Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmija

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zmija

  1. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a jakosc 20% do dolu :decayed:
  2. nietrzeba w kasku:)) chyba ze cos sie zmienilo od tego roku w tamtym roku mnie zlapali jak juz stalem na skwerku z kumplami i podjechali i czemu pan bez kasku jezdzi bo nietrzeba w kasku no nie ale jest bezpieczniej i koniec rozmowy:) wiec z tego co wiem nietrzeba :tongue4:
  3. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wzieli pudziana, gluchego trzeba im zapewnic gaze:) a jak ktos jest madry to wie ze po produktach OLIMPU taki nie urosnie;d :decayed:
  4. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    scierwo nie odzywka.... zreszta nie wiem ktora odzywka z olimpa jest dobra... cena/ jakos to kazda o kant du py potluc ja z białka z olimpu byłem zadowolony no zapomnialem o bialku ... moze byc.... tak to nic wiecej ceny kosmos jakos srednia:)
  5. Lusterka kierunki swiatla i sygnal dzwiekowy zadnego trojkata nietrzeba miec:) a i pameitaj ze nie musisz jezdzic w kasku wiec jakby pan policjant sie czepial tego:) ja tam smigam raptorkiem bez problemu do przegladu mial taka specjalna ujowa lampe z przodu a swiatla zaklejone, lampe odkrecilem jezdze na swiatlach.. a pozatym kto Cie tym zlapie;d
  6. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    scierwo nie odzywka.... zreszta nie wiem ktora odzywka z olimpa jest dobra... cena/ jakos to kazda o kant du py potluc
  7. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    kawa niekorzystnie wplywa na mase miesniowa :tongue4:
  8. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    :decayed:
  9. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    metka to bardzo silny anabolik:) wiec nie wiem czy tylko poprawia metabolizm:) ludzie do konca sobie nie zdaja sprawy z tego jaka sila drzemie w tych pastylkach:)
  10. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja wiem ze nie drogie ale duzo osob nawet niema pojecia co to jest:) he no wlasnie na uj bic soki jak diety zero? niektorzy mysla ze zezra 200 metki i miesien im urwa z powietrza urosnie
  11. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    popieram.... ogólnie kulturystyka to nie tani sport... no na diete i odzywki troche hajsu miesiecznie idzie;) ale tak patrzac z perspektywy czasu to weicej sie wydawalo na melanze kiedys.... no jak niema kolo 1500zl albo i wiecej niema co zaczynac cyklu:))) a mlodiez kupi 200 mety i laduje a o oslonkach odbloku itp zaden nie ma pojecia..
  12. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tego akurat nie polecam :decayed:
  13. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Bo wszystko jest dla ludzi... tylko z glowa.. ja jestem tego zdania:)
  14. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Pamietaj ze jak zresz krete to trzeba pic duzo wody bo obciaza nerki i trzeba dobrze je filtrowac:)
  15. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tez prawdaaa:) kazdy ma takie granice ktorych nie przeskoczy na sucho...wtedy wyjscia sa 2 albo jest zadowolony juz albo bije soki.. Tez jade na sucho ale po ostatnich wydarzeniach gdzie zawinal sie moj kumpel wiem ze pojde zrobie badania zeby ozbaczyc co i jak:) duzo ludzi ma ukryte wady serca nie trzeba bic sokow zeby sie przekrecic....
  16. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Chlopaki mam do was pytanie. robicie od czasu do czasu jakies kontrolne badania;>
  17. Tak to nie przesadzanj :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to tak też można niezły bajer u mnie żyły wychodzą jedynie na przedramieniu dzisiaj skatowałem barki i uda i nadwyrężyłem sobie plecy już na maksa praktycznie zero skłonów a ja skatowalem tak bacjepsy i tricepsy ze kierowac autem nie moglem... :kox:
  19. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    masz na gorzee:P
  20. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    hehehe no tak bo jak niema masy to z czego rzezbic;> niema z czego??? hehehe no w sumie racje;d :gwizdanie: :gwizdanie: nie wiem tylko jak patrzec na to ze PORZADNY gospodarz trzyma konia pod dachem :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Same ćwiczenie brzucha go nie wyrzeźbi tylko umięśni, na rzeźbę tylko i wyłącznie areoby i dieta. masz rację ale robienie krótkich przerw pomiędzy seriami powinno dać efekt w postaci spalenia tłuszczu, żeby mięśnie jakoś znacząco rosły to musiałbym jednak robić dłuższe przerwy pomiędzy seriami i napier*alać duże ciężary w każdym bądź razie uważam, że mam rację a co to BF już wiem co to ten BF mi wyszło 20%, czyli 17 kg tłuszczu ;( tutaj fajne stronki do policzenia mniej więcej: http://members.chello.pl/j.polaczyk/kalk.swf http://www.linear-software.com/online.html Kolego zeby zaszla reakcja spalania tluszczu trzeba pracowac przez conajmniej 30 minut dopiero po takim czasie"kotlownia " sie zalacza i nastepuje spalanie tluszczu... wiec krotko i intensywnie jak robia niektorzy to o du** potluc dluzej z mneijsza intensywnoscia da lepsze efekty ja mam 12%BF:))))
  22. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja tez od maja przyszlego roku:) teraz to non stop lece z masa bo jestem chudy strasznie:P a wycinka bez masy niema sensu;d
  23. Zmija odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wlasnie wrocilem z treningu i jestem megaaaaaaaaaaaaa zadowolony:)) niema opier****nia sie chlopaki Ps. masa idzie kratka ginie... chyba bede w koszulkach po plazy smigal :decayed:
  24. chlop przed slubem jest taki wydygany ze nie wie co robi :polew: a TY probujesz to wykorzystac :decayed:
  25. lepiej zebys powiedzial to odrazu bo chlop moze niemiec juz nikogo i zgodzi sie i za taka cena.... tez lubie zarabiac hajs ale na ludziach znajomych to tak nie bardzo.... dalekiego nic nie znajomego owszem ale nikogo z "moich kregow" mysle ze to znajomy znajomego ale pare razy sie widzielismcie gdzies na imprazach czy cos wiec to nie fair :gwizdanie: i tak kolega ma wyadki i w dodatku taka glupote robi jak slub... :polew: PS. Glupio by mi bylo wyskoczyc z taka cena...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.