Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. To niech Ci pożyczy kabelek + program (a najlepiej sobie zakup i będzie na zaś) i sprawdź na zimnym ile wskazuje. Jaki dokładnie błąd się pojawia ? Jeśli chodzi o rozdzielacz zapłonu to są dwa rodzaje : SAGEM i BOSCH , cena ori kopułki ok. 23 €, palec ok. 12 €, ale jak wspomniałem są dwa rodzaje i są różnice między nimi, także musiałbyś sprawdzić jaki masz
  2. Sprawdź przewody ECU - czujnik, ciągłość i czy nie są gdzieś przetarte, wtyczka czy czasem nie jest zaśniedziała. Ile na zimnym silniku wskazuje G62 ? Jaki to błąd ? Wklej kod tego błędu. Czasami nowy czujnik jest uszkodzony. Musisz dostać się do kopułki czy czasem nie jest zawilgocona, najlepiej wymień ją razem z palcem rozdzielacza
  3. ROBERT odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Mylisz się :gwizdanie:
  4. A jak układ WN ? Tzn. kopułka, palec, kable, świece ?
  5. Pompa - magiel >>> 8D2 422 893 K w 1.04.2007r. zamieniony na 8D2 422 893 BA cena ~ 193 Euro Przewód zwrotny (magiel - zbiorniczek) >>> 8D1 422 891 H(52 Euro) lub 8D2 422 891 J(60 Euro) Przewód zwrotny (rura układu chłodzenia - magiel) - do samochodów przystosowanych do ciągnięcia przyczepy >>> 8D1 422 891 J(52 Euro) lub 8D2 422 891 H(65 Euro) Poszukaj na Allegro
  6. Tak to już jest z regenerowanymi maglami, proponuje zakupić używkę (możliwe, ze będzie z obydwoma wężami) jak nie to taki wąż dostaniesz na allegro za ok 120 PLN
  7. Sczytaj błędy VAGiem z klimy [08-Auto HVAC] , jakbyś miał problem z połączeniem - Brak łączności z modułem 08 - klimatyzacja : rozwiązanie
  8. ROBERT odpowiedział(a) na Filutek temat w Audi A4 B6
    8E0 919 895 B według ETKI to "sterownik dynamicznego systemu nawigacji" montowany tylko w A3 od roku modelowego 2001r. Wycofany w dniu 01.12.2006r i zamieniony na 8E0 919 895 BX PS. podaj VIN na PW to może się coś znajdzie Odbiornik tv (tuner) w B6 2003r. to na pewno 4D0 919 146 ... (B, BX, C, CX, D, DX)
  9. Witamy na forum
  10. Ori sonda u Ciebie powinna mieć nr. 032 906 265
  11. Jak najbardziej
  12. Może być, choć w to wątpię, bo to samo działo by się na zimnym silniku. Powtórzę kolejny raz - podepnij VAG i wstaw ew. błędy. Sprawdź czujnik temp. VAGiem (jest na forum jak). Jaką założyłeś sondę, ori ? I jeszcze jedno - jest LPG ?
  13. Świece polecam NGK "BKUR6 ET-10" (V-24)
  14. W centralny zamek
  15. Pompa wtórnego powietrza znajduje się pod filtrem powietrza, musisz przyjrzeć się właśnie tej pompie, najlepiej z kanału zdjąć z niej rurki plastikowe i zobaczyć czy nie ma w niej wody, jak jest sprawdź szczelność wszystkich tych rurek. Już gdzieś spotkałem się z takim przypadkiem , że w tej pompie była woda
  16. Nie ma silniczka krokowego, jest elektroniczny moduł i potencjometr w przepustnicy
  17. Ja bym proponował przejrzeć cały "dolot" do tej pompy, w szczególności wszystkie połączenia
  18. Najpierw VAG. Spróbuj zaadoptować przepustnicę, jak się to robi znajdziesz na forum
  19. Ale chyba coś robili prócz skasowania gotówki ? Napisz czy wymieniali coś. Był podłączony pod komputer ? Bez tego ciężko cokolwiek powiedzieć, najpierw VAG, ew. błędy i będziemy dalej kombinować. Wygląda mi to na uszkodzenie czujnika temp.(może zawyżać temp. powiedzmy zamiast 90oC wskazuje 150oC i sterownik wyłącza silnik). Rano uruchamiasz go bez problemu ? Podczas jazdy przerywa ? Jak wygląda spalanie ? Ale to tylko domysły, najpierw musisz auto podpiąć pod komputer
  20. Witamy na forum
  21. Najpierw napisz coś więcej o silniku (uzupełnij profil), czy PB, a może ON, pojemność, kod silnika itp. ...
  22. Przyjrzyj się co pisze w lewym górnym rogu ...
  23. Witamy na forum
  24. Proponuje do tego jeszcze wymienić kopułkę + palec (jakiejś konkretnej firmy np. BERU) i będzie gites
  25. Podpiąć VAG ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.