Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. trzeba było w domu z żona mecz oglądać bo był za***isty jak na naszą kadrę koniecznie wpłacaj :!: :razz:
  2. chyba właściciele sedanów :razz: u mnie w benzynowym avancie nie zanotowałem przez 2 lata takich odgłosów :shock:
  3. skąd :?: :roll:
  4. dokładnie zakładaj temat Łukaszku...zaczynamy zbierać kasę, kto nie wpłaci w terminie 100% kaski nie jedzie :razz:
  5. łukaszku przeciez hhacek napisał "pokubicować" a nie kibicować wiem wiem wcześnie rano było :mrgreen: już po spocie, niezła ekipa była dzisiaj
  6. poziek masz już swoje 1.8Tq gotowe :?: :roll:
  7. ok rozumiem adasiu masz z liscia jutro na bank :mrgreen: a gdzie nasz Łukaszek :?: może załadował Niewiadów i pojechał po B6 :roll:
  8. kunio nie bluzgaj bo z liscia dostaniesz :twisted: :mrgreen: właśnie Panowie gdzie jutro :?: no oprócz MM tommboy ogladałes to 1.8Tq czy na thesis czekasz :?:
  9. rozumiem, ze to jest to 1.8 Tq :?: nic nie pisałeś o wrażeniach z ogladania :razz: acha i na wtorek będzie już na spocie rozumiem :mrgreen: myślałem, że chemik go już lizinguje
  10. hehehe to malinowy cyc ma prz...e :mrgreen: grat Adasiu ....przejrzałem forum i nie ma nowego fotostory w moje A4 :?: :roll:
  11. filarów jest i to sporo :mrgreen: trzeba było platiniumm zobaczyć jak odwijał :razz: dzik na maxa... jeszcze lepiej czadu dał na Ostrobramskiej
  12. koncepcja bardzo fajna ale wolę się na chwilę obecną nad zimowym wyjazdem skoncentrować :razz:
  13. acha rozumiem Matschke zielony tombój nie siej popeliny na forum bo ban będzie :razz: :mrgreen:
  14. od Matschke :?: brawo cycu malinowy :!:
  15. :shock: ledwo wystawione i już sprzedane :shock: pewnie dobra sztuka była ok czekam na relację nt 1.8Tq
  16. zielony aktywista jak pragnę zakwitnąć :mrgreen: tombój ogladałeś te B6 q :?: łono niezłe te składaki na fotkach
  17. acha no i było 3 nowych :razz: 2 X B6 i B5...oj jazdy opróbne sie odbywałey w róznych konfiguracjach nowych nie zamknięto w garażu :razz:
  18. :mrgreen: jazda na maxa :mrgreen: ale z taką ekipą to za***iście być zamknietym...moja kobieta też już prawie śpi ale nie jest obrażona :razz: [ Dodano: 2006-10-04, 00:43 ] ten kolo ma u mnie wpierdól :twisted:
  19. no tak 2.8 q 30V avant to jest to :!: nie mam pytań gratuluje :!: wysypało ciekawych furek na forum ostatnio
  20. T-żółw odpowiedział(a) na WojtekA48E temat w Audi A4/S4 B6
    fajny sprzęcik i motorek motor słuszny Murzynku
  21. T-żółw odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    powiem tak fiu fiu za***isty sprzęt...pomimo, że nie A4 :mrgreen: gratuluje, niech sie dobrze sprawuje, nie psuje i dobrze lansuje :razz: czekam na dzwięki motoru
  22. a ja powiem tak, powodem może być np LOVE
  23. widać łono chłopaku, że dużo z naszym malinowym cycem przebywasz umpa umpa :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.