Treść opublikowana przez ROBERT
-
[B5 AVG] Kontrolka hamulców
No i wszystko w porządku bo masz A4 po II lifcie, a tam takie "białe" zegary są. Twój problem na pewno nie jest związany z licznikiem, tak jak pisałem wcześniej ja miałem kabel urwany od klocka i zamiast niego był jakiś opornik w koszulce termokurczliwej ... (niestety nie pamiętam jaki to był opór) ale mogę zmierzyć na nowym klocku ...
-
[B6 AWX] Hamuje raz mocniej a raz słabiej
Chciałem wkleić to (by Kowi87) :kox:
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
A co się stało z VAGiem ?
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
Co się tak wkur**asz kolego ??? :gwizdanie: Sorry za
-
[B6 AWX] Hamuje raz mocniej a raz słabiej
Czy tak ciężko użyć opcji ... http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t47779.0.html;highlight=naprawa+servo http://www.a4-klub.pl/smf/b6_all_problem_z_hamulcami-t113842.15.html . . .
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
To podróba ma identyczny kolor i czcionkę numeru który zakupił znajomy u allegrowicza skodexauto. Oryginalny w serwisie kosztował go 115 zł ponadto ten z serwisu ma ciemniejszy kolor i nie ma problemu z założeniem na niego wtyczki oraz z zdjęciem gdzie przy podróbce ciężko zasunąć i zdjąć. Było w tym wątku już powiedziane żeby takich rzeczy jak czujniki nie kupować na allegro - tylko ASO. Chińczycy w dzisiejszych czasach wszystko podrobią
-
[B5 AWT] Wypadanie zapłonu na cylindrze
Zamień cewki miejscami i potem odczyt VAGiem czy przestał palić na 1 i 2 cylindrze
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
A napięcie/sygnał dochodzi do niego ?
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
moduł wzmocnienia zapłonu ...
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
ale Jerzu dajesz przykład młodzieży :gwizdanie: ale masz rację ten chrom madafaka :sick3: :sick3:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum popraw kod silnika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum popraw dane w profilu
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
Była ADAPTACJA PRZEPUSTNICY ???
-
[B5 ARG] Problem z napinaczem
Nie krzycz na Nas szybki bill'u !!! :gwizdanie: regulamin forum pkt. 17
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Łukasz Witamy na forum
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Czujnik taki kosztuje 27 € w "Magro Rybnik" 120 pln, więc sam sobie odpowiedz czy to możliwe żeby ten czujnik był oryginalny w takiej cenie. Było już wiele razy na taki temat, nawet w tym wątku, że to są odrzuty. Czujniki itp. TYLKO z ASO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 AHU] Cieknące zaciski tylne
Według ETKI w OCTAVII są tarcze 232x9 mm co za tym idzie są inne zaciski 1J0 615 423.. (424..) (oprócz OCT RS w któej są 256x22mm)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 ANA] Rezystancja wtryskiwaczy
Witam Rezystancja wtryskiwaczy na zimnym silniku 14,8 ohm (14-17 ohm), a na ciepłym 15.5 ohm (18-23 ohm). W nawiasach wartości według "A4 sam naprawiam" dla mojego silnika [ANA].Widać, że rezystancja jest nieco mniejsza. Wszystko jest ok ? Czy wtryski się kończą ?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
W bagażniku na wlepce jest kod silnika albo na naklejce na osłonie paska rozrządu, podaj VIN na PW to Ci powiem, najprawdopodobniej [AEB]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Tylko ORI ew. WAHLER Jaki masz silnik ? Bo na pewno nie [AWT] ???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum