Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. no to tylko pogratulowac
  2. no ja lecialem hmm po 23 i jakos pusciutka nie byla tak do konca ;p wiem wiem głupi nie jestem zdarza mi sie myslec czasem
  3. no popieram Cię w tej kwestii przydałby sie manual zalozenia xenonow w przeciwmgielne z 6000-6500 k
  4. tu potrzebna jest prosta droga i nie zaludniona, bez przejsc dla pieszych itp apropo przechwalania sie no to ze 160 KM moze ma moj, ale to moze heh przekładki
  5. to wszystko jest katalogowo, ogólnie u mnie jak i u Ciebie moze byc biecej niz te 131 czy 143 KM, w moim przypadku bardziej chyba prawdopodobne ze mam troche wiecej ze 150-155 KM wiem, że nawet jednemu kolesiowi wyszlo na hamowni cos kolo 160 PS ale ja nie wiem dokladnie moge sobie gdybac tak jedynie;] nie doczytalem tak w ogole myslalem ze z A5 chcesz sie scignac ;] bo ja mowilem o A5 akurat, tez B8 jakby nie patrzec (A5 B8 ) a czy bardzo to przy takiej roznicy to tez troche zalezy od kierowcy i warunkow itp itd :>
  6. info na PW zajrzyjcie tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_audi_a4_by_tobi_nowe_fotki_na_1_stronie-t47221.75.html i komentujcie
  7. zgadza sie kolego ja tak samo będe robił jesli chodzi o felgi no to bez urazy, ale wzór troche oklepany, aczkolwiek ładnie sie prezentuje ogólnie ładne autko a mam pytanie kolego qbic piszesz ze chcesz zmienic xenon w przeciwmgielnych na 7500k i czy moglbys zrobic jakies zdjecia co pokolei trzeba robic zeby zrobic tego moda tzn. tak zwanego manuala ?? byłbym wdzięczny bardzo pozdrawiam i zycze bezkolizyjnej jazdy bo jakies fatum bylo z B8 swego czasu u nas na forum...
  8. 3.0...
  9. to na tym wam tak zalezy Łobuzy :>[br]Dopisany: 26 Sierpień 2009, 22:00_________________________________________________a chce sie ktos scignac zaraz z A5 w skc? bo będe leciał akurat
  10. tak w ogole to mogles to w moim wątku o aucie napisac heh;] to lepiej moze tam to przeniesiemy, chyba ze chlopakom nie przeszkadza ta konwersacja, choc lepiej by bylo jednak to w moim wątku i zachęcam do dyskusji w nim 1. chlapacze wywale ale z czasem, to nie jest najwazniejszy priorytet poza tym jednak w zime sie przydaja:P 2. gleba będzie -35 mm Eibacha, na gwint musialbym ze 4k wydac zeby to mialo rece i nogi, a na bilsteina z 7k taki porządny 3. fele myslalem o wiekszych, ale wrzuce dopiero ze 20" jak troche moc sie podniesie czyli za ok 2 lata 4. wydech tez z czasem 5. tzn. ? co emblematy czy np. nakładki na progi, grill S4 itp o to Ci pewnie chodzi... 6. w tanszej cenie widzialem ze 2k z malym hakiem, ale cos tam jakies problemy z przeprogramowaniem tego byly wiec tez pare $ za samo to zalozenie 7. no tak szybki mam ciemne wszystkie, nie tylko z tylu, z przodu tez mam, ale troche za lekko i mysle zeby bardziej jeszcze sciemnic, tylko qrcze wacham sie bo te policjanty to roznie do tego podchodza, jeden powie ok looz, a drugi :/ jak mowicie sciemniac czy nie sciemniac przod bardziej? wiem wiem... pewnie powiecie ze za tyle kasy auto, a teraz nie ma na modzenie... otóz wszystko pokolei małymi kroczkami do celu, przynajmniej mam taki zamiar
  11. w sumie racja bo szkoda gwarancji.. ale ja bym jednak parę rzeczy zmienił Stary to ty juz chajtnięty jestes?? :shocked: hehe no jeszcze nie, ale już tak do siebie mowimy a co byś zmienił dokładnie? chętnie zobacze jaki masz gust i w jakim kierunku zmierzasz z modami... Pulpit zadowow fota ta pierwsza z tym ferrari czerwonym ;] hehe best deal
  12. skovroon tak będe to robił z tym, że mam nowe auto i dopiero za jakis czas to bedzie, byc moze nawet po gwarancji z wiadomych przyczyn... takze moze za rok, albo 2 lata nawet. Ale mysle ze bedzie warto poczekac ;] po kolei realizuje swoj plan malymi kroczkami, w sumie moglbym nic w nim nie robic juz... bo jak to powiedziała moja Żonka ,,on jest sam w sobie śliczny i nie trzeba w nim nic robic"
  13. zgadza sie Tomek
  14. ogólnie nowe mody u Ciebie widze na +, lecz to przerobienie (wywalenie diodek) na tyle nie bardzo moim zdaniem
  15. no fajne to lambo, ale jednak wolałbym ta nowke niebiesciutka np jak ta na fotce R8 tez fajna ogólnie za taka kase jest w czym juz wybierac hehe :> no i niestety nie uda mi sie wszystkiego zrobic co zaplanowalem do mojego autka w ciagu jednych wakacji, niestety co by nie mowic to kryzys w mojej branzy no i wiadomo co za tym idzie... musze sie zadowolic jedynie gleba narazie... no i jeszcze moze taki maly akcencik bedzie, ale nie chce zapeszac...
  16. ja też jestem zdania, że lepiej podjechac do Rogala bo te 100 km to przecież żaden dystans
  17. kiedyś sobie kupie lambo, ale nówke :naughty:
  18. no moze teraz frekwencja będzie lepsza
  19. przyjezdzaj śmiało choć ja mam troche uczulenie na młodych kierowców bez urazy oczywiscie chłopaki, ale chyba wiecie o czym mowie co nie? łepek miesiąc miał prawko i w toruniu a'la rondko tak jakby, wyjechal mi z podporzadkowanej normalnie nawet sie nie spojrzal, na szczescie zdazylem odbic na lewy pas ktory akurat byl wolny... o takie akcje mi chodzi... postaram sie byc 12 haczkolwiek różnie to moze byc
  20. niezle chlopaki czekam na wypłate, a potem
  21. jak w temacie co mozecie polecic w tych pieniadzach? zalezy mi na tym zeby na mokrym dobrze sie zachowywala, a takze zeby byla cicha no i wyglad tez zeby byl niczego sobie aha to maja byc 235/40 lub 225/40 18" dziękuje za odp
  22. spoko tak tylko dodałem to zdjęcie zeby zobaczyc jaka bedzie reakcja jak tylko znajde chwile czasu to porobie lepsze foty w fajnych miejscach mam juz pare pomysłów
  23. dzięki chłopaki;] mam juz pare pomysłów na fotki ale zobaczymy jak z wykonaniem i przede wszystkim czasem
  24. http://www.a4-klub.pl/smf/konkurs_fotograficzny_na_najladniejsze_zdjecie_a4/b7b8_sierpien_najladniesze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67126.0.html;new jakby ktos chcial w razie zaglosowac to bede wdzieczny ale i tak szans raczej za duzych nie mam, musze sie bardziej postarac z tłem chyba :gwizdanie:
  25. Paulo napisales coś nie ktoś ale mniejsza z tym;] ej co to jest kącik gorących towarów? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.