Treść opublikowana przez GM
-
[B5 ADR] Składane siedzenia
witaj może sie myle , ale wydaje mi sie ze rocznik tu nie ma rzadnego znaczenia bo ja mam rok 95' i mam składane jak i dzieloną tylną kanape z podłokietnikiem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
widzisz Sławku ze do Tomka to nie przemówiło napiszmy mu ze będą dupeczki .....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
[br]Dopisany: 09 Maj 2008, 02:57 _________________________________________________ja
-
[B6 AWX] Mój czarny sedan
Zgadzam się z przedmówcami kozacka :th:
-
OFFROAD - ktoś upala w terenie?
Sztywne mosty są wdzięczniejsze :> :> :>
-
OFFROAD - ktoś upala w terenie?
Obecnie wypadłem troszeczkę z tematu 4x4 (chroniczny brak czasu) ledwo co z czasem wyrabiam na spoty z a4 , ale jeśli już znajdę chwile na wypad to obecnie śmigam samurajem [br]Dopisany: 07 Maj 2008, 01:29 _________________________________________________Samuraj 1,3 mały chudy ale wariat :polew:
-
OFFROAD - ktoś upala w terenie?
Witam każdy z nas chyba lubi od czasu do czasu posiedzieć w lesie Tu link do fotek z naszego ”mini-klubu” Rzeszowskiego http://www.4x4club.pl/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wart było pośmiać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
padac nie pada, :laghing2: :laghing2: :laghing2: ale leje[br]Dopisany: 04 Maj 2008, 12:23 _________________________________________________Jest nadzieja coś się przejaśnia (mam nadzieje ze to nie tylko mi)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie nie bójmy się deszczu !!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zgłaszam swoją obecność na spocie , aczkolwiek bede po weselu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ciesze sie ze jednak bedziesz slawgu, czyli spot rozpoczyna sie o 15 pod UW i koniec mieszania
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
myć ? czy nie myć ? oto jest pytanie ...........
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro_x na serio sam osobiście widziałem to zdjęcie tez byłem niesamowicie zaskoczony- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szogun0 dzięki za info [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 10:24 _________________________________________________Panowie co do radaru to powiem wam że cwaniaki ustawiają radary na przeciwległy pas i robią zdjęcia zadku , sytuacja taka miała miejsce np. 26,03,08 w Kraczkowej a 10 ego tego miesiąca przyszło wezwanie, cóż za szok kumpel przeżył jak zobaczył tylną klapę swojego samochodu i nie jest to kit osobiście wczoraj widziałem to zdjęcie (co prawda jechał zaledwie 86 km aczkolwiek 200 zł piechotą nie chodzi )- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jeżdżę od wczoraj zdecydowanie wolniej i dlatego też tyle trwał mój powrót do domu (7km od centrum) :>[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 09:58 _________________________________________________Mam zapytanie czy ktoś z was może wie czy "żarówki" podświetlające zegary są takiej samej mocy jak te które podświetlają panel klimatronika ?( połowa prędkościomierza mi się od wczoraj nie podświetla tak od 80-do 180km) podejrzewam jest to wina "żarówki" i ze są to te same, ale dobrze gdyby ktoś z Was mi to potwierdził.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może się pochwali fotką, ocenimy czy ładnie wyszedł. Mam nadzieję że ew. nie będzie droga. Cholera akurat w niedzielę jak człowiekowi się najbardziej śpieszy ?Mam nadzieje, że dobrze wyjdę to dam sobie do paszportu niema tego złego (chyba do paszportu Polsatu) :gupek2:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:shocked:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
własnie dzis sie dowiedziałem ze kolejny kumpel kupił A4 oglądalem ja i powiem wam ze ładny avancik 1,9 tdi z podkręconym motorem obiecał ze jak znajdzie czas to zaglądnie na spota w niedziele :th:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ok14;20- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to na którą w końcu jutro ? to może ze względu na jutrzejsze wyścigi spotkamy sie na 15 ?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zgadzam sie z TOBĄ ankieta ankietą a my i tak zrobimy swoje :th:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ustalmy plan spotkania na niedziele bo nikt tego za nas nie zrobi (tym bardziej ze Ojca prowadzącego - Szudera i Slawqa nie będzie ) - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE