Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. ROBERT odpowiedział(a) na maq temat w Audi A4 B5
    No i wszystko w porządku bo masz A4 po II lifcie, a tam takie "białe" zegary są. Twój problem na pewno nie jest związany z licznikiem, tak jak pisałem wcześniej ja miałem kabel urwany od klocka i zamiast niego był jakiś opornik w koszulce termokurczliwej ... (niestety nie pamiętam jaki to był opór) ale mogę zmierzyć na nowym klocku ...
  2. Chciałem wkleić to (by Kowi87) :kox:
  3. A co się stało z VAGiem ?
  4. Co się tak wkur**asz kolego ??? :gwizdanie: Sorry za
  5. Czy tak ciężko użyć opcji ... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t47779.0.html;highlight=naprawa+servo http://www.a4-klub.pl/smf/b6_all_problem_z_hamulcami-t113842.15.html . . .
  6. To podróba ma identyczny kolor i czcionkę numeru który zakupił znajomy u allegrowicza skodexauto. Oryginalny w serwisie kosztował go 115 zł ponadto ten z serwisu ma ciemniejszy kolor i nie ma problemu z założeniem na niego wtyczki oraz z zdjęciem gdzie przy podróbce ciężko zasunąć i zdjąć. Było w tym wątku już powiedziane żeby takich rzeczy jak czujniki nie kupować na allegro - tylko ASO. Chińczycy w dzisiejszych czasach wszystko podrobią
  7. Zamień cewki miejscami i potem odczyt VAGiem czy przestał palić na 1 i 2 cylindrze
  8. A napięcie/sygnał dochodzi do niego ?
  9. moduł wzmocnienia zapłonu ...
  10. ale Jerzu dajesz przykład młodzieży :gwizdanie: ale masz rację ten chrom madafaka :sick3: :sick3:
  11. Witamy na forum
  12. Witamy na forum popraw kod silnika
  13. Witamy na forum popraw dane w profilu
  14. Była ADAPTACJA PRZEPUSTNICY ???
  15. Nie krzycz na Nas szybki bill'u !!! :gwizdanie: regulamin forum pkt. 17
  16. Łukasz Witamy na forum
  17. Czujnik taki kosztuje 27 € w "Magro Rybnik" 120 pln, więc sam sobie odpowiedz czy to możliwe żeby ten czujnik był oryginalny w takiej cenie. Było już wiele razy na taki temat, nawet w tym wątku, że to są odrzuty. Czujniki itp. TYLKO z ASO
  18. Witamy na forum
  19. Według ETKI w OCTAVII są tarcze 232x9 mm co za tym idzie są inne zaciski 1J0 615 423.. (424..) (oprócz OCT RS w któej są 256x22mm)
  20. Witamy na forum
  21. Witam Rezystancja wtryskiwaczy na zimnym silniku 14,8 ohm (14-17 ohm), a na ciepłym 15.5 ohm (18-23 ohm). W nawiasach wartości według "A4 sam naprawiam" dla mojego silnika [ANA].Widać, że rezystancja jest nieco mniejsza. Wszystko jest ok ? Czy wtryski się kończą ?
  22. W bagażniku na wlepce jest kod silnika albo na naklejce na osłonie paska rozrządu, podaj VIN na PW to Ci powiem, najprawdopodobniej [AEB]
  23. Witamy na forum
  24. Tylko ORI ew. WAHLER Jaki masz silnik ? Bo na pewno nie [AWT] ???
  25. Witamy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.