Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. A ten HIPOL posiada odpowiednie aprobaty ... ??? (lej tylko i wyłącznie FEBI 6162 lub ORI z ASO ) Nie kombinuj z płynem, według mnie to wina magla ... tak to jest (bardzo często ) po "regeneracji". PS. Ja kupiłem używkę i śmiga do dziś
  2. ROBERT odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Uszkodzony (fałszujący) czujnik , a tym bardziej termostat nie wskaże błędu choćbyś nie wiadomo co podłączył ... :gwizdanie: Według mnie masz wszystko ok ( chociaż troszkę za niska temp.)
  3. ROBERT odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Jakbyś użył to byś się wszystkiego dowiedział ... Zegary zawsze wskazują trochę mniej (do 10 %) Następnym razem sprawdzaj na kanale "49" Zegary są ustawione tak, że wskazują 90oC gdy czyjnik G2 wskazuje ~80-100oC, po to żeby nie odwracać uwagi kierowcy... Po ilu km miałeś taką temp. ? Jeżeli po kilkunastu km to wymień termostat kolego :gwizdanie: , ale najlepiej przed tym sprawdzić czujnik G2/G62 VAG-iem
  4. ROBERT odpowiedział(a) na loker23 temat w 1.6
    Teraz zrób tak : kup kable WN za 23.50 PLN firmy "rzemiosło wuja Heńka" i dalej będziesz miał to samo za dwa dni, albo kup kable firmy (BERU , NGK , BREMI) i pozbędziesz się tego problemu. Na Twoim miejscu przy okazji wymieniłbym kopułkę i palec (najlepiej z wyżej podanych firm)
  5. Sprawdź TU Ja też mam podobny problem ze "ssaniem" (czujnik G2/G62 jest sprawny w 100%) ...
  6. Według mnie ta "czwórka" była tylko w wersji RS4 Cabrio , a ETKA nie podaje nr.
  7. Według katalogu IC ori (nie wiem co masz czy BOSCH czy NTK ) sonda kosztuje : z BOSCHA(0 258 003 524)~ 391,49 zł , z NTK(OZA446-E43) ~ 493,70 zł ... sonda uniwersalna z BOSCHA(0 258 986 502) ~ 236,89 zł BOSCH NTK ... teraz zauważ różnicę we wtyczkach i będzie wiadomo czy BOSCH czy NTK
  8. ROBERT odpowiedział(a) na szmekot temat w Audi A4 B5
    I wszystko jasne
  9. ETKA niestety tutaj zawiodła, nie ma tego numeru
  10. Ja osobiście polecam LEMFORDER, FEBI, MEYLE (HD) innych nie kupuj bo za kilka miesięcy będziesz wymieniał jeszcze raz
  11. Witaj na forum
  12. Witaj na forum
  13. Sondy (lewa/prawa) do [ABC] to 078 906 265 D
  14. Tu masz dostępne ramki w RS4, która to jest dokładnie przyjrzyj się sam Najbardziej by pasowała "4". Ale ta jest z RS4 Cabrio i nie występuje jako część zamienna
  15. W ETCE znalazłem tylko coś takiego, ale nie wiem czy o to chodzi Numeru który podałeś (8D0 807 276) w ETCE nie ma
  16. Witaj na forum
  17. Bo zauważ, że przy tej temp. (94oC) włącza/zasprzęgla się wisko
  18. Ale nie gwarantuje, że to o ten czujnik chodzi. Może po VINie łatwiej by poszło (albo przynajmniej po roczniku),ale nie wiem czy ETKA w "A80" wyróżnia dane części. Nie wiem czy ta "12" na screenie nie jest od wentylatora może chodzi o "13"
  19. W silniku 1.6 czujnik temp. zasysanego pow. jest w przepływomierzu (tylko w [ADP] go raczej nie ma)
  20. U mnie podobnie się dzieje i za ch**a nie mogę dojść do tego, obroty czasami "opadają" także po wciśnięciu sprzęgła dojeżdżając np. do skrzyżowania( opadają wtedy do ok. 600-700RPM). Na wolnych co kilka sek. jest wyraźne szarpnięcie silnikiem i spadek obrotów o ok. 50-100RPM. VAG zero błędów. Przepustnica czysta, lmm nowy, nowa cewka, kable i świece, sprawdzone ciśnienie paliwa, nowy reduktor paliwa. Została jeszcze sonda ... (a nawet dwie)
  21. Witamy na forum
  22. ROBERT odpowiedział(a) na szmekot temat w Audi A4 B5
  23. Sprawdź w 1C może akurat coś pokaże, sprawdzaj na włączonej sprężarce klimy
  24. ROBERT odpowiedział(a) na szmekot temat w Audi A4 B5
    To podaj VIN jak jeszcze nie wiesz jak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.