Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Przepływomierza się nie adoptuje :gwizdanie: Tacy właśnie są niektórzy "Elektrycy Samochodowi" - płacisz nie wiadomo za co
  2. To po co zmieniać/kombinować ??? Zostaw tak jak jest.
  3. A podpiąłeś w końcu ten VAG ? Niestety wróżki na forum nie znajdziesz
  4. Wykasuj błędy i zobaczysz czy się pojawią znowu. Reszta było wiele razy... przepływka i sonda Sonda może być uszkodzona właśnie przez źle działający lmm lub przez instalację LPG
  5. Witaj na forum PS.Popraw profil bo w 1996r. nie było jeszcze silnika [AVV]
  6. Najpierw wymień wszystkie wężyki od podciśnienia to nie jest wielki koszt (wężyk kupisz na metry), a ten o którym mówisz idzie z przepustnicy do regulatora ciśnienia paliwa na listwie wtryskowej
  7. Data produkcji 24.02.1998r rok modelowy 1998
  8. Zapytaj Roberta Kubicę
  9. Witaj na forum
  10. Kolego najpierw wymień termostat na ORI lub Wahler, a potem możemy pogadać dalej...
  11. Chyba chodzi Ci o to : W "Sklep Gajos" 23 PLN
  12. ROBERT odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    A co ma błąd wałka rozrządu (przypuszczam, że to błąd czujnika HALLA) do klimatyzacji ??? Albo inaczej, co ma piernik do wiatraka ???
  13. ROBERT odpowiedział(a) na zaku2_88 temat w Audi A4 B5
    Z przodu to tzw "odbijak"
  14. Zauważyłem to niedawno, ale dziś się upewniłem na 100%. Jeżeli zgaszę silnik i odpalę go po 2-3 godzinach "ssanie" jest obroty wynoszą 1200RPM, natomiast jak auto postoi już 8-10 godzin nie ma "ssania" obroty wynoszą ~900RPM (Wiem, że nie mam ssania tylko sterownik określa dawkę paliwa ale piszę tak żeby było wiadomo o co chodzi) Co polecacie jeszcze sprawdzić ?
  15. To wiem, ale chyba tylko ten Ciebie endriuu chyba nie uraziłem Wkur... mnie gadka, że po przejściu z semi na full będą się działy takie cuda albo że "silnik wybuchnie"
  16. Podróba nie spasuje tak jak ori. Będą nierówne szczeliny, z jednej strony będzie więcej odstawał z drugiej mniej ...
  17. Nie wolno mieszać. Jak najszybciej rób wymianę bo będą kłopoty :gwizdanie: Zielony mineralny, czerwony syntetyk Kup 2 litry FEBI 6162
  18. Całe pierdzielenie o tym, że silnik się rozszczelni, zacznie brać olej w niewiadomych ilościach po zmianie na syntetyk to STARE MITY. Oczywiście chyba, że ktoś jeździł od nowości autem na mineralnym i jeszcze wymiany robił co 30kkm, wtedy na bank będą kłopoty. Najważniejsze dla autora wątku jest spełnienie normy VW 502.00, a żaden półsyntetyk jej nie spełnia Sorry jak kogoś "uraziłem"
  19. ROBERT odpowiedział(a) na kiniogs temat w Audi A4 B5
    Tak 058 133 517, ale sprawdź bo to różnie bywa Zam. BOSCH 0280 142 300 - 271.16 PLN Tu możesz sprawdzić ile kosztuje ori http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ ~370 PLN (jest tam też za 140PLN ale z B na końcu)
  20. Witaj na forum PS. Sprzedaj paska i kup
  21. Polecam KNECHT, MANN, BOSCH (w tym ostatnim łatwo trafić na podróbkę)
  22. Głupoty gadasz Nie znasz się Pierdzielisz
  23. ROBERT odpowiedział(a) na tomek988 temat w Audi A4 B5
    Popraw bo w temacie jest [ALG] Data produkcji 16.11.1999r. rok modelowy 2000r. Następnym razem VIN na PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.