujniki kół.