Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. o to mi chodziło co kolega napisał latem tez sie znajda tacy co lubia zostawic troche ,,oponek" na kostce wiec chodziło mi o czarne ślady heh
  2. tam jest parking elegancki co prawda troche ,,czarny" ale pomiescimy sie raczej wieczorowa pora ;]
  3. tak to jest na Zadębiu, wku jest niedaleko. Myśle ze to dobra miejscówka ale dostosuje sie oczywiscie
  4. oj tam nie wazne jakie fele, wazne zeby byc to zalezy gdzie chcecie sie spotkac czy na jakims parkingu kolo supermarketu jak wiekszosc czy tez w jakims innym fajnym miejscu
  5. ja tam jestem chętny tylko dajcie znac kiedy
  6. no własnie tylko qrcze slyszalem ze to ASC wycina nawet kawałki wyrazów itp a tego bym nie chcial... chce slyszec tylko to co potrzeba czyli innych mobilkow w miare plynnie i dobrze slyszalnych
  7. no niestety nie ma sie czym chwalic i szukam czegos mniejszego np. Presidenta własnie... aha cenne rada z tym ASC a tak w ogole to rzeczywiscie to jest taka dobra rzecz?? z ta antena bedzie sie sprawdzac to radyjko?? Fajnie jakby sie ktos wypowiedział wlasnie z takim samym zestawem badz zblizonym jakby był ktos chetny to mam do sprzedania TTI -TCB 880 czarne 2 miesiace uzywane jest opisane w odpowiednim dziale tutaj na forum. A sprzedaje własnie z powodu rozmiaru takto wszystko działa lux
  8. a jak działa to radio Presidenta Johny II ASC ?? czy moze sie ktos wypowiedziec kto ma takie radyjko?? I mam antene 145 ML na magnes wlasnie. Czy z tym radiem jest to dobry zestaw?? Chodzi mi zwlaszcza o odsluch zeby wiedziec jak tam na trasie, ale oczywiscie przydaloby sie zeby inni mnie slyszeli i to w miare dobrze. z góry dziekuje za odp
  9. a mam takie pytanko moze ktos z Was wie co i jak zeby zamontowac u siebie w przeciwmgielne xenony?
  10. Ładne cabrio idealne na lato
  11. w Skierkach tez nawet niezle napadalo ale ja juz nie moge sie doczekac suchego asfalciku
  12. jak cos to dajcie znac i wpadne
  13. no to kiedy robimy spocika? :]
  14. qrcze akurat nie mam neta teraz ale chetnie sie zjawie jak bedzie nastepnym razem takie spotkanko tylko dajcie info
  15. tomaszek6 dzieki za info dobrze wiedziec ze nie tylko ja mam takie cos w B8 mowicie ze ostre hamowanie.. ok zobaczymy... dzieki za odp
  16. pomimo ze mam nowszy model Audi to pewnie jest bardzo podobnie, poprostu musisz sie pobawic w opcjach tam jest regulacja glosnosci gdzies do tylnich czujnikow ( car albo setup)... 5 min albo i mniej powinienes znalesc... mam nadzieje ze ciutke pomoglem
  17. to jest nawet fajne z ta folia a to autko juz widzialem i bardzo mi sie podobalo nawet te przeciwmgielne tylko zastanawiam sie jak ktos sobie wybierze np ten rodzaj tej folii Gunsmoke czyli taki ciemny i co na to nasza policja? czy widocznosc jakos sie przez to zmniejsza czy cos? bo ladnie to wyglada nawet ;]
  18. ok a czy przy recznym elektronicznym tez jest mozliwe jakies zamarznięcie? pytam czysto z ciekawosci
  19. czyli ze to by bylo normalne ze tak musi byc? no ale to jest taki metaliczny dzwiek to chyba nie powinno go byc przy wlaczaniu sie ABS po 6 tys. km to juz klocki powinny sie ulozyc odpowiednio chyba co nie?
  20. Witam mam takie pytanko tylko nie wiem za bardzo jak to określic, otóz jak dojezdzam do skrzyzowania i jeste czerwone swiatło no to wiadomo ze hamuje i w tym momencie slysze taki dziwny jakby metaliczny dzwiek- w momencie jak naciskam pedał hamulca... troche mnie to dziwi bo nowe auto dopiero przejechane mam 6 tys. km (model A4 B8). Czy poprostu nie wyrobily sie jeszcze klocki hamulcowe czy co to moze byc jak sądzicie czy to ustąpi? ( a własnie zauwazylem ze ostatnio coraz glosniej slychac ten meteliczny dzwiek ) czy przejmowac sie tym czy to minie po jakims czasie moze? bardzo dziekuje za opinie
  21. zobacz sobie felgi etabeta a te od S5 mozna dostać oryginalne ale raczej nie u tego sprzedawcy...
  22. ja mam takie ale jeszcze nie zalozone
  23. nawet na stronce http://www.audi-akcesoria.pl/kosmetyki_samochodowe/
  24. a ja polecam w ogole firme Vredestein gdyż maja jeden z najładniejszych wzorów opony ( chodzi mi tu o ułożenie nacięć itp) dzieki czemu daja duza stabilnosc podczas jazdy i sa ciche
  25. ja bym chcial zeby moi bliscy byli zdrowi bo bez tego wszystkie inne przyjemnosci ziemskie nie maja raczej sensu... przepraszam ze tak pesymistycznie ale bratu mojej dziewczyny troche sie zdrowie popsulo i to teraz wlasnie przed swietami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.