Treść opublikowana przez Zmija
-
Młodzi kierowcy, a wypadki
Iro to co innego polecasz;> wlasnie konczy mi sie ubezpieczeniee i musze cos wybrac.. musze sie przyznac ze OC jako obowiazkowe ubezpieczenie mi wisiało i robilem jak najtaniej bo to nie dlamnie przeciez.. :embarrassed:
-
Piłka nożna
makaveli tego nam i innym kibicom zyczee!
-
Piłka nożna
Legia na mistrza!!! przyznaje sie ze strasznie sie wkur***lem na ta druzyne na poczatku ale teraz jest szansa ze na koniec sezonu zaspiewamy wszyscy razem glosno Mistrzem Polski jest Legia!!!!!
-
Piłka nożna
Najwazniejsze ze Legia wygrala:)) sa tu jacys kibice Legii?
-
Halloween-co myślicie o tym?
zgodze sie z tym co piszesz ale pewnie za pare lat bedzie to tak popularne u nas jak WALE tynki
-
Piłka nożna
Jarko tak masz racje w H*j imprez sportowych jest ustawionych mniej lub bardziej:)
-
Piłka nożna
chlopaki ale zdajecie sobie sprawe ze moglo sie to tak odbyc? MŚ byly ustawiane tylko nikt glosno tego nie powie bo kazdy zarobil w h*j hajsu:) i wszystko jest cacy:) wszedzie gdzie jest hajs to sa przekrety a na szczeblu takim to hajs jest taki ze niewiem czy potrafimy sobie to wyobrazic:)
-
MLM-marketing wielopoziomowy:)
OK napewno sie podziele wiadomosciami:) nic nie trace a zyskac moge duzo bo startuje w gory:) a nie od dolu
-
MLM-marketing wielopoziomowy:)
ch4zzy w FM jedyny wklad wlasny to 130zl na starter:) to jest jedyny projek wsparty grupa biznesowa i nietrzeba duzych pieniedzy inwestowac:) a co do ostatniego zdanie to sie w pelni z Toba zgadzam:) KU*** kazdy by chcial wszystko odrazu minimalnym wkladem pracy najwiecej to jest gadaczy co by chcieli a robic niema komu a jak ktos daje mozliwosc to sie slyszy ze to oszustwo:D
-
MLM-marketing wielopoziomowy:)
ja mowie o firmie Fm group? kiedys korzystalem nieswiadomie z produktow tej firmy i jakosci byly Pierwszej:) a co do amwaya to sie troche mylisz bo znam ludzi ktorzy na tym zarabiaja wiadomo ze ktos kto w to wchodzi niebedzie z tego zyl za***iście na wysokim poziomie ale zawsze jakies dodatkowy hajs jest:) raz wiecej raz mniej ale zawsze cos dodatkowego jest:)
-
MLM-marketing wielopoziomowy:)
hmmm ale ja nie nie mam byc zadnym przedstawicielem ani nic, nie wciska sie tam nikomu zadnego produktu, tylko zarabiasz na swoich zakupach codziennego uzytku ktore kupujesz na codzien TY i wiele wiele innych osob... kurde to dziwne troche co mowicie bo ja mam namacalny dowod ze sie da w postaci bliskiej osoby
-
MLM-marketing wielopoziomowy:)
Zajmuje sie ktos tym tu od nas z forum bawi sie w to? Jak tam to w jakich firmach dzialacie itp opinie rady. a i prosze nie pisac ze to pic na wode bo wiem ze da sie na tym zarobic, dorobic sobie zajmujac sie tym po godzinach:)
-
Wasze sposoby na KACA
Podobno trzeba byc madrym i nic nie pic albo malo... mowie podobno bo mi nigdy nieudalo sie tego sprawdzic ... badz tu madrym po paru glebszych :gwizdanie: a i jeszcze do tego tematu wodka jest dla madrych ludzi dla Baranow jest woda i mleko :gwizdanie:
-
Piłka nożna
czibamba gola strzelil
-
Piłka nożna
strasznie chaotycznie, bez pomyslu..
-
Piłka nożna
chyba trzeba duzy worek szykowac....;/ narazie strzelaja gole z taka latwoscia jak na treningu.
-
Piłka nożna
Real dobrze na poczatku:D
-
Piłka nożna
Legiaaaaaaaaa Warszawaaaaaaaa
-
Piłka nożna
hmmmm Robben ,Sneider oni ,akurat nie sa wychowankami Realu nie chodzi o wychowanków ale o "wielkie niewypalone transfery" Realu :gwizdanie: no mi chodzilo o chlopakow z Realu: Mata, Soldado itp Kaka podobno ma wrocic do Milanu! Ronnie ma odejsc do "Beckhama" i mu miejsce zrobic:)
-
Piłka nożna
nie no wszystko jest spoko:) DiM nie zaprzecze masz troche racji ale to nie powod zeby rzucac wyzwiskami:) jedni buduja druzyne tak inni maja mniej rozgarniejtych ludzi i inaczej. czego jak czego ale jest taka jedna rzecz ktorej zazdroszcze Barcelonie - szkolka pilkarska wprowadzajaca zawodnikow do 1 druzyny! bo chlopaki z Realu tez sa dobrzy ale juz w INNYCH druzynach:)
-
Piłka nożna
Wiec moze przystopuj z tymi wyzwiskami co? jak jestes kibicem od tylu lat to powinienes wiedziec co to znaczy szacunek do rywala itp. a jak narazie to zachowujesz sie jakbys byl kibicem barcy od 5 miesiecy i mial 14 lat:)
-
Piłka nożna
jeszcze pare lat temu jak Farsa paletala sie w srodku tabeli tez tak krzyczales;> CZy wtedy byles kibicem innej druzyny!? Nieobrazaj chlopaku!
-
Piłka nożna
Dlaczego prawie kazdy transfer Pepa konczyl sie klapa ? Chygrysnki ? Ibra ? Hleb ? Cacares ? Keirrison ? . Uwazam go za swietnego trenera ale jak widze momentami jego bezradnosc i jego ruchy transferowe razem z bylym Tixim to rece opadaja. Wtym roku jakby lepsze transfery poczynione ale to wyjdzie w praniu. Pep jeszcze nie jest zadnym swietnym trenerem chociaz ma zadatki na takiego to jednak wiele sie musi jeszcze nauczyc zanim bedzie w gronie tych najlepszych. a wymienione przez Ciebie niewypaly transferowe tez troche mu ujmuja bo jak trener kupuje jakiegos zawodnika to znaczy ze mu jest potrzebny w zespole i go widzi czy jako podstawowy czy jako zmiennik a tymczasem Chrygrynski to chyba pare minut zagral wiec po co na takiego gracza wydawac tyle grubych BANIEK
-
Piłka nożna
z Guardiola moze byc tak jak z Frankiem zespol pogral 2-3 sezony i pozniej bedzie cieniutko i wyglada wlasnie ze nadszedl ten czas:) do Jose to troche mu brakuje jeszcze duzo nauki przed nim
-
Piłka nożna
w Realu jedyny zawodnik zaslugujacy na wyroznienie to Marcelo trzeba przyznac ze chlopak zrobil taaaaakie postepy w grze z tylu bo w ataku to zawsze duzo wiatru robil:)