Treść opublikowana przez ROBERT
-
Obudowa głośnika tył
- [B5 ADR] Brak wolnych obrotów
Jak słyszysz, że zasysa "lewe" powietrze to szukaj gdzie ... Tak jak kolega chudineze napisał może trzeba zaadoptować przepustnicę ... Ten zaworek pokazany na zdjęciu to "zawór węgla aktywnego" który działa poprawnie według Twojego opisu (powinien raz tykać raz nie)- [B5 ALL] Jak zweryfikować silnik czy to 2.8?
Samochody z rynku szwajcarskiego to bardzo często samochody po powodziowe, aczkolwiek nie twierdzę, że w Twoim przypadku tak musi być Brak naklejki o czymś jednak świadczy ... :gwizdanie:- [B5 ALL] Jak zweryfikować silnik czy to 2.8?
Samochód pochodzi ze Szwajcarii- [B5 ALL] Jak zweryfikować silnik czy to 2.8?
Na wlepce w bagażniku jest symbol silnika i na osłonie rozrządu, albo podaj VIN na PW- [B6 AWX] Potrzebuję półki do ori zmieniarki znajdującej się w środku schowka.
W ETCE dostępne dopiero od modelu B7 (2005-2008r.)- [ALL B6] Jaki alarm do a4 b6 ?
Dużo dobrych opinii słyszałem o seo-perfect http://www.conda.pl, bezproblemowo działa z ori kluczykiem/pilotem- [B6 AVF] Problem z klimatyzacją
U mnie klima (sprężarka) nie włącza się poniżej 2.5oC, to normalne. W starszych modelach z tego co wiem nie włącza się poniżej 5oC- [B5 AVV] Wentylator klimy
Kody klimatronika i się dowiesz ...- [B6 AVJ] Duże spalanie,silnik osiąga temp 90 C˚ dopiero po 17 min jazdy.Czy to normalne?
No to masz uszkodzony termostat, niestety 06B 121 111 K - koszt według ETKI ~ 83 euro- [B6 BFB] Rozrząd, co idzie w oryginale ?
Teraz to wystarczy użyć Sprawdzony zestaw to na pewno rolki SKF, RUVILLE, a paski CONTITECH, GATES- [B6 AVJ] Duże spalanie,silnik osiąga temp 90 C˚ dopiero po 17 min jazdy.Czy to normalne?
Zagrzej silnik na postoju do 90oC, a potem jedź, jeżeli temperatura spadnie to niestety winny jest termostat- [B6 AWX] Czujnik temperatury płynu chłodzącego G62
Ja uważam ten temat za zamknięty już dawno ... Na temat czujnika temp. jest milion wątków w dziale tech. PS. ... Wkur..a mnie gadka "gości" - a może inaczej - "szpanerów" którzy maja auto za 30-40 tys.PLN ( a nawet droższe) i wybierają czujniki za 70 PLN zamiast ORI za 115 PLN - różnica 45 PLN ... WOW ale kasa ...- [ALL B6] Numer czarnej ramki do grilla
Jeśli chodzi o atrapę chłodnicy : A jeśli chodzi o dolną kratkę mogę wkleić tylko to :- [ALL] Błąd 19561
19561 P3105 4C69 Elektrozawór powietrza dolotowego - zwarcie do masy, otwarty obwód > przewody, zawór. W "szukajce" wpisz 19561 i będzie wszystko jasne- [B5 AVV] Wentylator klimy
Czujnik temp. cieczy nie ma nic wspólnego z wentylatorem ... jedynie może być uszkodzony "włącznik wentylatora" Po naciśnięciu trybu ECON wyłączasz sprężarkę klimy i wentylator powinien się zatrzymać, czyli masz wszystko ok. Jeżeli przycisk ECON jest podświetlony klima jest wyłączona, jeżeli ECON nie jest podświetlony(czyli wyłączony) włącza się sprężarka (klima) i normalną rzeczą jest, że wentylator elektryczny się kręci na I biegu Tryb ECON włączony (podświetlony) - ekonomiczny, klima wyłączona Tryb ECON wyłączony - klima włączona- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- [B5 AJM] Wentylator a chłodnica - pytanie
Tu masz jak sprawdzić błędy w klimie : Kody klimatronika I Kody klimatronika II A jak masz problemy z połączeniem się VAGa z klimatronikiem poczytaj to : Brak łączności z modułem 08 - klimatyzacja : rozwiązanie Na pewno wypinasz wtyczkę wentylatora ??? Która znajduje się pod plastikową osłona zbiorniczka płynu wspomagania ...- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- [B5 AJM] Wentylator a chłodnica - pytanie
A sprawdzałeś w kodach klimatronika czy nie ma jakiś błędów ?- [B5 AJM] Wentylator a chłodnica - pytanie
Jeszcze raz. Jak odłączasz wtyczkę z "włącznika wentylatora" to wentylator zatrzymuje się ? (Wtyczka w chłodnicy po stronie kierowcy)- [B5 AJM] Wentylator a chłodnica - pytanie
Nie rozumiem, masz wypietą wtyczkę wentylatora i on się załącza ? Może "włącznik wentylatora" (bimetal) wkręcony w chłodnicę ma cały czas przejście, sprawdź go- [ALL B5] Lekkie dymienie z korka oleju-czy tak ma być??
Przy takiej pogodzie to normalne, wystaw garnek z ciepłą wodą na zewnątrz i sprawdź czy paruje- [B6 BFB] Rozrząd, co idzie w oryginale ?
*Pasek rozrządu - 06B 109 119 F (Z=150) (ceny u "GAJOSA") = 236.83 PLN *Rolka napinająca - 06B 109 243 E = 311.04 PLN *Napinacz paska wielorowkowego - 06B 109 477 A = 436.86 PLN ; (ew. sama rolka odwracająca - 06B 109 244 = 154.84 PLN) *Pompa wody (z uszczelką) - 06A 121 012 = 510.35 PLN ; ( lub regenerowana 06A 121 012 X = 181.06 PLN)- [B5 AHU] Numer czujnika temperatury paliwa
- [B5 ADR] Brak wolnych obrotów