Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. mi pasuje piatek, sobota, niedziela byle wieczorem malin01 nie przejmuj sie nie jestem sam moje autko tez jest praktycznie seryjne
  2. ano jest siemanko no pewnie ze jestem chetny nawet nie wiedzialem ze jest tutaj troche ludzi z skc albo okolic ;] to jak cos to dajcie znac to gdzies sie ustawimy w skc
  3. no tam sa opony bodajze profil 40 albo 45 nie wiem dokladnie w kazdym razie fajny komplet i sprzedajacy tez spoko oczywiscie ma wiecej takich kompletow ale to juz trzeba zalookac... dobra koniec tej reklamy :> :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2008, 10:35_________________________________________________http://forum.klubvmax.pl/index.php?showtopic=180 a tutaj troche mozesz sobie poczytac o ET felgi o co lotto z tym pzdr
  4. kolego a co powiesz na takie ?? http://www.allegro.pl/item443006127_felgi_aluminiowe_18_opony_5x108_5x112_et42.html
  5. hmm fajna sprawa..... :> ale czy to zda egzamin hmm
  6. http://lltek.com/Caractere_Audi_A4_B8_8K_Body_Kit_Styling.htm moze Was zainteresuje bo mnie zainteresowalo ale ceny tez nie male C. Mile wspominal cos ze taki pakiet caly do A4 B8 to 10.000 zl hmm... zebym tyle mial
  7. u mnie tez w rodzinie jest A5 i musze przyznac ze jest to za***iste coupe i tak jak kolega w trasie ciezko znalesc godnego rywala...przynajmniej na Polskich drogach... zeby sie dobrze sprawowala
  8. popieram kolege zobaczymy jak ja pojezdze troche ale odpukac mam nadzieje ze bedzei wszystko ok i to beda tylko plotki jak to najczesciej bywa... aaa tylko ze ja mowie o 143 KM w 2.0 TDI a tutaj tak patrze ze 170 KM w 2.0 TDI apropo tego to ktos ostatnio mi mowil nawet ze te silniki cos wlasnie nie sa zbyt dobre takze chyba jednak masz sie nad czym zastanawiac ale jak sie nie sprawdzi to sie nie przekona czlowiek... a inni nie zawsze mowia prawde...czesto koloryzuja itp. takze temat do przemyslenia
  9. to ciekawe ile za malowanie jeszcze na grafit lava perlowy dzieki za informacje ;] aaa C.MILE rozumiem ze zorganizowalbys mi taki pakiet jak cos? albo tez chociaz jakis dyfuzor cos w tym stylu o tutaj http://img.autokult.pl/images/malfeusz/11/30/audi.jpg tzn. nie koniecznie ABT ale jesli caractere ma taki dyfuzor czy cos w podobie to chetnie bym cos takiego kupil jesli bylaby mozliwosc zalatwienia tego... w gre wchodzi tez zrobienie wydechu na 2 strony tzn tzw. podwojnego... tylko ze jak patrzylem podspodem to tam nie ma za bardzo jak doprowadzic tej drugiej rury z koncowym tlumikiem:/
  10. Koledzy a czy A4 B8 ( 2.0 TDI 143 KM, 320 Nm ) da sie troche podkrecic ?? oczywiscie tak zeby to auto jezdzilo a nie cos sie spiep... i gdzie najlepiej jestem z lodzkiego z gory dzieki za pomoc
  11. no szkoda ale cos za cos tak tylko pytalem z ciekawosci to dzieki za rozwiazanie tej kwestii
  12. znajomy na honde crx zalozyl ostatnio bra ale powiem szczerze ze nie za bardzo mi sie to widzi... tak jak kolega powyzej mowi to bardziej pasuje do starszych golfow...
  13. hehe ciekawe jak ;] tez tak wlasnie mysle ze sie nie da tego wykonac ale wolalem zapytac ale wkoncu moze zdobede sie na odwage i moze pokombinuje z tym recznym cos heh :>
  14. no tak tylko jak to zrobic skoro aby wlaczyc ten elektroniczny reczny to trzeba wcisnac hamulec a zeby wylaczyc to albo hamulec albo dodac gazu...
  15. Witam mam takie pytanie czy jest mozliwe cos takiego, zeby wejsc na ,, przyslowiowym rekawie" z uzyciem elektrycznego hamulca recznego takiego jaki jest w Audi A4 8B najnowszej ?? jezeli tak to jak to zrobic?
  16. co do chlapaczy to chyba normalne ze sa i przydaja sie jak uznam ze sa mi niepotrzebne to je zdemontuje ale narazie niech sobie beda no z felgami to mam bol glowy niezly :/
  17. no caly czas mysle jakie te fele, budzet do 4 tys. ;/ nie poszalej zbytnio no ale co poradzic...
  18. mialem to samo napisac w poprzednim aucie tez cos takiego mialem to po pierwsze sprawdzilem wlasnie kola i czy sa dobrze wywazone, potem tarcze i drazki kierownicze i okazalo sie ze po trochu to byla wina tego pierwszego i tarcz... ale to nie bylo w Audi takze nie wiem w 100% co to moze byc...
  19. hmm... caly czas mysle ze to maja byc typowa od audi czy tez moze jakies inny... jesli od audi to podobaja mi sie od R8 albo te http://moto.allegro.pl/item451988480_18_audi_s5_5x112_mega_wypas_germany.html a jesli nie audi to cos takiego jakby japonskiego http://www.allegro.pl/item443006127_felgi_aluminiowe_18_opony_5x108_5x112_et42.html bo lubie czarne ramiona i polerowany rant ale czy to bedzie pasowalo do A4 B8 tak sie zastanawiam no i mam duzy problem
  20. wybaczcie ale te tomasony mi sie nie widza tak jakos
  21. Tobi_one odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    zajebiaszczo prezentuja sie te diody od S6 :good: dodaja jeszcze wiekszego charakteru na przodzie A4 B7 ;] i nie tylko
  22. chyba najladniejsze z tych co zapodales to te ostatnie od R8
  23. no wlasnie wiec chyba trzeba czekac na jakies zestawy prawda? czy moze ktos inny ma jakies dojscia w tej kwestii zawiechy do A4 B8 ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.