Treść opublikowana przez ROBERT
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
Najpierw sprawdź, potem kupuj ...
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
Spróbuj tego co napisałem w odpowiedzi #3
-
[B6 AVJ] Czyszczenie i adaptacja przepustnicy...
Tak samo adoptujesz jak w [b5], czyli VAGiem lub "ręcznie" - włączeniem zapłonu na kilkadziesiąt sekund
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
Zamień cewki miejscami (3><1 4><2) i sprawdź VAGiem czy będzie tym razem przerwa na 1 i 2 cylindrze
-
[ALL B6] Emblemat Quattro na przedni grill
8E0 853 736 2ZZ - napis chromowy "QUATTRO" - przód ~11.65 €
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
Może cewka ...
-
[ALL B5] OIL MIN
Czujnik otwarcia maski http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t99221.0.html;highlight=czujnik+otwarcia+maski http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t65422.0.html;highlight=czujnik+otwarcia+maski Jeżeli poziom oleju jest ok to czujnik poziomu oleju padł lub jego wiązka/wtyczka ma jakieś przerwy/zwarcia. Po otwarciu maski czujnik otwarcia maski kasuje tą kontrolkę, tutaj może i on być winowajcą całego zamieszania :gwizdanie:
-
[ALL B6] Problem z przepustnicą
17976 P1568 4638 Nastawnik przepustnicy (silnik krokowy) ISC - stycznik, silniczek krokowy 17987 P1579 4643 Zespół przepustnicy - ustawienia podstawowe - wykonać adaptację Wyczyść przepustnicę a potem spróbuj zaadoptować VAGiem, jak się nie da przyjrzyj się jeszcze wtyczce i przewodom. Jak to nic nie da to niestety przepustnica do wymiany (może się trafi jakaś dobra używka). U Ciebie powinna być 06B 133 062 M stosowana w silnikach APU,ANB,AWT,AVJ,AMB,BFB,BEX- czyli chyba wszystkie 1.8T po 1999roku
-
[ALL B5] Pręcik zabezpieczający górny wąż chłodnicy
Sprężynka mocująca 1J0 121 142 - 0.88 € Oring 32x4mm N 907 653 01 - 0.32 € wąż (chłodnica>rura wodna) w tym jest już sprężynka i oring 8E0 121 101 C - 26 €[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 19:54_________________________________________________ bo nie masz na tym wężu plastikowej końcówki
-
[B6 AWA] Co oznacza ta ikonka ?
inspekcja jest wyświetlana jak już tam gdzie jest "OK" ... ta ikonka oznacza "elektronika silnika" - sterownik silnika musiał wyłapać jakiś poważny błąd np. z sondy lambda ... tak jak już zostało powiedziane jak najszybciej trzeba sprawdzić co to za błąd
-
[ALL] Oznaczenia silnków 1.8 (ADR, ARG, APT, AVV)
Nowsze modele niczym konkretnym się nie różnią, mają jedynie takie ECO dodatki np. "wtórna pompa pneumatyczna" czy dwie sondy lambda - silnik [AVV] ...
-
[ALL B5] Wentylator i wysoka temperatura
Wisko "zasprzęgla" się (ale nie całkiem sztywno) po osiągnięciu ~94oC. Wtedy jak dodasz gazu na postoju słychać z pod maski dźwięk jakbyś tam miał co najmniej VR6
-
[ALL B5] Uchwyt otwierania maski
To w takim razie nr. "11"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Marcin Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Zagrzej silnik do 90oC na postoju i potem jedź, jak temp. spadnie to termostat do wymiany. Interesuje Cie tylko kanał 49 - wskazania G2, ewentualnie możesz sprawdzić VAGiem w [01-Engine] wskazania G62. Wskazania G2 i G62 mają być prawie identyczne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL B5] Wentylator i wysoka temperatura
odpowietrzanie ukł. chłodzenia objawy padniętej wiskozy Albo źle się wpięli gazownicy jak wspominają koledzy ...
-
[ALL B5] Uchwyt otwierania maski
chodzi Ci o wajchę wew. auta pod kierownicą czy ten "rygiel" co wychodzi z grilla jak pociągniesz "wajchę" ?
-
[ALL B5] Uchwyt otwierania maski
Potrzebujesz "11" albo "16"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL B5] Wentylator i wysoka temperatura
Odpowietrz układ ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum ps. regulamin forum pkt. 17 :gwizdanie: