Treść opublikowana przez Bart_poznan
-
Swiatla mijania do jazdy dziennej
modułu z B8 nie zapakujesz , ma zupełnie inną architekturę i wymaga współpracy z innymi modułami z B8 ,platforma B6 i B7 To w zasadzie samo
-
Swiatla mijania do jazdy dziennej
długie kodowanie nie występowało ani w B6 ani w B7 , występowało w audi A3 8P , i innych modelach vag opartych o platforme 1K1 i 3C0 , czyli passata i golfa V no i oczywyscie we wszystkich wspólczesnych i tam szło uruchomiić opcje wyżej pokazaną dodatkowo szło przełączyć wykonanie świateł do jazdy dziennej na halogeny można natomiast włączyć tzw tryb skandynawski ale tylko jeśli mamy MCE w wersji HIGH zmieniając kodowanie ostatniego bitu na 2 - tryb skandynawski włączone światła mijania i pozycyjne w pozycji włącznika 0 na 4 - canada włączone halogeny i światła pozycyjne w pozycji włącznika 0 Coding 0?xxx: Light Sensor 0 = Light Sensor not installed 1 = Light Sensor installed 0x?xx: Trailer Hitch 0 = Trailer Hitch not installed 1 = Trailer Hitch installed 0xx?x: Headlights 0 = Halogen Headlights 1 = Xenon Headlights 0xxx?: Country 1 = Rest of World 2 = Northern Countries (Finland, Sweden, Norway, Denmark) 3 = USA 4 = Canada
-
lokalizacja denerwującego piszczenia, "rechotania"
Zdejmij mały pasek pk ze sprezarki i będzie o jedno jasniej
-
[ B6 avant 3.0 ASN] wyskakujący znaczek kontroli trakcji
Powiedz tylko jakie błędy masz w silniku , ESP i skrzyni
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Autoelektronika Kędzia ul Gostyńska 1/1
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Pracuje , a mieszkam w sumie też niedaleko
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
To ja
-
AWX Zapala i odrazu gaśnie
jak pali się funkcja safe tzn ,że immo jest aktywne i normalne jest to iż zapala i gaśnie po chwili , rozumiem ,że diagnostykę juz zrobiłeś ? są jakieś błędy ?sprawdź w podglądach zegarów czy rozpoznają kluczyk , i jakie błędy są w sterowniku silnika ,kolejne pytanie czy nie padł Ci jakoś ostatnio akumulator
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
laguna w zadnej postaci nie jest dobra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w zasadzie fotele są recaro ale w tej barwie nie spodziewałem się ich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kurde ja myślałem ,że środek granat to dramat a tu jednak nie .... Audi A4 22600.00 PLN. - otoMoto.pl
-
czujnik połozenia wału
na scianie grodziowej nieopodal zbiorniczka z płynem chłodniczego (najlepiej go odrkęcić i wypiąć wtyczkę zyskasz większy dostęp) masz takie pare wtyczek szara jest do czujnika obrotów wału , powinien byc na łączeniu silnika i skrzyni biegów , generalnie dojdziesz po przewodzie
-
Seat Exeo ST Sport CAHA
ale lotka od sline może na klape wlecieć fajne autko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomek jakbyś chciał to za piwko dostaniesz ramkę popielnika nie mam
-
Stop
ja miałem kiedyś pomysł żeby zamiast przeciwmgielnych zrobić stopy , a przeciwmgielne dać na tą żarówke co pierwotnie jest stop w sumie wystarczy piny przełożyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
misano czy sprint ;D
-
Dlaczego u mnie nie ma kontrolki check engine?
AWX w tym roczniku sygnalizował usterki mruganiem lampki świec żarowych , włączyć się chyba nie da z tego co pamiętam check engine występował dopiero w B7
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
czyli zatrzymujesz się pod sklepem albo czekasz na kogoś a wiaterek dalej chula
-
Trzecia turbina z rzędu przeładowuje i kilka pytań
zaczyna się od wężyków później podmiana zaworka , ocena pracy sztangi i na koniec turbina , zazwyczaj wystarcza czyszczenie samej geometrii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
AUTO KLIMA zajrzyj tutaj mi pomogli dosyć szybko
-
Błąd 008194 filtr cząsek stałych
czujniki G450 są bardzo awaryjne , mogą zafałszowywać informacje o rzeczywistym stanie zapełnienia filtra bo to min z nich wyliczane jest zapełnienie , należy sprawdzić również wężyki idące do czujnika pod kątem nieszczelności . Nie baw się w używki nowy czujnik kosztuje niecałe 200zł
-
podłączenie poduszki fotela kierowcy
jesli go nie ma to nie ma , te dwa dowolnie połącz skasujesz błedy z sterownika airbag i będzie hulać
-
podłączenie poduszki fotela kierowcy
obojętnie , a nie masz jeszcze przypadkiem brązowego ??
-
Brak zapłonu, błąd blokady kierowniczej a4 b8 PROSZĘ O POMOX
w passatach B6 padający rygiel unieruchamiajacy samochód to standard w B8 rzadziej ale też się zdarza a i jeszcze jedno , nowy rygiel jest czysty tzn trzeba go dopisać do auta więc albo dobry serwis kluczowy albo ASO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w razie czego to mi