Treść opublikowana przez ROBERT
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Poczytaj troszkę o olejach... ten który pokazałeś to tzw. olej hydrokrakowany - "HC SYNTHESE" nie jest to w pełni syntetyczny olej. Tylko kilka firm produkuje prawdziwe syntetyki. Na pewno jednym z nich jest zapodany przez kolegę
-
[ALL B5] Panel klimatronika miga wieje tylko na ręce
VAG , kody klimatronika ...
-
[B5 AAH] Czujnik położenia wału - oryginał/ zamiennik
Poszukaj jakiś zamiennik z BOSCHA
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
-
[B5 AEB] Nie odpala zalewa się paliwem.
Jak odpala i zaraz gaśnie, może immo ?
-
[B5 ACK] Wahania temperatury
Wskazania na desce i kanał "49" lub u niektórych "51" klimatronika to wskazania czujnika G2 sprawdzasz go w [17 INSTRUMENTS] Za wskazania dla ECU odpowiada czujnik G62, który sprawdzasz [01 ENGINE]
-
[B5 ACK] Wahania temperatury
To co napisałeś kolego to sprawdzenie tylko jednego czujnika (jednej sekcji) czyli G2, żeby sprawdzić G62 musisz podpiąć VAG
-
[B5 AHU] Hamulce blokują tylne koła.
- [B5 1Z] Panel klimatronika miga a Vag nie może się z nim połączyć
Jeżeli VAG nie łączy Ci się z klimą zajrzyj TUTAJ- [B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
Napisz który czujnik wymieniłeś (temperatury ?), rozwiń troszkę "dla potomnych"- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- [B5 AVV] Spalanie oleju
To masz spoko żonę, nic tylko pogratulować- [B5 ALG] Potrzebny schemat układu podciśnienia
Proszę- [B5 AGB] Przepływomierz, czy jest kompletny??
Sprawdź szczelność dolotu, jak jest ok to lmm do wymiany (spróbuj go przeczyścić, może pomoże na jakiś czas) Zrób logi- [B5 AVV] Spalanie oleju
Mirosław jak Ci bierze olej to : albo przez uszczelniacze zaworowe (u Ciebie 20 sztuk), albo przez pierścionki, albo masz wyciek :wallbash: To, że zalejesz minerała nic Ci nie da, nawet z Boską pomocą- [ALL B5] Problem z wkręcaniem się na obroty
No właśnie kolego tutaj prosisz o pomoc, to teraz powiedz, rozwiń co było przyczyną- [B5 ANA] Brak podwyższonych obrotów po odpaleniu zimnego silnika
Może tak ma być, ja to już pie$%^le. Posprawdzałem chyba już wszystko i dalej kupa.- [B5 ANA] Brak podwyższonych obrotów po odpaleniu zimnego silnika
A wywala Ci jakiś błąd ?- [B5 AFN] Magłownica - różne numery i ich zgodność
Ja zmieniłem dokładnie na taką z Passata B5 FL i jest- [B5 AFN] Problem ze wspomaganiem
Jak jedziesz to zawsze kierownica chodzi lżej Sprawdź płyn w zbiorniczku czy jeszcze w ogóle tam jest, są (lub raczej były) jakieś dziwne dźwięki z okolic pompy ?- [B5 ANA] Brak podwyższonych obrotów po odpaleniu zimnego silnika
No tak tylko jak mamy przykładowo temp. zew. +15oC to obroty mam po odpaleniu ok. 1100rpm, a teraz w takie mrozy ok.900rpm. Większość po odpaleniu ma ok. 1200rpm.- [B5 ADR] Auto zgasło podczas jazdy i nie odpala
Podłącz bezpośrednio do niej 12 V i sprawdzisz - [B5 1Z] Panel klimatronika miga a Vag nie może się z nim połączyć