Treść opublikowana przez Tobi_one
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
qrcze ale tam na zdjeciu jest wlasnie takie radyjko jak ja mam tti i jak sie tak 3 rzepy zapoda to mysle ze powinno trzymac... qrcze to majatek nie kosztuje i nawet mozna kupic i sprawdzic czy to w ogole sie opyla czy tylko lipaaa z jednej strony to ma rzep a z drugiej jakies cos samoprzylepne jak mniemam tak ?? skoro do szafki sie trzyma to i do tego panelu tez powinno...
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
zapodalem fotki w tym dlugim linku i tam wsrod nich jest jedno z tym panelem srodkowym... tak myslalem ze moze by na nim zapodac to radio od strony pasazera... ale qrcze nie chce wiercic tego panelu :/
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
Hej koledzy i kolezanki mam ogromny ból glowy bo nie mam pojecia gdzie zamontowac radio CB TTi 880 ( jest dosyc duzych rozmiarów ) w Audi A4 B8 najnowszej. pod podlokietnikiem sie nie miesci :/ nie chce wiercic dziur w srodkowym panelu tj w tym oslaniajacym skrzynie biegów macie moze jakies pomysly?? a da sie to radio jakos przyczepic moze bez wiercenia?? moge podrzucic zdjecia jak to wyglada w srodku u mnie pomórzcie jak macie jakies rozsądne pomysly bardzo dziekuje [br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 18:29_________________________________________________http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.roadlook.pl/img/galleries/aua408_46d725d2ba8ca.gif&imgrefurl=http://www.roadlook.pl/frankfurt-2007/iaa-frankfurt-2007-nowe-audi-a4-z-nowym-silnikiem-tdi-oficjalne-informacje-i-zdjecia.html&usg=__xYngxSE_M8UVUNaQgwsDSaC9iO0=&h=64&w=94&sz=5&hl=pl&start=13&um=1&tbnid=4v3WzpCnLwKKlM:&tbnh=54&tbnw=80&prev=/images%3Fq%3Daudi%2Ba4%2Bb8%2B-%2Bzdj%25C4%2599cia%2Bsrodka%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN tutaj widac na jednym zdjeciu jak to mniej wiecej wyglada w srodku
-
Jaki zestaw CB ?
antene widze ze dobra w sumie wybrales radyjko proponuje TTI 880 mam taki zestawik i smiga lux ale zrobisz jak bedziesz chcial...
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
pomysle... pomysle... :> dzieks
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
no niezle to wyglada;] mysle teraz jakie by tu felgi zapodac...
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
prezik a jak te diody wygladaja ??[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 15:37_________________________________________________http://www.audiblog.nl/?p=8200 o cos takiego chodzi ??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siemanko wszystkim ;] jak tam minal dzionek dzisiejszy ?
-
[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...
Koledzy i koleżanki co myslicie o jakis modach w tym modelu A4 B8 ?? prosze o jakies rady co zrobic zeby ulepszyc zarowno pod wzgledem wygladu i jak i mocy moja niunie wiem ze jest piekna sama w sobie ale moze by ja troche dopiescic... co powiecie w tym temacie?? z gory dzieki za opinie
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
no chyba ze tak a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? pytam z ciekawosci jakto jak? kobieca nozka hehe a akurat pakiet Riegera jest fajny moim zdaniem
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
no chyba ze tak a jak tam ile juz przejechane km ? fajny swist turbinki co nie ? i jakie srednie spalanie ? pytam z ciekawosci
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
bardzo dobre podejscie tylko ja to Ci troche wspolczuje zwlaszcza w zime przeciez cale auto odrazu brudne a na bialym tak znac ze szok bezproblemowej eksploatacji zycze
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
ja mam ustawione optymalnie na 20 stopni w kabinie ogrzewanie i zeby sie rozgrzal do 90 stopni to potrzeba pare kilometrow tak srednio to z 8 km musze przejechac przy takich temperaturach jak teraz sa a dodam ze autko jest nowe takze chyba wszystko jest ok wiec to normalne, przynajmniej tak mi sie wydaje
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
moim zdaniem nowy nfs ma ciekawa fabule dosyc i nawet przyjemnie sie gra ;] takze na plus jak dla mnie ale to tylko moja opinia :>
-
[ALL B6] Lampy Przod LEd OPTIK
jak dla mnie to tylko tania podrobka ledow z A5 bez obrazy
-
[ALL] filmy online ;)
ja gorąco polecam www.exsite.pl jest doslownie wszystko filmy rozne gry, programy, muzyka i wiele wiele innych a do napisow lux program Napiprojekt i juz przyjemnie oglada sie filmiki na kompie ;]
-
[B5 AEB] Moja 1.8T 17" 225/50 P-zero Gwinty HR okolo -60mm
bardzo przyjemnie siedzi na tej zawieszce HR powodzenia w dalszych modach
-
Spociki w Skierniewicach
jak cos to piszcie a chetnie sie zjawie
-
Spociki w Skierniewicach
oj tam licza sie checi a nie aura dla chcacego nic trudnego
-
[ALL B5] Które lampki waszym zdaniem?? white lub black??
te ciemniejsze ladniejsze ;]
-
[ALL B8] Pakiety stylistyczne do Audi A4 B8
Dzieki wielkie Panowie :>
-
Spociki w Skierniewicach
jakie wyzwanie ?
-
[ALL B8] Pakiety stylistyczne do Audi A4 B8
Dzieki a ABT ??
-
[ALL B7] 2.0TDI wyniki serii i virus
podlacze sie pod temat a kiedy bedzie mozliwe wprowadzenie jakiegos programiku do A4 B8 2.0 TDI z 2008 r ??
-
[ALL B8] Pakiety stylistyczne do Audi A4 B8
witam szukam jakiegos kontaktu do tunerow Audi ktorzy zrobili jakies pakiety stylistyczne do tego modelu tj. A4 B8. Chodzi mi tu glownie o ABT i Rieger bo Caractere juz mam cennik itp dzieki uzytkownikowi C.Mile Chce sie rozeznac w temacie i prosilbym o jakies namiary oczywiscie najlepiej gdyby byly po polsku. Chcialbym znac ceny poszczegolnych czesci w pakiecie z gory dziekuje za pomoc