Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. ROBERT odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Prawo przód (nakładka dół) - 8D0 853 960 B 01 C - czerń satynowa Prawo tył (nakładka dół) - 8D0 853 970 B 01 C- czerń satynowa
  2. ROBERT odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Tak nie ma żadna jednostka, płyn nie ma prawa znikać ... :gwizdanie: ad.7. nie chcę Cię (jak napisałeś wyżej) "stresować" ale, najprawdopodobniej tu tkwi problem - głowica albo uszczelka Sprawdź czy jest charakterystyczny siwy dymek. Poszukaj jeszcze wycieków- białych śladów na wszystkich wężach i połączeniach ukł. chłodzenia
  3. Jeżeli chodzi o płukanie to możesz układ zalać wodą i po chwili wszystko spuścić, nawet kilka razy. Nie polecam żadnych środków do czyszczenia ukł. chłodzenia bo może się coś rozszczelnić.
  4. Witamy na forum
  5. Witamy na forum
  6. ROBERT odpowiedział(a) na esoxlucius temat w Audi A4 B5
    Do nr. nadwozia >>WAUZZZ8D-V-250000 miska olejowa część górna 078 103 603 M i dolna 078 103 604 H Powyżej nr. nadwozia WAUZZZ8D-V-205001>> miska olejowa część górna 078 103 603 AM i dolna 078 103 604 AC Czym się różnią nie wiem
  7. Wszystko jasne na temat "wymieniać czy dolewać" :good:
  8. Proszę : PS. uzupełnij profil
  9. Jest z Allegro ... Przeczytaj odpowiedzi 631, 632 i 633 Poza tym nie tylko Wahler ... tylko ORI ew. Wahler
  10. Ja na twoim miejscu kupił bym "raz a porządnie" i zakupu dokonał w ASO Jakby co nr. termostatu do [1Z] 044 121 113
  11. Pewność, że olej jest w 100% syntetyczny mamy wtedy jeżeli jest 0W-..., a 5W-... już może być półsyntetyczny
  12. Ja tak dodam troszkę od siebie. Niedawno wymieniałem łożyska z tyłu. Kupiłem 2 x kpl. z RUVILLA a w środku siedziały łożyska KOYO Po wybiciu starych łożysk okazało się, że też były KOYO
  13. Sandra Witamy na forum
  14. 1.6 w są tylko 8V
  15. Radek Witamy na forum
  16. Powietrze w dolocie ogrzewa się od ciepła silnika, im dłużej silnik chodzi na jałowym tym bardziej temp. ta będzie wzrastać
  17. :laghing2: nie ma kolego
  18. Tak na przyszłość w nr. OE trzecia pozycja to nie "O" jak Ola tylko "0" - zero 8D0145155Q >>> w dniu 31.01.1998r wycofana i zastąpiona nr. 8D0145156K także podejdzie
  19. a jak to sprawdziłeś??? :cool
  20. Justyna Witamy na forum
  21. Witamy na forum
  22. Witamy na forum
  23. Witamy na forum
  24. Można dokupić, ale koszt to ... 899 pln w MAGRO Rybnik :gwizdanie: Jakby co to masz nr. 06B 133 619 B - zespół napędu regulacji Kup na allegro lub na szrocie cały kolektor i przełożysz ten zespół regulacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.