Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Najlepszego Panowie aby ten 2013 był jeszcze lepszy od obecnego. Pozdro!:a4fan::a4fan::a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
oooo widzę że coś się ruszyło na koniec roku. Dobrej zabawy sylwestrowej, no i jeszcze lepszego 2013!!! pozdro chopy!:a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka:):a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
To i ja się przyłączę do życzeń Najlepszego Panowie! Bogatych Mikołajek
-
Spoty Olsztyńskie
ogólnie spoko, tylko ostatnio zapalił mi się airbag:kwasny:, komputer wskazał na czujnik poduchy bocznej kierownicy:whistling: teraz pora na znalezienie przyczyny. Prawdopodobnie styki czujnika, trzeba sie zmobilizować i zajrzeć do niego.
-
Spoty Olsztyńskie
jaki ty spostrzegawczy:wink: juz poprawiony:radocha:
-
Spoty Olsztyńskie
ja pie...... jaki tu ruch:grin: pozdro ziomki:banan:
-
Spoty Olsztyńskie
najlepszego Załek:drunk:
-
Spotkania na drodze
widziany dwukrotnie w Ostródzie. Pozdrowionka dla kierowcy klubowego avanta:wink: <br /><br />
-
Spoty Olsztyńskie
jak tam panie Marku, egzaminujesz już??
-
Instrukcja obsługi A4 B8
i jak, zmobilizowałeś się?
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
- Jaki klucz dynamometryczny wybrać?
Jeśli komuś zależy na dobrym kluczu to polecam firmę GEDORE. Klucze są naprawdę mega wytrzymałe.- Instrukcja obsługi A4 B8
przeszukałem cały internet i nie mogę znaleźć instrukcji do B8 w języku polskim:cry: może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc?? Będę bardzo wdzięczny!- Spoty Olsztyńskie
założę się że byłeś ty takich imprez nie odpuszczasz:polew:- Spoty Olsztyńskie
a jednak BMW:decayed:- Spoty Olsztyńskie
sam wiesz Zbyszek, że na giełdzie w Olsztynie h.. nocuje ps znalazłeś już cos???- Spoty Olsztyńskie
:polew: Pany szukam dwóch dekielków do fel s-line 18", tych co mam w B7. Nie wiecie kto może ma takie na zbyciu??? 8D0601165K- Spoty Olsztyńskie
spadam, wieczorkiem zajrzę- Spoty Olsztyńskie
profil uaktualniony:banan: ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- najpierw czytaj a później pytaj!!!!!:tongue4:- Spoty Olsztyńskie
nie, Stargard Szcz- Spoty Olsztyńskie
miałem to samo w ubiegłym roku:kwasny: wyciągałem tapicerę podłogi, odkurzaczem do prania dywanów wyciągałem wodę z gąbki później dosuszanie na słoneczku, sprawdzenie i udrożnienie wszystkich kanałów odpływowych na podszybiu i po problemie. Jak do tej pory spokój. A tak przy okazji to zmieniłem furkę <br /><br />- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wydaje mi sie że te auto sprzedaje się już dłuższy czas dzięki Adaś, odpuszczam- Spociki Łódzkie
Dzwoniłem do gościa ale jest w Niemczech i nie bardzo mógł rozmawiać. Prosił o kontakt jutro rano:kwasny: Z tego co mi mówił to autka stoją na wylocie z Łodzi do Katowic.- Spociki Łódzkie
Siemka koledzy, mam do Was WIELKĄ prośbę mam zamiar zmienić swoją wysłużoną B5 na B7. I właśnie w Łodzi znalazłem dwie sztuki godne uwagi. Z racji tego, że do Łodzi mam spory kawałek drogi byłbym wdzięczny gdyby ktoś znalazł chwilkę i obejrzał autka: AUDI A4 1.9TDI NAVI CHROM TEMPOMAT SERWIS 158 TYS. (2393280867) - motoAllegro i AUDI A4 1.9TDI PARKTRONIC TEMPOMAT SERWIS 141 TYS. (2386779552) - motoAllegro Oba autka ma ten sam gość, więc obie niuńki można na raz obejrzeć Czy mogę liczyć na Twoją pomoc?? Pozdrawiam! - Jaki klucz dynamometryczny wybrać?