Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
oprocz B8-emek ktore podabaja mi sie najbardziej B6 takze lubie i widac ze zadbana jest nawet mody tez widze ze w dobrym kierunku ida pozostaje zyczyc tylko powodzonka w realizacji sukcesywnie do przodu i do przodu i wciaz do przodu...
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
to sie nazywa natychmiastowa reakcja qrcze tez mi sie one podobaja i nadaja bardziej sportowego charakteru B8 a jesio jedna sprawa moze ktos widzial fotele przednie sportowe ze skory lub alcantary za mniej niz 5 tys komplet za cala tapicerke?? Interesuja mnie tylko same fotele przednie jakby ktos wylookal cos w tym stylu to niech podesle linka tutaj oki??
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
koledzy czy ktos mógłby zrobic mi VT mojego autka - zdjecie ktores z 1 posta najlepiej, zeby byly felgi od S5 ?? bardzo bede wdzieczny
-
Spociki w Skierniewicach
chyba juz pod lidlem co nie?? no napewno to niecodzienny widok tyle w jednym miejscu
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
ledy mi sie podobaja ale nie sa dla mnie priorytetem
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
Nowe fotki w pierwszym poscie zapraszam do oglądania
-
Spociki w Skierniewicach
wdzieczna to ona bedzie bardziej jak zrobie pare modow jeszcze marza mi sie wieksze felgi, gwint B16 Bilsteina lub H&R a takze fotele sportowe i jakis programik za jakies 2-3 latka, ale to powoli na spokojnie i mam nadzieje ze to osiągne Chętnie bym zrobil jakas fajna sesje mojej B8, ale nie znam zadnych fajnych miejsc w skc w ktorych mozna by to zrobic a tak w ogole to dzieki no i czekam na fotencje bo kazdy tam pykal z tego co widzialem
-
Spociki w Skierniewicach
marshall to ja poprosze o wiecej fotek
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
a jaka folie polecacie na obklejenie tylnich swiatel?? nie musi to byc na maxa wystarczy ze troszke bedzie ciemniej, czy czyms innym to zrobic niz folia? sorry za OT lekki
-
Spociki w Skierniewicach
najfajnieszy byl przejazd widok tych wszystkich Audi w lusterku bezcenny :> no pokazcie jakies foty
-
Spociki w Skierniewicach
no to czekamy na wiecej fotek było sympatycznie nawet ale jak dla mnie to najlepsza integracja to
-
[ALL B8] A4 B8 3.0 TDI Avant Quattro
ładna B8 i ten silniczek lux :> mam prośbe jak bedziesz rezal ledy na tył to daj jakis opis po kolei co i jak w ,,zrób to sam" bardzo mi sie przyda i to byc moze nie tylko mi z góry dziekuje
-
Spociki w Skierniewicach
no to do zobaczonka jutro na spocie
-
[ALL B8] Zamiana kierownicy 4 ramiennej bez multi na 3 ramienna z multi
tak jak w temacie czy to w ogole jest mozliwe?? mam A4 B8 4 ramienna bez tych przyciskow na kierownicy do glosnosci i suwak góra dół chcialbym zamienic na taka?? http://allegro.pl/item578706647_audi_a4_2008_kierownica.html lub cos w podobie?? co mi jest do tego potrzebne? jestem laikiem zupelnym w tym temacie wiec jesli cos wiecie na ten temat jak to zrobic co musze zakupic ewentualnie to piszcie jasno w miare oki?? Dziekuje za wszelkie odpowiedzi
-
Spociki w Skierniewicach
nom należe, ale nikt poza mna nie ma tam A4 takze nie bardzo[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 19:41_________________________________________________a moze chcesz sie zapisac??
-
Znaczenie ET Felgi
rozmiar to 8x18 cali ET 35
-
Znaczenie ET Felgi
koledzy sluchajcie jakie ET bedzie lepsze 45 czy 35 do A4 B8 ?? felga to 18" opona jeszcze nie wiem... Dzieki za pomoc
-
[ALL] Nie będzie trzeba wozić ze sobą "OC" / /
no wlasnie ostatnio sie dziwilem przy kontroli, ze wzial tylko dokumenty a nie wołał o OC
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
jesli z logiem audi to mysle ze tylko felgi od S5, a jesli nie to tomasony tn5, ale cierpliwie poczekam, nie spieszy mi sie i zobaczy sie jakie sa nowosci na rynku. Najwazniejsze zeby wybrac wszystko z głową
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
no gratki ładnie sie prezentuje teraz autko oblookamy dokładniej w sobote
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
nie no tak tylko sobie gdybam :gwizdanie:
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
tylko nie wiem czy nie będą za duze 19" do mojego silnika 143 PS... ( dodam, ze jeszcze nie jezdzilem na takich rozmiarach ) i nie chciałbym tez zeby spalanie wzroslo bardzo...
-
Spociki w Skierniewicach
1.Pulpit 2.Malin01 3.Skovroon 4.Tobi_one
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
no tez sa fajne qrcze i wciaz nie wiem na jakie sie zdecydowac
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
widziałem juz te felgi z audizine i te HRE M40 nawet fajne