Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. ROBERT odpowiedział(a) na musti temat w Audi A4 B6
  2. ROBERT odpowiedział(a) na rki temat w 1.8
    Jak słyszysz, że zasysa "lewe" powietrze to szukaj gdzie ... Tak jak kolega chudineze napisał może trzeba zaadoptować przepustnicę ... Ten zaworek pokazany na zdjęciu to "zawór węgla aktywnego" który działa poprawnie według Twojego opisu (powinien raz tykać raz nie)
  3. Samochody z rynku szwajcarskiego to bardzo często samochody po powodziowe, aczkolwiek nie twierdzę, że w Twoim przypadku tak musi być Brak naklejki o czymś jednak świadczy ... :gwizdanie:
  4. Samochód pochodzi ze Szwajcarii
  5. Na wlepce w bagażniku jest symbol silnika i na osłonie rozrządu, albo podaj VIN na PW
  6. W ETCE dostępne dopiero od modelu B7 (2005-2008r.)
  7. Dużo dobrych opinii słyszałem o seo-perfect http://www.conda.pl, bezproblemowo działa z ori kluczykiem/pilotem
  8. U mnie klima (sprężarka) nie włącza się poniżej 2.5oC, to normalne. W starszych modelach z tego co wiem nie włącza się poniżej 5oC
  9. Kody klimatronika i się dowiesz ...
  10. No to masz uszkodzony termostat, niestety 06B 121 111 K - koszt według ETKI ~ 83 euro
  11. Teraz to wystarczy użyć Sprawdzony zestaw to na pewno rolki SKF, RUVILLE, a paski CONTITECH, GATES
  12. Zagrzej silnik na postoju do 90oC, a potem jedź, jeżeli temperatura spadnie to niestety winny jest termostat
  13. Ja uważam ten temat za zamknięty już dawno ... Na temat czujnika temp. jest milion wątków w dziale tech. PS. ... Wkur..a mnie gadka "gości" - a może inaczej - "szpanerów" którzy maja auto za 30-40 tys.PLN ( a nawet droższe) i wybierają czujniki za 70 PLN zamiast ORI za 115 PLN - różnica 45 PLN ... WOW ale kasa ...
  14. Jeśli chodzi o atrapę chłodnicy : A jeśli chodzi o dolną kratkę mogę wkleić tylko to :
  15. 19561 P3105 4C69 Elektrozawór powietrza dolotowego - zwarcie do masy, otwarty obwód > przewody, zawór. W "szukajce" wpisz 19561 i będzie wszystko jasne
  16. Czujnik temp. cieczy nie ma nic wspólnego z wentylatorem ... jedynie może być uszkodzony "włącznik wentylatora" Po naciśnięciu trybu ECON wyłączasz sprężarkę klimy i wentylator powinien się zatrzymać, czyli masz wszystko ok. Jeżeli przycisk ECON jest podświetlony klima jest wyłączona, jeżeli ECON nie jest podświetlony(czyli wyłączony) włącza się sprężarka (klima) i normalną rzeczą jest, że wentylator elektryczny się kręci na I biegu Tryb ECON włączony (podświetlony) - ekonomiczny, klima wyłączona Tryb ECON wyłączony - klima włączona
  17. Witaj na forum
  18. Tu masz jak sprawdzić błędy w klimie : Kody klimatronika I Kody klimatronika II A jak masz problemy z połączeniem się VAGa z klimatronikiem poczytaj to : Brak łączności z modułem 08 - klimatyzacja : rozwiązanie Na pewno wypinasz wtyczkę wentylatora ??? Która znajduje się pod plastikową osłona zbiorniczka płynu wspomagania ...
  19. Witaj na forum
  20. A sprawdzałeś w kodach klimatronika czy nie ma jakiś błędów ?
  21. Jeszcze raz. Jak odłączasz wtyczkę z "włącznika wentylatora" to wentylator zatrzymuje się ? (Wtyczka w chłodnicy po stronie kierowcy)
  22. Nie rozumiem, masz wypietą wtyczkę wentylatora i on się załącza ? Może "włącznik wentylatora" (bimetal) wkręcony w chłodnicę ma cały czas przejście, sprawdź go
  23. Przy takiej pogodzie to normalne, wystaw garnek z ciepłą wodą na zewnątrz i sprawdź czy paruje
  24. *Pasek rozrządu - 06B 109 119 F (Z=150) (ceny u "GAJOSA") = 236.83 PLN *Rolka napinająca - 06B 109 243 E = 311.04 PLN *Napinacz paska wielorowkowego - 06B 109 477 A = 436.86 PLN ; (ew. sama rolka odwracająca - 06B 109 244 = 154.84 PLN) *Pompa wody (z uszczelką) - 06A 121 012 = 510.35 PLN ; ( lub regenerowana 06A 121 012 X = 181.06 PLN)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.