Treść opublikowana przez wiki
-
[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4
oni chyba tam wszystko maja asymetryczne
-
[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4
wszystko miodzio, tylko tak się zastanawiam dlaczego tam tablice rejestracyjne są w dwóch różnych kolorach (przód - tył) autko super
-
Strefa Śmiechu
Jeśli siedzisz w samolocie, autobusie, pociągu lub tym środku lokomocji, a obok Ciebie siedzi wkur.....cy i upierdliwy nie do wytrzymania pasażer, to: 1. cicho i spokojnie wyciągnij laptopa 2. włączc laptopa 3. upewnij się że sąsiad siedzący obok widzi ekran monitora 4. zamknij oczy i odwróć głowę w stronę sufitu 5. naciśnij ten link http://www.thecleverest.com/countdown.swf
-
[A4 2.0 TDI] Pierwsze foto
B7 + 2.0 TDI + salon = miodek
-
[B5 1.8] Wymiana "szklanek"
chyba sie skuszę, zobaczę po wymianie oleju na Valvoline czy mi będą mlaskać, bo mlaskaja mi sporadycznie zwłaszcza na zimnym motorku
-
[B5 1.8] wieczorem i nowe fotki
przescieradełka wek z zagłówków no i lampy ci grzybem chyba zarosły , ładna zwykła seria
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
no niech ci będzie
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
teraz jażę, czyli co ja mam cały czas pierwszy przypadek i termostat mi się nie otwiera, drugi z rzędu - oryginał :eek: [ Dodano: 08-03-2007, 21:32 ] świeta racja
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
już cię lubię
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
hehhhe musisz mi to łopatą włożyć, jest mało czasu na schłodzenie więc płyn jest gorący i temp. silnika też powinna być wysoka czyż nie ? a może przez takie szybkie lotanie tego płynu nie zdąży się nagrzać ? :biggrin: to co mówisz ma sens tylko jakoś mi tak nie wszystko logicznie się układa wtedy miałem wlnięty termostat OK powiedzmy za szybko się otwierał i sie nie domykał, dół ciepły tzn. ciecz gorąca bo nie ma się czasu schłodzić no to jak do cholery czujnik pokazuje że ciecz zimna jak ona gorąca :twisted:
- [B5 1.8] Wymiana "szklanek"
- karta pojazdu
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
Brynia fajnie nie kobitka u władzy
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
słyszałem że niekoniecznie masło sie musi robić przy walniętej uszczelce, a załączenia drugiego wentylatora nie byłem świadkiem, myślę że musi być temp. krytyczna żeby się załączył, bo wisko wystarczająco chłodzi chyba dam se luz tym tematem bo staniek moze mieć rację :confused: chociaż sam nie wiem hmmm, porównam z kolegą mrogiem to będe mądrzejszy [ Dodano: 08-03-2007, 17:49 ] no ale w tym przypadku to nie powinien się grzać silnik skoro płyn ma za mało czasu na schłodzenie
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
a w pomarańczowym to byś zarąbiście wygladała a gdzie brwi zgubiłaś na zdjęciu
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
wierz mi że nie no to mamy ten sam problem, wiec chłodnica odpada i pozostaje chyba uszczelka pod głowicą, no ale mi płynu nie ubywa a tobie ? ogólnie myśle że temp. 94-95 stopni w silniku jest OK tylko mnie martwi ten zimny dół bo na starym termostacie który dawał temp. max 81 było dobrze, żałuję że ruszałem i jak sie wkórzę to załorzę go zpowrotem wrrr [ Dodano: 08-03-2007, 16:17 ] mam to samo te typy tak mają i nic mi nikt nie grzebał bo byłem przy tym, wskaźnik analogowy jest niedokładny i jest tak skonstruowany żeby przeważnie stał na 90, prawdę o temp. powie ci VAG bo klimatronik też przekłamuje
- karta pojazdu
-
twardosc / kolory sprezyn
powinieneś szukać z oznaczeniem srebrny i zielony ( jednocześnie) mam takowe oryginalne Audi zdjete z w Niemczech z A4 1.9 TDI na zbyciu w idealnym stanie jak coś to na PW proszę
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
a druga rzecz czy może to być uszczelka pod głowicą - choć płynu mi narazie nie ubywa ? czy ją idzie jakoś sprawdzić, bo nie chcę pół układu wymieniać bo to są koszty a pieniążki trzeba szanować :confused: no bo tak sobie myśle że jak zdjeło się ten dolny wąż od chłodnicy żeby termostat wymienić no to płyn galancie się lał wiec jakby była zapchana chłodnica to by tak sie nie lało - dobrze dedukuje
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wrazenia po Zlocie
proponuję zamknąć go w rocznicę tego zlotu - czyli tydzień (zamykamy w piątek o godzinie 0.00, bo tydzień pitolenia o imprezce wystarczy ) a jeśli chodzi o zaginione kiełbaski to sprawa musi się oprzeć o Biuro Detektywistyczne Rutkowski tego tak zostawić nie można :eek:
-
[B5] korek zbiornika wyrównawczego a temp. silnika
tylko gdzie ich szukać ? i czy to coś da jesli jest zakamieniona ? a wogóle jak to sprawdzić ? bo koszt chłodnicy to 200 - 300 zł i nie chciałbym na próżno wydawać tej kasy macie pomysły ?
-
karta pojazdu
co otym sądzicie ? http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/oplata-za-karte-pojazdu-do-zwrotu,880175,415 czy ktos z was zwrócił się już o zwrot tej nadpłaty jeśli tak to jak to ma wygladac ?
-
1xairbag w A4 ??
no to się w Ingolstadt nie popisali z tym AIR BAG szt. 1 - wstyd :exclaim:
-
Jak zmniejszyc szum opon???
to już raczej nic nie zrobisz, mam ten sam problem - sa poprostu wyząbkowane
-
[B5 AJM] Kontrolka hamulca ręcznego
zdemontuj jeszcze raz zegary, wypnij i wepnij ponownie starannie złacza