Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Data produkcji 24.06.2002r. rok modelowy 2003r. Tak jak mówiłem wcześniej nr. (2) i 3 Następnym razem proponuje podać VIN na PW, bo wiesz różnie bywa
  2. ROBERT odpowiedział(a) na kiniogs temat w Audi A4 B5
    http://sklep.intercars.com.pl/ w "wyszukiwarce" wpisz nr. tego zaworka.
  3. Wiem, że przed chwilą się dopiero "zalogowałeś" na tym forum także zaraz dostaniesz takie odpowiedzi Czujnik znajduje się między zderzakiem a chłodnicą http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23225.0.html;highlight=czujnik+temperatury+zewn%C4%99trznej
  4. Szyby nie wiem, ale centralny na pewno się otwiera
  5. Zauważ, że nr 1 jest do szyb z przodu i z tyłu czyli jest tak jakby "poczwórny" 1 12/00-10/02r. (1) 11/02-12/04r. 2 jest "podwójny" czyli szyba kierowcy i pasażera (i chyba o ten Ci chodzi) (2) 12/00-10/02r. 2 11/02-12/04r. Jeszcze czegoś nie rozumiesz ? A to czy są na 10 pinów tego nie wiem tylko pisze o 3, że ma 10 pinów 12/00-06/02r. Aha i jest jeszcze (3) na 4 piny 07/02-12/04r Z którego miesiąca masz auto tego niestety nie wiem, musiałbyś podać VIN, ale według mnie nr. dla Ciebie to (2) i 3
  6. Witaj na forum
  7. ROBERT odpowiedział(a) na tomek988 temat w Audi A4 B5
    Podaj VIN, chodzi Ci o [ALG] jak w temacie czy o [ANB] jak masz w profilu ? Odmę na 99% dostaniesz tylko w ASO
  8. Według mnie tak, niedawno nawet miałem taki błąd w "centralnym zamku" [35-Central Loks] było coś o "awaryjnym otwarciu zamka centralnego" czy jakoś tak. Oczywiście nie miałem żadnego wypadku itp., doszukałem się, że może być to spowodowane tym, że po włączeniu zapłonu po kilku sek. automatycznie alarm "niefabryczny" zamyka mi wszystkie drzwi i chyba coś tam właśnie się popierdzieliło. Wykasowałem go i do tej pory się nie pojawił.
  9. Witaj na forum
  10. ROBERT odpowiedział(a) na kiniogs temat w Audi A4 B5
    Tez zaworek ma tak, że "tyka" potem na chwilę przestaje, znowu "tyka" i tak na okrągło. Na VAGu w 01[ENGINE] w grupie "070" możesz sobie sprawdzić w ostatniej pozycji powinno pisać zaraz po odpaleniu silnika "TEST ON" a za chwilę "EVAP OK" A tak wygląda jakbyś nie wiedział
  11. To pogratulować, trafił Ci się rodzynek
  12. Dodam, że te śruby (łożyska) dokręca się tak, że podkładkę pod śrubą da się jeszcze swobodnie ruszyć końcówką np. śrubokręta. Przy dokręcaniu kręć kołem. Klucz nr.24. Smaru ja nie nakładam już do odrzutnika (dekielka)
  13. Ja bym wymienił tylko uszkodzoną, ale jak Ci nie robi różnicy czy wymienisz też tą dobrą to wymień obie A jak nie to zamiast wymieniać niepotrzebnie tą drugą sondę kasę zainwestuj w jakiś kabel VAG-USB
  14. Bardzo dobrze zrobisz, jako nieliczny przejdziesz z semi na full, wierz mi nic się nie stanie Jesteś pewien, że auto 14 letnie ma tylko tyle, nie wydaje mi się Chyba chodziło Ci o "szwaby"
  15. Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
  16. Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
  17. czujnik temp. G2/G62 było milion razy
  18. Wahacze wymień dopiero jak kierownica będzie skręcać o 180o , teraz jeszcze za wcześnie i za zimno śmiało objeździsz jeszcze kilka miesięcy Powiedz jeszcze gdzie jeździsz będę unikał tej miejscowości
  19. Co masz na myśli "sprawdzenie sterownika wiatraków" ? Sprawdzałeś go wizualnie ? Według mnie w nim tkwi przyczyna. Sprawdź dokładnie wszystkie wtyczki i przewody tej wiązki
  20. ROBERT odpowiedział(a) na kiniogs temat w Audi A4 B5
    To nie jest filtr tylko zawór tego filtra, że cyka to bardzo dobrze[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 12:34_________________________________________________ I proponuje jak najszybciej zmienić tego pseudo "mechanika" :gwizdanie:
  21. Pod maską śmierdzi olejem i klima wciąga powietrze z tym zapachem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.