Treść opublikowana przez mech15
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/416776_10150611608893952_334811638951_9321636_971402583_n.jpg http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423786_10150611573898952_334811638951_9321318_670479705_n.jpg http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423761_10150611609873952_334811638951_9321639_783398385_n.jpg ---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:35 ---------- prawa ręka ciągle zasłonięta... ---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:36 ---------- "Ale gruby jak. Na f1 Komentarz od Michal on marzec 9, 2012 at 17:32" :naughty: dobre, hehe
-
F1, Rajdy i Motorsport
http://sokolimokiem.tv/?p=2943
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
....dobra...dobra coś ty za koleś też go nie kojarzę, ale myślę że Hugo zainteresuje się historią z dwoma kontami jednego usera :kox:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?227263-Audi-S4-B5-Sedan można poczytać na rozluznienie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra, nie brnę w to dalej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za duża rozgrzewka przed zlotem pewnie, hehe- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za szybko jeździsz, że egonowi się wróciło?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe, dobra te emota- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
ja mam takie pytanie, do bardziej doświadczonych zlotowiczów: bierze ktoś narty, żeby pośmigać ??- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
yebanny:drinks:- [AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
tam jakoś dziwnie się wyświetla, raz kasku222, potem kasku22- [AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
eee, no i d*pa z zagadki - niebieski nie ma dziury w dachu- [AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
spy foto Uploaded with ImageShack.us ---------- Post added at 14:39 ---------- Previous post was at 14:38 ---------- ciekawe, czy właściciel rozpozna który to- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
"no to fartuchowi życie przed oczami się przewinęło w 2 sekundy, od takiego transferu każdy by się przegrzał, jak jechał do tyłu to już dawno blue screena miał i reboot :)" dobrt koment ---------- Post added at 11:01 ---------- Previous post was at 10:59 ---------- khn- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehe, dopiero teraz się zalogowałem. Trochę tu za jasno- Przerwa w dostępie do forum
tylko żeby na nowym forum nie było tak jasno jak w screenshocie- [ALL B6] A4 1,9tdi quattro
Auto z takim wypasem, przeprowadzone mody, oryginalny s-line, quattro.... tylko rozwścieczasz userów nie wrzucając fotek, dlatego zgłaszam do moderatora- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
z tego co słyszałem to też młody chłopak- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ten tir z przodu był wyładowany stalą, a mimo to po uderzeniu uszkodził jeszcze 2 auta przed sobą, więc wychodzi na to że ten z tyłu w ogóle nie hamował... masakra- Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
wymieniłeś te wszystkie potencjometry na te niebieskie co pokazywałeś?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Właśnie wróciłem z Karlikowa - jednym słowem - przejebane!! Myślałem że stamtąd już nie wyjadę. Padam na pysk- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Myślałem że po walce Kliczko ogłosi zakończenie kariery. Tak jak poza ringiem Chisora z jakiegoś powodu nieczysto się zachowuje i odstawia różne akcje, to na ringu całkowicie fair i opanowany :good:- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
nie nie - zimny i opanowany jak piwo w lodówce