Treść opublikowana przez mech15
-
Wakacje w Chorwacji
polecam, sprawdzone w 100% http://www.makarska-promajna.com/en/apartmanbojka4.html A jak cenowo ? Ok juz wiem, pytalem o termin 30.08 do 08.09 i za 4 osoby 80 euro/dzien Jelena 2 Jedź w ciemno w tym terminie. Rozejrzyj się po okolicy i na pewno znajdziesz miejscówe za rozsądny pieniądz. Tylko ustaw się tak, żeby nie szukać późnym wieczorem jakiegoś lokum, choć i to możliwe
-
Truckerzy
Jeśli nie znasz dobrze firmy to nie pchaj się na działalność i amen. Nie ma co dążyć tematu. Jeśli chesz zdobyć doświadczenie, to idź na umowę na najniższa krajową, a reszta pod stołem. Na początku i tak nikt ci nie da normalnej wypłaty i mów od razu ze na przyuczenie.
-
Prawo pracy - podanie o urlop.
GreGorio - głos rozsądku!
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
...
-
Truckerzy
Huta - umarł w butach ...
-
Truckerzy
Za to lubię huty, nie lubię za to że trzeba czekać...
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Nieźle zrobione :ok:
-
Ceny paliwa marzec 2026
3.87 Auchan ON
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Co się z cwiarą dzieje?
-
Wakacje w Chorwacji
Armi tam cię cytowałem z zapytajnikiem, także czuj się zobowiązany do odp
-
Wakacje w Chorwacji
A jak temp powietrza i wody w czerwcu względem września?
-
Wymiana płynu wspomagania, odzywająca się pompa
Jaką macie temp płynu, węży, pompy po normalnej jeździe? U mnie wszystko jest wrzące i coś tam wspomaganie zawyje od czasu do czasu.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Ta kancelaria przymierza się do prowadzenia kilku pozwów zbiorowych w zależności od roszczeń jakie względem VW wysuwają klienci. Czas operacyjny ok. 2 lata. http://swwp.pl/pl/
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Niektórzy od razu widzą slalom między dzieciakami przy 100 km/h
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
"Płaczą" też Ci, którzy ciągle mają prawko. Bo jak już zostało powiedziane nie wierzą w dobre intencje ustawodawcy. Co ty na to?
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Jak tak dalej pójdzie, to po wyborach dowiesz się jak było w komunie: gospodarka centralnie sterowana (mieszkanie będzie kosztowało max. 3 tyś/1 metr), wszyscy równi (oczywiście wszyscy wyznawcy jednej partii i jednej religii, bo reszta jest przecież poziom niżej i im się nawet ręki nie podaje), że muzułmanie i inni to tylko pierwotniaki przenoszą.Dowiesz się też, co znaczy wstawać o 5 rano (jak Ci drzwi wpadną z futryną do domu) a na koniec będziesz pracował do 80 roku życia, żeby spłacić kredyt zaciągnięty przez Państwo (jak po Gierku, bo przecież skądś trzeba ten Bilion wziąć na wszystkie obiecanki). Lepiej poświęć czas rodzinie albo pracy zamiast doszukiwać się nie wiadomo czego. Tez mam nadzieje ze po nie wygra
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Na południowym - wschodzie nie jebią cię fotoradarami w każdej wsi.
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Tak właśnie tam jest...
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Na północy Polski to nie działa
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Nie posypią. Całe sedno tkwi w tym że przepis o zabieraniu prawka istniał wcześniej, tylko teraz wprowadzono obligatoryjność. Dlaczego? Nie ma przypadków...
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Pewnie tą procentową wiedzę posiadłeś studiując policyjne statystyki
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Hak ty tez widać boisz się wsiadać do auta
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
Jak masz taka pracę że prawko nie potrzebne to oddaj do urzedu. Jeśli wyjeżdżając na drogę myślisz o wózku inwalidzkim to skorzystaj z komunikacji zbiorowej, bo stanowisz zagrożenie dla siebie i innych.
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
[emoji106]
-
Zabranie prawka na 3 miesiace
To że ty wcześniej "jak oszołom zapieprzałeś" nie znaczy że wszyscy tak jeżdżą. Co to za umoralnianie tu szerzysz, sutannę założyłeś? To jest ta zmiana pracy?