Treść opublikowana przez ROBERT
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Że Ci się silnik rozciekł to nie znaczy, że każdemu się od razu tak samo stanie ...
-
[B6 AWA] Ubywa płynu z chłodnicy...
Jest już tym wątku napisane gdzie jest Pod osłoną rozrządu powinno by ją widać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 ADR] Pompa oleju silnika
Niestety nie mam innej fotki
-
[B5 AFN] Czy zwrotnica może sie skrzywić ?
dokładnie - zwrotnicę skrzywisz tylko po konkretnym uderzeniu w nią ...
-
[ALL B6] Przestało działać podświetlenie zegarka temperatury silnika
Z tego co wiem, przynajmniej u mnie po lifcie są diody ... więc w B6 tym bardziej ... a dioda raczej się nie przepaliła ...
-
[B5 ADP] Czy tłumik z S4 podejdzie do A4 1.6 ?
Dobre ... PS. Na pewno przybędzie Ci ze 120 koni ... ... i załóż jeszcze "sportową" kopułkę ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL B5] Lekkie dymienie z korka oleju-czy tak ma być??
0 A tak na serio ale się przejmujecie kulfa pierdołami ... Dajcie spokój w końcu temu korkowi, odkręcajcie go tylko jak trzeba dolać oliwy, a to oby jak najrzadziej Wam było potrzebne ...
-
[ALL B5] Lekkie dymienie z korka oleju-czy tak ma być??
To Pikuś, pan Pikuś ...
-
[ALL B5] Lekkie dymienie z korka oleju-czy tak ma być??
W ogóle nie odkręcajcie tego korka ... jedynie chyba jak chcecie dolać oliwy, a tak to dajcie mu spokój ... I nie przejmujcie się pierd0lenieM od SupeR znawców MechAników, że odkręca się korek i sprawdza się po tym stan Silnika
-
[ALL B6] ile w ASO będzie kosztować część o numerze 8E0 853 985 B
8E0853985B >>> 8E0853985B 7DL - listwa zakrywająca szary ~ 8.66 €
-
[ALL B5] Lekkie dymienie z korka oleju-czy tak ma być??
Jeden pierścień, powiedzmy olejowy będzie puszczał a reszta będzie ok i co Ty na to ???? Spod korka ma prawo "dmuchać" (oczywiście bez przesady)
-
[ALL B5] Lekkie dymienie z korka oleju-czy tak ma być??
No niby nic poważnego , ale jednak dymienie też może nam powiedzieć o stanie faktycznym silnika (pierscienie,uszczelniacze itd) A ubywa ci coś oleju ? Prehistoryczne myślenie
-
[B6 AVF] Problem z klimatyzacją
chyba włączyć
-
[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
Spoko wszyscy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Lekkie dymienie z korka oleju-czy tak ma być??
I tu jak bym miał możliwości zielonego .... ale byś dostał :bicz: a tak ... upiekło Ci się
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum