Treść opublikowana przez wiki
-
[B5] Wymiana oleju w ASB (Trójmiasto)
zgadzam się z kolegą, olej wymienia sie w krytycznych sytuacjach tzn. totalny remont skrzyni po wcześniejszym zmieleniu trybów, w innym wypadku wlewa się z powrotem ten co był uprzednio w skrzyni , tym bardziej że twoje auto ma 7 lat i swoje przejechało
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
to ja po takim big zestawie chyba :590: no ale raz nie zawsze, przywoź a za finlandią jestem wszystkimi czterema kólkami :one:
-
pasek wielorowkowy i napinacz
u mnie to nie to, sprawdzałem wciskając i wyciskając sprzęgło :/
-
[B5] Nie równa temperatura
proszę używać opcji szukaj lub skożystać z tematu FAQ w dziale, jest tam mnóstwo w tym temacie. :one: Tylko trzeba chcieć ZAMYKAM
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
pany taki mały niuansik, z doświadczenia wiem że jak kroi się duża imprezka zakrapiana, to dobrze uzgodnic rasę krówek które będziemy wypasać, bo jak każdy zacznie polewać z innej zagrody, to może być cienko ze zdrówkiem :053: , proponóję krówki rasy Sobieski :one: no a wy :027: :564:
-
[ALL B5] Kontrolki deski rozdzielczej
hehhhe i zonk ja mam 97 i nie mam :one:
-
[B6 3.0 Cabriolet] ocencie sami ;)
bombastic , tylko biały :/
-
jak te felgi sie prezentują na aucie ?
mialem zapytac o to samo, przeciez w A4 mamy 5x112. dokładnie panowie, małe niedopatrzenie na tych stronach z mojej strony : , oczywiście że w A4 jest rozstaw 5x112, rozmiar 5x100 jest w A3, Golf iV, Bora i ... dziękuję za doradzenie mi też podoba sie ten drugi zestaw i taki będę szukał w odpowiednim rozmiarze zamykam
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
No tak tylko najpierw probowalem (bez wczesniejszej jakiejkolwiek instalacji) zainstalowac ver.7 i nie poszlo. Pozniej 6.31 i na to ver.7 i tez nic nie mozna bylo zrobic. 7 nie dziala a starsza wersja smiga jak ta lala. Moze jest jakis patent, a my o tym nie wiemy :/ neoeinz spoko, dzieki za checi i linka. eehhh to co piszesz to bez sensu, jak można instalować nowszą wersje programu jakiegokolwiek, nie odinstalowujac starszej, niektóre robią upgrade a ta opcja jest dostępna w niektórych typach programów i jest to inna para butów i ETKA jak widać do nich nie należy. Wiecej jest to seria 7 która napewno różni się mnóstwem detali od wersii 6 jeśli chodzi o składnię bibliotek, plików wykonawczych, struktórą danych itp. I powtarzam wadą starszych wersji jest to że zostawiają po sobie śmietnik w rejestrze systemowym uniemożliwiając instalację Etki innej serii, swoją drogą ciekawe jak jest odwrotnie tzn. uninstal 7 i zainstalowanie starszej hmmm podam przykład z życia wzięty ostatnio: odinstalowałem przegladarkę Opera (dokładnie) i po ponownym jej zainstalowaniu miałem Operę z zdefiniowanym paskiem narzędzi przeze mnie z poprzedniej instalacji, więc programy zostawiają ślady w rejestrach i cięzko je znalezć i usunąć :one:
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
poprzednia wersja, musiała zostawić jakieś wpisy w rejestrach, biblioteki z ustawieniami, których nie widzicie bo mają inną nazwę, a sa skojarzone z ETKA :one: jest taki program firmy Ashampo - Uninstaler który odinstalowuje programy wraz z innymi skojarzeniami, robi mape przed instalacją i po instalacji i stąd wie co wywalać. Proponuje spróbowac i zassać program ze strony producenta za free :one:
-
osłona silnika B5 '98
ASO i też będę musiał kupić te klipy 11 zł sztuka, bo mam po bokach zwykłe wkręty i jeszcze z dwa razy je wykręce i sie wyrobią
-
[B5 2.8 30V QUATTRO '98] mój czarny "bandyta"
śliczna seria, ten silnik i Q , piękno w czystej postaci - nie popapraj tego jakimś wieś tuningiem
-
jak te felgi sie prezentują na aucie ?
docelowo, bo większych nie chcę ze względu na nasze drogi no i autko gorzej będzie się zbierać a mam tylko 101 kucyków no może 102
-
jak te felgi sie prezentują na aucie ?
http://moto.allegro.pl/item154216668_felgi_aluminiowe_5_100_org_do_audi_vw_skoda.html no właśnie jak to wygląda, kolor mojej niuni to "czarna perła" jak widać w avatarku, no i cenowo też chyba atrakcyjnie a tu druga opcja i te same pytania :one: http://moto.allegro.pl/item155584761__oryginal_audi_15_5x100_ladne_.html
-
Sterowanie wycieraczkami, domykanie szyb
przykład z innej beczki ale to ta sama grupa wiec moze ... , jeździłem dość długo VW Transporterem T4, a tam ustawienie czasu pomiędzy kolejnymi załączenymi ustawiało się poprzez dwukrotne szybkie lub wolne załączenie wycieraczki (odstęp czasowy pomiędzy tymi dwoma załączeniami regulował czas automatu czasowego ) :one: ale w A4 tego nie sprawdzałem hmmm :029:
-
Paski wielorowkowe
http://www.gates.com/europe/downloads/download_common.cfm?file=70407_E13_TS_GUIDE.pdf&folder=brochure
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
wybieram a4 97 rok i potem w głównym oknie etki w pozycji ID auta wpisuję VIN i enter. No i wyskakuje całe litania tylko ze zła .... a jak dopiszę mój nr handlowy w głównym oknie obok VIN to litania jest OK tyle że króciutka :one:
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
no i uaktualnilem do wersji 615 tak jak ma pre_pl i dalej to samo :027: ale jak oprocz VIN podam jeszcze nr. handlowy to jest OK :/ nie jaze tej ETKI jakim cudem pre_pl -owi dobrze pokazuje a mi nie :
-
[ALL B5] Wymiana płynu chłodniczego
ja kupilem 5l plynu i po wymianie jeszcze mi niecaly litr zostal do poz. max :027:
-
Rozerwanie paska wieloklinowego
pare dni temu wymienialem ten napinacz- 150 pln firmy LuK, pasek - 38 pln Gates. Paska nie musialem bo byl w niby dobrym stanie ale ....
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
czymu :?: :027:
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
:027: normalnie jaja, muszę dziś uaktualnić no u ciebie pre_pl jest OK, ale czemu ? [ Dodano: 11-01-2007, 10:40 ] juz nic mi nie mów, nie raz sie pieniłem choć nie wiem czym te motory sie róznią ADP a np. AHL, czy coś tam ulepszono ?
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
:diabel2: chciałbyś eeehh błedy są wszędzie
-
dane z ETKI różnia się z rzeczywistym stanem
otóż tak w bazie ETKI jak wpisałem numer VIN to pokazało mi że mam silnik AHL i skrzynię biegów DCN a ja mam silnik ADP i skrzynię DHE ale tu nr. VIN sie nie zgadza a wklejkę mam taka zobaczcie i o co tu chodzi gdzie błąd :?:
-
[B5 1.6] wibracje
żadnych widocznych uszkodzeń opon ani felg nie mam a te wibracje są denerwójace bo ten przedział prędkości najczęściej używam więc dla komfortu muszę albo do 120 albo powyżej 130 , dam se spokój bo to szukanie igły w stogu siana, na wiosnę kupie nowe oponki kółka wyważę od nowa i wtedy sie zobaczy