Treść opublikowana przez ROBERT
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Jakie DVD ew. (Blu-ray) z HDMI i USB odtwarzające Divx ?
Ok, ale jaki odtwarzacz DVD ew. Blu-ray dokupić z USB i żeby radził sobie z Divx'ami ? Znalazłem zajebistego Blu-ray'a "Sony BDP-S360" w cenie ~500PLN, ale nie odtwarza Divx'ów A PS 3 odtwarza Divx ?
-
Jakie DVD ew. (Blu-ray) z HDMI i USB odtwarzające Divx ?
Witam Niedawno zakupiłem TV LCD SONY "KDL-40Z5500" (200Hz) i chciałbym dokupić do niego jakiś odtwarzacz DVD ewentualnie Blu-ray (do ~ 500PLN), który ma złącze HDMI ,USB i bezproblemowo radzi sobie z Divx'ami. Chodzi mi głównie o oglądanie filmów zassanych z netu na pendrive. Znalazłem Blu-ray'a "Sony BDP-S360", ale podobno nie odtwarza Divx'ów (i ma USB z tyłu ) Pozdrawiam.
-
[B5 AAH] Chwilowe spadki obrotów
I co w związku z tym ??? Ale pomogłeś koledze blind1 :wallbash:
-
[ALL B5] Problem z wielogardzielowym zaworem zmieniającym długość dolotu w głowicy
Zawór EGR to inna bajka Sprawdź najpierw ten elektrozawór jak napisałem wyżej, jak będzie uszkodzony kupisz go w cenie ~220PLN w IC (chyba, że skusisz się na tą używkę z Allegro, z drugiej strony nie wiadomo czy sprawną)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ziomala na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum PS. w 1998r nie produkowali już ADP
-
[ALL B5] Tulejka gumowa do mocowania intercoolera
Zauważ, że na górze są dwie takie same (4) a na dole jest inna (3)
-
[B5 AAH] Przestawiony rozrząd
Następnym razem użyj tego Sprawdź TU
-
[B6 AWX] Proszę o nr jarzma zacisku
Podaj nr. VIN na PW[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:43_________________________________________________Proszę :
-
[B6 AMB] Brak łaczności z ECU
Może przyjrzyj się instalacji LPG(podłączenie elektryczne tej instalacji), o czym wyżej pisze kolega
-
[ALL B5] Amortyzator maski przód -numer częsci potrzebny
O ten element Ci chodzi ?
-
[B6 AVJ] Duże spalanie,silnik osiąga temp 90 C˚ dopiero po 17 min jazdy.Czy to normalne?
Wystarczyło użyż http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t116408.0.html;highlight=sterownik+wentylatora http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44536.0.html;highlight=sterownik+wentylatora
-
[B5 All 1,8] Zacinający się "pedał gazu" -obecnie modny temat.
Przyjrzyj się przepustnicy i lince
-
[ALL B5] Problem z wielogardzielowym zaworem zmieniającym długość dolotu w głowicy
Podepnij pod ten zaworek bezpośrednio 12 V, powinien wtedy się przełączyć (zauważ oznaczenie biegunowości na tym zaworku "+" i "-"), jeżeli nie będzie się przełączał to jest uszkodzony. Nr. zależy od VIN. 8D-W-200001>> 037 906 283 A ~ 50 EURO >>8D-W-200000 026 906 283 J ~ 54 EURO PS. "wielogardzielowy" jest kolektor ssący, a ten zawór to "elektrozawór napędu regulacji wielogardzielowego kolektora ssącego"
-
[B5 APS] Ile sond wymieniać- obie?? 2.4 v6 b5 fl 1999 rok
Kolego masz dwie sondy
-
[B5 APS] Ile sond wymieniać- obie?? 2.4 v6 b5 fl 1999 rok
Według ETKI wygląda to tak : Za katem nie ma
-
[B5 APS] Ile sond wymieniać- obie?? 2.4 v6 b5 fl 1999 rok
Masz dwie sondy tylko obie są przed katalizatorem (dwa kolektory wydechowe - silnik V6). Podaj kod błędu - jeżeli było "BANK 1" - to sonda po str. kierowcy, a jeżeli BANK 2 - to sonda po str. pasażera. Nr. sond : 078 906 265 M
-
[ALL B5] Plastikowa osłonka (zakończenie) szyny fotela kierowcy na tunelu
Chodzi Ci o to :
-
[ALL] Uszkodzone zamykanie osłony trójkata.
PIXI to nazywa się po prostu fuszera . Koniec
-
[ALL B5] Goraca felga po 5km
Podnieść auto na lewarku jak wrócisz z jazdy i wtedy sprawdź czy lekko się kręci koło,a nie na "zimnym" , reszta tak jak kolega wyżej wspomniał o przeczyszczeniu jarzm, zacisków, prowadnic ...
-
[B6 AMB] Brak łaczności z ECU
a który to sterownik,co widzi Nadwozie? No jak, nie wiesz ... To przecież "sterownik nadwozia" Sorry za
-
[ALL B5] Goraca felga po 5km
Następnym razem jak wrócisz z przejażdżki to podnieś lewy przód lewarkiem i sprawdź czy koło lekko się obraca, może będzie słychać jak klocek/klocki trą o tarczę, wtedy chyba wiadomo co trzeba będzie rozebrać ... Podczas jazdy nie ściąga cię w lewo ???
-
[B6 AVF] Problem z klimatyzacją
Dokładnie, przydatna jest również jak szyby nam zaparują ... Ale autorowi wątku o to nie chodziło. Tak jak napisałem wyżej klima w nie włącza się poniżej 2.5oC, a w modelach przed liftem poniżej 5oC. Może któryś z zielonych zamknie ten wątek, bo niepotrzebne odpowiedzi się w nim pojawiają
-
[ALL] Uszkodzone zamykanie osłony trójkata.
Kolego następnym razem wklejaj zdjęcia tak :