Treść opublikowana przez ROBERT
-
[B5 AJM] Wąż płynu chłodniczego
W końcu jesteś z Żor to masz "rzut beretem"
-
[ALL B6] Zawsze włącza się wentylator
Według mnie dobrze zrobili
-
[ALL B6] Zawsze włącza się wentylator
da
-
[B5 ANA] Brak podwyższonych obrotów po odpaleniu zimnego silnika
Dziś rano sprawdziłem dokładnie (temp. zew. -18oC) : G62 wskazywał -4.5oC. Po odpaleniu silnika czas wtrysku 4.12ms, MAF ~ 4g/s, obroty 890-930-rpm. Po rozgrzaniu silnika (G62 90oC) czas wtrysku 2.06ms, MAF ~3g/s, obroty 830-860rpm Na zimnym silniku czas wtrysku i MAF są wyższe niż na ciepłym, a obroty tylko minimalnie wyższe Teraz pytanie czy w "wolnossącej" benzynie jest możliwość zwiększenia dawki rozruchowej tak jak w Dieslu ? Czy tak niskie obroty szkodzą silnikowi ?
-
[ALL B6] Zawsze włącza się wentylator
Jak masz taką zniżkę to już chyba taniej nie załatwisz :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Nadmierne spalanie
Następnym razem http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
-
[B5 AGB] Średnica felg
Ja bym to "S4" zostawił w garażu i na zimę kupił Matiza lub Tico :laghing2:
-
[ALL B6] Zawsze włącza się wentylator
Zapytaj Tomka, ale on chyba nie ma części ORI - TOM77 pojawił się też już dziś Robert on ma ORI - rtocki
-
[ALL B6] Zawsze włącza się wentylator
To włącznik jest na dolnym wężu chłodnicy, w B5 były wkręcone w chłodnicę między górnym i dolnym wężem
-
[ALL B6] Zawsze włącza się wentylator
A powiedz mi kolego bo teraz nie pamiętam czy ALT ma jeszcze wisko, czy są już dwa elektryczne? [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 20:02_________________________________________________Chyba są dwa elektryczne Włącznik jest tu :
-
[B5 AGB] Średnica felg
No i zawias
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ziomala na forum
-
[B5 AJM] Wąż płynu chłodniczego
To pozostała giełda w Gliwicach w niedzielę, ew. Jasienica
-
[B5 AJM] Wąż płynu chłodniczego
Magro Rybnik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum i .... *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum i .... *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum i ... *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum i ..... *GŁOSUJ NA A4 KLUB POLSKA*
-
[ALL B5] Szarpanie kierownicy, skrzypienie, dziwne objawy - przegub zewnętrzny
Może zaczyna się coś dziać z maglem, spróbuj wymienić płyn
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
[B5 ADR] Nadmierne spalanie
Polecam taki (sam go osobiście używam) : http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103, a programik sobie załatwisz
-
[B5 ADR] Nadmierne spalanie
Sondę wymienisz sam w ... 5 minut. A za tą kasę co masz zapłacić "mechanikowi" kup sobie kabelek, błąd sam wykasujesz, a kabelek zostanie na "zaś"
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Dokładnie. "Podwiesić" i zamknąć. Jak ktoś przeczyta go "od deski do deski" wszystko jest wiadomo.