Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. ludziska wrzućcie na luz, niczym się nie przejmujcie wszystko jest OK, te typy tak mają, w OPLACH np. wsteczny w większości przypadków wchodzi ze zgrzytem, w nowych egzemplarzach, a w Audi właśnie lubi jedynka ciezko wejsć, tak samo jest ze wstecznym
  2. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    wymieniasz ten czteropinowy jest czujnik dwa w jednym, na zegary i komputer, koszt w ASO to 100 zł. poza serwisem to ze 30 zł. mniej - nie warto jak masz mozliwość darmowego podpięcia VAGa to zrób to, czy wywala ci bład czujnika, u mnie tak było, a po wyjęciu go był cały spękany
  3. wygląda jak karoca, przy takim rozmiarze felg obniżenie musi być choć te 3 cm, ładne auto
  4. zamykam tę bezsensowną dyskusję, prawda leży po srodku jak kolega stwierdził :twisted:
  5. np. jak pojadą na wakacje na Galapagos blablabla a kolega ma problem, po zimie żeby chłodziwo uciekło to musi być gdzieś galanta nieszczelność, jedź chłopie do serwisu klimy niech sprawdzą, nabiją ze srodkiem barwiącym i po sprawie - trochu zapłacisz ale luksus kosztuje zajedż do kolegi icemankoszalin to ci da rabacik
  6. to co mają w Finlandi powiedzieć
  7. wiki odpowiedział(a) na gosiaa temat w 1.9TDI
    To w Niemczech średni przebieg TDI-ka kupionego na firmę lub b. często używanego prywatnie. Wiec mnie to nie dziwi. Lepiej kupić takiego co ma tyle nalatene po autobahnie niż 120 tyś w mieście. w takim przypadku to masz świętą rację
  8. a póżniej posty : parują mi szyby ; smierdzi mi w aucie, dywaniki pod wycieraczkami mokre - pomóżcie :exclaim: kolego oryginalne gumowe dywaniki wygladaja estetycznie, choć nie przeczę że czysty welur ładniej, własnie ale czysty sytuacja: deszcz błotko, wchodzisz do auta i jak bedę twoje welury wygladać, a gumowe - wodę zatrzymają, pózniej wylewasz i trzepniesz parę razy ewentualnie ścierą przelecisz i nie ma śladu :twisted:
  9. zimą kolego jak tylko temp. pozwala na to też trzeba załączać klimę, nieużywana rzecz się psuje, raz na tydzień klima musi chodzić
  10. wejdż na allegro i tam masz do wyboru do koloru polecam ze srodkowej półki : TRW/Lucas; Delphi wyższa to Brembo, ATE, Ferrodo nie kupuj żadnego rzemiosła tylko znane marki zamykam bo temtyka taka już jest na forum tylko szukać
  11. wiki odpowiedział(a) na gosiaa temat w 1.9TDI
    przebieg to masz sporawy jak na 2001 rok - 44 tyś na rok
  12. np. :arrowr: ..7 :arrowr: oznacza rok 97
  13. 6 litrów, no i musisz odpowietrzyc układ jak ci cały płyn zleciał, na szybko to zalej do połowy zbiornika odpal auto niech termostat się otworzy zassie płyn i dolej według potrzeb to tak w skrócie
  14. wjedź na kanał nalej wody i zobacz gdzie cieknie, chłodnica raczej nie stawiam na łączenia przewodów z króćcami, coś musiał gazownik spierdzielić, jak boisz sie tam zagladać to butla wody w łape i śmiało możesz jechać, choć jeśli wyciek jest duży to daleko nie zajedziesz bo ci wody braknie, proponuję najbliższy kanał i samemu oblukać zmień grafikę w awatarku bo już taka jest zajęta i się w oczach dwoji jak kolega piotr1602 ci odpowiada
  15. tak jak kolega szogun0 pisze, od czsu do czasu trzeba zagladać pod maske przetrzec sciereczka, psiknąć środkami wypierającymi wilgoć jak auto stoi na dworze hmm... ja takich przygód jeszcze nie miałem choć bywa ze tydzień garażu auto nie widzi
  16. panowie jak dywaniki to tylko z zaczepami no i gumowe - łatwe w utrzymaniu czystości, żadnej zbieraniny kurzu i wilgoci, po spłukaniu wodą są jak nowe tylko żebyśmy się zrozumieli - konkretne oryginały nie te z giełdy gumiaki jak w traktorze ja za swoje oryginały - Niemieckie z zaczepami takie jak w salonie dałem 100 zł.
  17. temp. masz dobrą, ale ciekaw jestem co on ci za termostat wsadził, bo ja jak wsadziłem oryginalny nowy od diesla 1,9 TDI to mi nie działał :confused: termostaty do benzyny i diesla w B5 różnią się wymiarami i budową a temp. sprawdz na VAGu bo klimatronik to też cuda pokazuje a tak wogule to jak mogłeś się na to zgodzić, termostatów to ci pod dostatkiem wszędzie, ja bym na twoim miejscu go zmienił na oryginalny z ASO wierz mi z autopsji nie warto oszczędzać 40 zł na termostacie tak jak ja to próbowałem zrobić bo defakto kosztowało mnie to trzy razy więcej temat zamykam bo już są tematy dot. termostatu i tam należy kontynuowć :arrowr: FAQ
  18. nie są złe ale .... pierwsza myśl to kołpak
  19. Daje Ci znać że nie masz racji :twisted: masz racje nie ma racji
  20. nie jażę, pojemność opakowania to 3.5 setki, każą to wlać przed olejem i uruchomić silnik na 5 minut - przepraszam ale ja swojemu silnikowi nie pozwolę pracować na sucho nawet 10 sekund :twisted:
  21. panowie i panie sprawa się raczej wyjaśniła - choć jej nie pojmuję po porównaniu autek z tymi samymi jednostkami napędowymi tj. kolegi mrog i mojego stwierdzam ze jest wszystko OK ! temp. u kolegi na budziku 90 C i dolny wąż jak i połowa chłodnicy są zimne tak jak u mnie więc chyba tak musi być prośba do majacych te same motory i sprawne termostaty sprawdżcie u siebie dolny gruby wąż po nagrzaniu silnika i podzielcie się spostrzeżeniami bo jesteśmy świadkami obalenia pewnej teori jeśli chodzi o układ chłodzenia
  22. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Gajzer - do wymiany czujnik temp. junioropl - termostat u ciebie się rozpuscił leć natychmiast po nowy
  23. poleacam z własnej autopsji że są dobre i nie piszczą :arrowr: Remsa ; TRW/Lucas no i cena przystępna nie masz jakiegoś potwora pod maską żeby wydziwiadź z klockami i przepłacać
  24. rok temu zaczeło mi korodować od dołu wkład lusterka (zwłaszcza od kierowcy), teraz sie. to powiększa i nieestetycznie wygląda, powodem jest rozsczelnienie powłoki szkła z powłoką metaliczną ? i dostanie się tam wody co zrobić żeby to sie nie pogłębiało ?, czy pozostaje tylko wymiana tego wkładu i jak to sprawnie zrobić nie łamiąc nic po drodze ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.