Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. czy te listwy wystepują tylko w oryginale, bo mi pekła ta od drzwi kierowcy a w ASO cenią sobie 100 PLN za nią :/
  2. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Nadwozie i Wnętrze
    miałem na myśli w silniku :one:
  3. w przedziale prędkosci 120-130 są wibracje odczuwalne w fotelu kierowcy poniżej i powyzej tego przedziału nie no znaczy się przy 170 i wyżej to zrozumiałe przy tym małym silniku . Co może być przyczyną: złe wyważenie kół, krzywy wał etc. :?:
  4. tego patentu nie sprawdzałem :027: dzieki
  5. nie musisz kupować nowgo aku, podmien z kimś na chwile i już ( a to warto sprawdzić), uszkodzony akumulator nie objawia sie cieżkim odpalaniem, trzeba nim jechać na tester i on ci prawdę powie o nim
  6. :one: ja bym z pół zbiornika spuścił i dolał ON do pełna a spuszczone dał dziadkowi do traktora
  7. to jest autko z moich realniejszych marzeń,dokładnie takie tylko kierownica żeby po właściwej stronie była :one:
  8. cukierek marzenie, ja by już tu nic nie grzebał jesli chodzi o stylistykę, jedno z ładniejszych aut na forum
  9. nie ma to jak ładna zadbana seria, piękno w niezmąconej postaci jak co u niektórych ..... :053: , podłokietnika ci zadroszczę
  10. panowie micek i zioolko hamować mi tu bajerę bo ... :wpale:
  11. Febi stosunek jakosci do ceny OK
  12. słabo słuchasz :one: bo to cichy klekot jest
  13. ale nadal mi coś piszczy z rana choć nie już tak bardzo i nie mam juz pojęcia, paski i rolki nowe a jak wsadzę głowę w silnik żeby to zlokalizować to nie da rady za dużo hałasu od silnika i dmuchawym mechanior mówi zebym dal se luz bo w kazdym coś tam z rana w zimne dni piszczy :/
  14. wiki odpowiedział(a) na Szymoonk temat w 1.9TDI
    jak dla mnie to nie pasek, trzeba szukać przyczyny w elementach prowadzacych ten pasek bo zerwie ci i ten nowy i będziesz miał już pozamiatane i nie będzie co ogladać
  15. słuchaj micek bazę auta masz fajną, w miare swoich możliwości wróć do serii i zacznij od poczatku po swojemu, te wydechy,naklejki, kolorowe pasy itp. co maja za zadanie, nikt sie tego nie wystraszy ani nie pomysli to to ma kopa hheheehe tylko odwrotnie - festyn i wieś, i nie wieżę że majac 20 lat to cię rajcuje ta choinka znaczy sie. Auto masz fajne ,zadbane w środku tylko tak ja powiedziałem, wróćić do serii i zacząć od nowa pod siebie pamiętając że A4 to nie Golf
  16. no i ten ci poloto :one:
  17. no i po wymianie : napinacz paska wielorowkowego firmy LuK 150 PLN, napinacz paska od klimy 85 PLN też LuK, wymiana 40 PLN no i paski oczywiście Gates :one: pytałem się znów o bezkolizyjnosć tego silnika i dostałem odpowiedż że jest to jednak motor bezkolizyjny
  18. aż brak mi słów, zazdrośc zazdrosc i jeszcze raz zazdrosc mnie wypełniła, uwielbiam takie rodzinne auta choć by dla miny innych w " ztiuningowanych" maszynach którzy widzą bardzo szybko oddalajacy sie punkt od nich pomimo ich szczerych wysiłków :diabel2:
  19. myślę że tylko i wyłacznie od dołu, bo od góry to jak, tym bardziej że masz duży motor u mnie wymiana tylko od dołu
  20. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ja się chyba skuszę na dolną tylko tak delikatnie i fajnie, odpada problem nieestetycznego łaczenia się listw w narożnikach. Mam czarną perłę i bedzie git :one:
  21. ja walę 1000 km autobanem pod holenderska granicę 140-160 często 190 i tylko przerwa na siusiu i kawałek chlebka i dalej konie po betonie i jakoś niunia się nie skarży a nawet dziękuje za takie przedmuchanie sadzy w kociołkach :one: . Dla samochodów takich jak Audi takie trasy to jak dla nas dziki seks przez całą noc - rano czujemy się za***iście tak samo nasze :one:
  22. oj pany temat się rozgrzał ale bedzie dym, jak wszyscy z takim entuzjazmem do krówek sie dobiorą , chyba moją panią zostawię w domku co by mi nikt ASR, ESP itp. nie załączał tylko jak to teraz dyplomatycznie załatwić :053: pomyślimy :027: wojtas mody obecność obowiazkowa także kupuj jakiegoś kaszla za 200 PLN i przyjeżdżaj :one:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.