Treść opublikowana przez Tobi_one
-
Spociki w Skierniewicach
o to mi chodziło co kolega napisał latem tez sie znajda tacy co lubia zostawic troche ,,oponek" na kostce wiec chodziło mi o czarne ślady heh
-
Spociki w Skierniewicach
tam jest parking elegancki co prawda troche ,,czarny" ale pomiescimy sie raczej wieczorowa pora ;]
-
Spociki w Skierniewicach
tak to jest na Zadębiu, wku jest niedaleko. Myśle ze to dobra miejscówka ale dostosuje sie oczywiscie
-
Spociki w Skierniewicach
oj tam nie wazne jakie fele, wazne zeby byc to zalezy gdzie chcecie sie spotkac czy na jakims parkingu kolo supermarketu jak wiekszosc czy tez w jakims innym fajnym miejscu
-
Spociki w Skierniewicach
ja tam jestem chętny tylko dajcie znac kiedy
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
no własnie tylko qrcze slyszalem ze to ASC wycina nawet kawałki wyrazów itp a tego bym nie chcial... chce slyszec tylko to co potrzeba czyli innych mobilkow w miare plynnie i dobrze slyszalnych
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
no niestety nie ma sie czym chwalic i szukam czegos mniejszego np. Presidenta własnie... aha cenne rada z tym ASC a tak w ogole to rzeczywiscie to jest taka dobra rzecz?? z ta antena bedzie sie sprawdzac to radyjko?? Fajnie jakby sie ktos wypowiedział wlasnie z takim samym zestawem badz zblizonym jakby był ktos chetny to mam do sprzedania TTI -TCB 880 czarne 2 miesiace uzywane jest opisane w odpowiednim dziale tutaj na forum. A sprzedaje własnie z powodu rozmiaru takto wszystko działa lux
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
a jak działa to radio Presidenta Johny II ASC ?? czy moze sie ktos wypowiedziec kto ma takie radyjko?? I mam antene 145 ML na magnes wlasnie. Czy z tym radiem jest to dobry zestaw?? Chodzi mi zwlaszcza o odsluch zeby wiedziec jak tam na trasie, ale oczywiscie przydaloby sie zeby inni mnie slyszeli i to w miare dobrze. z góry dziekuje za odp
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
a mam takie pytanko moze ktos z Was wie co i jak zeby zamontowac u siebie w przeciwmgielne xenony?
-
[B6 AMB] A4 cabrio, taka jaka miala być :)
Ładne cabrio idealne na lato
-
Powrót zimy
w Skierkach tez nawet niezle napadalo ale ja juz nie moge sie doczekac suchego asfalciku
-
Spociki w Skierniewicach
jak cos to dajcie znac i wpadne
-
Spociki w Skierniewicach
no to kiedy robimy spocika? :]
-
Spociki w Skierniewicach
qrcze akurat nie mam neta teraz ale chetnie sie zjawie jak bedzie nastepnym razem takie spotkanko tylko dajcie info
-
[ALL B8] Dziwny dźwięk przy hamowaniu
tomaszek6 dzieki za info dobrze wiedziec ze nie tylko ja mam takie cos w B8 mowicie ze ostre hamowanie.. ok zobaczymy... dzieki za odp
-
[ALL B7] Cichy sygnał czujnika cofania
pomimo ze mam nowszy model Audi to pewnie jest bardzo podobnie, poprostu musisz sie pobawic w opcjach tam jest regulacja glosnosci gdzies do tylnich czujnikow ( car albo setup)... 5 min albo i mniej powinienes znalesc... mam nadzieje ze ciutke pomoglem
-
[ALL] Żółte przeciwgielne - HID plus Lamin-x
to jest nawet fajne z ta folia a to autko juz widzialem i bardzo mi sie podobalo nawet te przeciwmgielne tylko zastanawiam sie jak ktos sobie wybierze np ten rodzaj tej folii Gunsmoke czyli taki ciemny i co na to nasza policja? czy widocznosc jakos sie przez to zmniejsza czy cos? bo ladnie to wyglada nawet ;]
-
[B6 AWX] Zamarzł hamulec ręczny
ok a czy przy recznym elektronicznym tez jest mozliwe jakies zamarznięcie? pytam czysto z ciekawosci
-
[ALL B8] Dziwny dźwięk przy hamowaniu
czyli ze to by bylo normalne ze tak musi byc? no ale to jest taki metaliczny dzwiek to chyba nie powinno go byc przy wlaczaniu sie ABS po 6 tys. km to juz klocki powinny sie ulozyc odpowiednio chyba co nie?
-
[ALL B8] Dziwny dźwięk przy hamowaniu
Witam mam takie pytanko tylko nie wiem za bardzo jak to określic, otóz jak dojezdzam do skrzyzowania i jeste czerwone swiatło no to wiadomo ze hamuje i w tym momencie slysze taki dziwny jakby metaliczny dzwiek- w momencie jak naciskam pedał hamulca... troche mnie to dziwi bo nowe auto dopiero przejechane mam 6 tys. km (model A4 B8). Czy poprostu nie wyrobily sie jeszcze klocki hamulcowe czy co to moze byc jak sądzicie czy to ustąpi? ( a własnie zauwazylem ze ostatnio coraz glosniej slychac ten meteliczny dzwiek ) czy przejmowac sie tym czy to minie po jakims czasie moze? bardzo dziekuje za opinie
-
[ALL B8] Dylemat felgi 18` 2 wzory
zobacz sobie felgi etabeta a te od S5 mozna dostać oryginalne ale raczej nie u tego sprzedawcy...
-
[ALL B8] Dylemat felgi 18` 2 wzory
ja mam takie ale jeszcze nie zalozone
-
Jaki polecacie srodek do czyszczenia tapicerki?
nawet na stronce http://www.audi-akcesoria.pl/kosmetyki_samochodowe/
-
Vredestein Ultrac lub Vredestein Ultrac Sessanta
a ja polecam w ogole firme Vredestein gdyż maja jeden z najładniejszych wzorów opony ( chodzi mi tu o ułożenie nacięć itp) dzieki czemu daja duza stabilnosc podczas jazdy i sa ciche
-
[ALL] Idą święta co byście chcieli pod choinke?;P
ja bym chcial zeby moi bliscy byli zdrowi bo bez tego wszystkie inne przyjemnosci ziemskie nie maja raczej sensu... przepraszam ze tak pesymistycznie ale bratu mojej dziewczyny troche sie zdrowie popsulo i to teraz wlasnie przed swietami