Treść opublikowana przez ROBERT
-
[ALL B6] Potrzebuje nr przycisków podnoszenia szyb
Data produkcji 24.06.2002r. rok modelowy 2003r. Tak jak mówiłem wcześniej nr. (2) i 3 Następnym razem proponuje podać VIN na PW, bo wiesz różnie bywa
-
[B5 ADP] Filtr węglowy
http://sklep.intercars.com.pl/ w "wyszukiwarce" wpisz nr. tego zaworka.
-
[B6 AGB] Czujniki temperatury przekłamuje
Wiem, że przed chwilą się dopiero "zalogowałeś" na tym forum także zaraz dostaniesz takie odpowiedzi Czujnik znajduje się między zderzakiem a chłodnicą http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23225.0.html;highlight=czujnik+temperatury+zewn%C4%99trznej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Robert
-
[ALL] Automatyczne otwieranie się szyb i drzwi podczas kolizji
Szyby nie wiem, ale centralny na pewno się otwiera
-
[ALL B6] Potrzebuje nr przycisków podnoszenia szyb
Zauważ, że nr 1 jest do szyb z przodu i z tyłu czyli jest tak jakby "poczwórny" 1 12/00-10/02r. (1) 11/02-12/04r. 2 jest "podwójny" czyli szyba kierowcy i pasażera (i chyba o ten Ci chodzi) (2) 12/00-10/02r. 2 11/02-12/04r. Jeszcze czegoś nie rozumiesz ? A to czy są na 10 pinów tego nie wiem tylko pisze o 3, że ma 10 pinów 12/00-06/02r. Aha i jest jeszcze (3) na 4 piny 07/02-12/04r Z którego miesiąca masz auto tego niestety nie wiem, musiałbyś podać VIN, ale według mnie nr. dla Ciebie to (2) i 3
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[ALL B6] Potrzebuje nr przycisków podnoszenia szyb
- [B5 ANB] Odma-nr części
Podaj VIN, chodzi Ci o [ALG] jak w temacie czy o [ANB] jak masz w profilu ? Odmę na 99% dostaniesz tylko w ASO- [ALL] Automatyczne otwieranie się szyb i drzwi podczas kolizji
Według mnie tak, niedawno nawet miałem taki błąd w "centralnym zamku" [35-Central Loks] było coś o "awaryjnym otwarciu zamka centralnego" czy jakoś tak. Oczywiście nie miałem żadnego wypadku itp., doszukałem się, że może być to spowodowane tym, że po włączeniu zapłonu po kilku sek. automatycznie alarm "niefabryczny" zamyka mi wszystkie drzwi i chyba coś tam właśnie się popierdzieliło. Wykasowałem go i do tej pory się nie pojawił.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- [B5 ADP] Filtr węglowy
Tez zaworek ma tak, że "tyka" potem na chwilę przestaje, znowu "tyka" i tak na okrągło. Na VAGu w 01[ENGINE] w grupie "070" możesz sobie sprawdzić w ostatniej pozycji powinno pisać zaraz po odpaleniu silnika "TEST ON" a za chwilę "EVAP OK" A tak wygląda jakbyś nie wiedział- Jaki olej silnikowy do Audi?
To pogratulować, trafił Ci się rodzynek- [B5 ADR] Luz na tylnych kołach
Dodam, że te śruby (łożyska) dokręca się tak, że podkładkę pod śrubą da się jeszcze swobodnie ruszyć końcówką np. śrubokręta. Przy dokręcaniu kręć kołem. Klucz nr.24. Smaru ja nie nakładam już do odrzutnika (dekielka)- [B5 APS] Ile sond wymieniać- obie?? 2.4 v6 b5 fl 1999 rok
Ja bym wymienił tylko uszkodzoną, ale jak Ci nie robi różnicy czy wymienisz też tą dobrą to wymień obie A jak nie to zamiast wymieniać niepotrzebnie tą drugą sondę kasę zainwestuj w jakiś kabel VAG-USB- [B5 AHH] Dziwny dźwięk przy puszczaniu sprzęgła, brak zgrzytów.
Dobre :polew:- Jaki olej silnikowy do Audi?
Bardzo dobrze zrobisz, jako nieliczny przejdziesz z semi na full, wierz mi nic się nie stanie Jesteś pewien, że auto 14 letnie ma tylko tyle, nie wydaje mi się Chyba chodziło Ci o "szwaby"- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*- [B5 AKN] Ciśnienie w zbiorniczku wspomagania kierownicy + wycie pompy
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*- [B5 ADR] Błąd 16500 a brak ssania
czujnik temp. G2/G62 było milion razy- [B5 ALL] Kierownica sama skręca
Wahacze wymień dopiero jak kierownica będzie skręcać o 180o , teraz jeszcze za wcześnie i za zimno śmiało objeździsz jeszcze kilka miesięcy Powiedz jeszcze gdzie jeździsz będę unikał tej miejscowości- [B6 ALT] Dziwne zachowanie ,załącza się wentylator chłodnicy !!!Prośba o pomoc,sugestię
Co masz na myśli "sprawdzenie sterownika wiatraków" ? Sprawdzałeś go wizualnie ? Według mnie w nim tkwi przyczyna. Sprawdź dokładnie wszystkie wtyczki i przewody tej wiązki- [B5 ADP] Filtr węglowy
To nie jest filtr tylko zawór tego filtra, że cyka to bardzo dobrze[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 12:34_________________________________________________ I proponuje jak najszybciej zmienić tego pseudo "mechanika" :gwizdanie:- [B5 APU] Zapach oleju w kabinie
Pod maską śmierdzi olejem i klima wciąga powietrze z tym zapachem - [B5 ANB] Odma-nr części