Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. czemu ? lista rezerwowa jest
  2. jak byłem mały podobała Mi się omega :polew: :polew: ale szybko przejrzałem na oczy A4 B5 1.8T bezawaryjna, tylko trochę latek miała, czasami coś padło, więc mógłbym trochę ponarzekać ale nie zrobię tego A4 B7 2.0TFSI jeżdze już piąty rok i jestem maks zadowolony
  3. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://postimage.org/image/1ehuetwx0/ a tu
  4. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no Ty wiem jak wyglądasz, pytam o resztę po nickach z tej fotki daj
  5. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://postimage.org/image/1eihkcrtw/ kto jest kto
  6. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. co za piękne czasy nastały, można strop wylewać przy temperaturze tak jak dzisiaj -3 stopnie [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 11:15_________________________________________________ Adamie: wiesz może czy ktoś gdzieś ma zapisane lub pamięta jakieś czasy z Piły na 1/4 mili ?
  8. kumpel ma golfa w dieslu, chyba Mu tego nie wyśle
  9. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    jakie we dwóch, Łukasz też zawsze chętny jest może ktoś jeszcze :gwizdanie:
  10. http://www.smog.pl/wideo/41882/najwiekszy_kibic_justyny_kowalczyk/
  11. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    nie nerwuj się już tak trzeba by na wiosnę jakiegoś spota zorganizować
  12. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    kolega Tomek wyrzucił ledy, można spota zrobić :decayed: :decayed: co ? jak tam ? jak pasuje ?
  13. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  14. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    klysek89: Ciebie dzisiaj widziałem na Kościuszki ? :gwizdanie: czy kogo zapomniałem blach spisać
  15. więc czekamy na złotą podpowiedź
  16. no przecież to wszystko było.. opanujcie się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.