Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Poczytaj troszkę o olejach... ten który pokazałeś to tzw. olej hydrokrakowany - "HC SYNTHESE" nie jest to w pełni syntetyczny olej. Tylko kilka firm produkuje prawdziwe syntetyki. Na pewno jednym z nich jest zapodany przez kolegę
  2. VAG , kody klimatronika ...
  3. Poszukaj jakiś zamiennik z BOSCHA
  4. Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
  5. Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
  6. Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
  7. Jak odpala i zaraz gaśnie, może immo ?
  8. Wskazania na desce i kanał "49" lub u niektórych "51" klimatronika to wskazania czujnika G2 sprawdzasz go w [17 INSTRUMENTS] Za wskazania dla ECU odpowiada czujnik G62, który sprawdzasz [01 ENGINE]
  9. To co napisałeś kolego to sprawdzenie tylko jednego czujnika (jednej sekcji) czyli G2, żeby sprawdzić G62 musisz podpiąć VAG
  10. Jeżeli VAG nie łączy Ci się z klimą zajrzyj TUTAJ
  11. Napisz który czujnik wymieniłeś (temperatury ?), rozwiń troszkę "dla potomnych"
  12. Witaj na forum
  13. Witaj na forum
  14. ROBERT odpowiedział(a) na mirek309 temat w Audi A4 B5
    To masz spoko żonę, nic tylko pogratulować
  15. Sprawdź szczelność dolotu, jak jest ok to lmm do wymiany (spróbuj go przeczyścić, może pomoże na jakiś czas) Zrób logi
  16. ROBERT odpowiedział(a) na mirek309 temat w Audi A4 B5
    Mirosław jak Ci bierze olej to : albo przez uszczelniacze zaworowe (u Ciebie 20 sztuk), albo przez pierścionki, albo masz wyciek :wallbash: To, że zalejesz minerała nic Ci nie da, nawet z Boską pomocą
  17. No właśnie kolego tutaj prosisz o pomoc, to teraz powiedz, rozwiń co było przyczyną
  18. Może tak ma być, ja to już pie$%^le. Posprawdzałem chyba już wszystko i dalej kupa.
  19. A wywala Ci jakiś błąd ?
  20. Ja zmieniłem dokładnie na taką z Passata B5 FL i jest
  21. Jak jedziesz to zawsze kierownica chodzi lżej Sprawdź płyn w zbiorniczku czy jeszcze w ogóle tam jest, są (lub raczej były) jakieś dziwne dźwięki z okolic pompy ?
  22. No tak tylko jak mamy przykładowo temp. zew. +15oC to obroty mam po odpaleniu ok. 1100rpm, a teraz w takie mrozy ok.900rpm. Większość po odpaleniu ma ok. 1200rpm.
  23. Podłącz bezpośrednio do niej 12 V i sprawdzisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.