Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/416776_10150611608893952_334811638951_9321636_971402583_n.jpg http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423786_10150611573898952_334811638951_9321318_670479705_n.jpg http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423761_10150611609873952_334811638951_9321639_783398385_n.jpg ---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:35 ---------- prawa ręka ciągle zasłonięta... ---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:36 ---------- "Ale gruby jak. Na f1 Komentarz od Michal on marzec 9, 2012 at 17:32" :naughty: dobre, hehe
  2. http://sokolimokiem.tv/?p=2943
  3. hehehe
  4. ....dobra...dobra coś ty za koleś też go nie kojarzę, ale myślę że Hugo zainteresuje się historią z dwoma kontami jednego usera :kox:
  5. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?227263-Audi-S4-B5-Sedan można poczytać na rozluznienie
  6. dobra, nie brnę w to dalej
  7. za duża rozgrzewka przed zlotem pewnie, hehe
  8. za szybko jeździsz, że egonowi się wróciło?
  9. hehe, dobra te emota
  10. ja mam takie pytanie, do bardziej doświadczonych zlotowiczów: bierze ktoś narty, żeby pośmigać ??
  11. tam jakoś dziwnie się wyświetla, raz kasku222, potem kasku22
  12. eee, no i d*pa z zagadki - niebieski nie ma dziury w dachu
  13. spy foto Uploaded with ImageShack.us ---------- Post added at 14:39 ---------- Previous post was at 14:38 ---------- ciekawe, czy właściciel rozpozna który to
  14. "no to fartuchowi życie przed oczami się przewinęło w 2 sekundy, od takiego transferu każdy by się przegrzał, jak jechał do tyłu to już dawno blue screena miał i reboot :)" dobrt koment ---------- Post added at 11:01 ---------- Previous post was at 10:59 ---------- khn
  15. hehe, dopiero teraz się zalogowałem. Trochę tu za jasno
  16. tylko żeby na nowym forum nie było tak jasno jak w screenshocie
  17. Auto z takim wypasem, przeprowadzone mody, oryginalny s-line, quattro.... tylko rozwścieczasz userów nie wrzucając fotek, dlatego zgłaszam do moderatora
  18. z tego co słyszałem to też młody chłopak
  19. ten tir z przodu był wyładowany stalą, a mimo to po uderzeniu uszkodził jeszcze 2 auta przed sobą, więc wychodzi na to że ten z tyłu w ogóle nie hamował... masakra
  20. wymieniłeś te wszystkie potencjometry na te niebieskie co pokazywałeś?
  21. Właśnie wróciłem z Karlikowa - jednym słowem - przejebane!! Myślałem że stamtąd już nie wyjadę. Padam na pysk
  22. Myślałem że po walce Kliczko ogłosi zakończenie kariery. Tak jak poza ringiem Chisora z jakiegoś powodu nieczysto się zachowuje i odstawia różne akcje, to na ringu całkowicie fair i opanowany :good:
  23. nie nie - zimny i opanowany jak piwo w lodówce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.