Treść opublikowana przez ROBERT
-
[B5 AJM] Dolne listwy drzwi przednich i tylnych
Prawo przód (nakładka dół) - 8D0 853 960 B 01 C - czerń satynowa Prawo tył (nakładka dół) - 8D0 853 970 B 01 C- czerń satynowa
-
[B5 ADP] Falujące obroty, a wspomaganie kierownicy
Dobre
-
[B6 AWA] Ubywa płynu z chłodnicy...
Tak nie ma żadna jednostka, płyn nie ma prawa znikać ... :gwizdanie: ad.7. nie chcę Cię (jak napisałeś wyżej) "stresować" ale, najprawdopodobniej tu tkwi problem - głowica albo uszczelka Sprawdź czy jest charakterystyczny siwy dymek. Poszukaj jeszcze wycieków- białych śladów na wszystkich wężach i połączeniach ukł. chłodzenia
-
[B5 AFN] Czyszczenie układu chłodzenia
Jeżeli chodzi o płukanie to możesz układ zalać wodą i po chwili wszystko spuścić, nawet kilka razy. Nie polecam żadnych środków do czyszczenia ukł. chłodzenia bo może się coś rozszczelnić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 ABC] Miska olejowa
Do nr. nadwozia >>WAUZZZ8D-V-250000 miska olejowa część górna 078 103 603 M i dolna 078 103 604 H Powyżej nr. nadwozia WAUZZZ8D-V-205001>> miska olejowa część górna 078 103 603 AM i dolna 078 103 604 AC Czym się różnią nie wiem
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi drugi bieg
Wszystko jasne na temat "wymieniać czy dolewać" :good:
-
[B5 AHL] Gdzie jest termostat?
Proszę : PS. uzupełnij profil
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Jest z Allegro ... Przeczytaj odpowiedzi 631, 632 i 633 Poza tym nie tylko Wahler ... tylko ORI ew. Wahler
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Ja na twoim miejscu kupił bym "raz a porządnie" i zakupu dokonał w ASO Jakby co nr. termostatu do [1Z] 044 121 113
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi drugi bieg
Pewność, że olej jest w 100% syntetyczny mamy wtedy jeżeli jest 0W-..., a 5W-... już może być półsyntetyczny
-
[B5 AJL] Łożyska na tył-jaka marka najlepsza?
Ja tak dodam troszkę od siebie. Niedawno wymieniałem łożyska z tyłu. Kupiłem 2 x kpl. z RUVILLA a w środku siedziały łożyska KOYO Po wybiciu starych łożysk okazało się, że też były KOYO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Sandra Witamy na forum
-
[B5 AEB] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
1.6 w są tylko 8V
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Radek Witamy na forum
-
[B5 1Z] Temperatura powietrza zasysanego
Powietrze w dolocie ogrzewa się od ciepła silnika, im dłużej silnik chodzi na jałowym tym bardziej temp. ta będzie wzrastać
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi drugi bieg
:laghing2: nie ma kolego
-
[B5 AFN] Czy podejdzie ta pompa wspomagania
Tak na przyszłość w nr. OE trzecia pozycja to nie "O" jak Ola tylko "0" - zero 8D0145155Q >>> w dniu 31.01.1998r wycofana i zastąpiona nr. 8D0145156K także podejdzie
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi drugi bieg
a jak to sprawdziłeś??? :cool
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Justyna Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[B5 AHL] Stukanie z kolektora dolotowego
Można dokupić, ale koszt to ... 899 pln w MAGRO Rybnik :gwizdanie: Jakby co to masz nr. 06B 133 619 B - zespół napędu regulacji Kup na allegro lub na szrocie cały kolektor i przełożysz ten zespół regulacji